- 18.04.2021
- 0.0 Reitingas
- 1007 Peržiūros
- Komentarai
Mano sesuo ilgus metus sirgo dilgėline. Dar vaikystėje ji buvo alergiška paprastiems vištų kiaušiniams ir visiems citrusiniams vaisiams. Suvalgo kiaušinį (o juos ji labai mėgo), ir iškart atsiranda rožinės spalvos pabrinkusių dėmių. Tokia pati reakcija buvo ir į apelsinus bei kitus vaisius. Kartą ji mus išvis labai išgąsdino: ne tik atsirado išbėrimai, bet ir temperatūra staigiai pašoko, ėmė krėsti drebulys, kone traukuliai atsirado. Vos susidorojome su visu tuo.
Dabar sesuo jau paūgėjo, suaugo, įgavo daugiau išminties, nebeprovokuoja organizmo: kiaušinių ir apelsinų vengia. Bet jos dilgėlinė perėjo į lėtinę formą. Tie pabrinkimai ant odos atsiranda be aiškios priežasties. Netikėtai patinsta rankos, kaklas, krūtinė, niežti ir erzina.
Gydytojai nieko aiškiai nepasako.
Neva dilgėlinė retai praeina visiems laikams, ši liga -amžina ir nemaloni palydovė. Dažniausiai žmonėms kartkartėmis pasitaiko recidyvai, ypač tarp sezonų.
Tačiau mano sesuo nepanoro susitaikyti su ta dilgėline. Ko tik ji neišbandė! Anot jos, geriausia priemonė nuo dilgėlinės - salierų sultys. Vos tik pasirodo pirmieji dilgėlinė požymiai, sesuo pradeda jas gerti. Spaudžia sultis iš šviežių salierų šaknų (iš senų sultis galėtų išspausti gal tik koks galiūnas - labai jau sausos tos šaknys, kone sumedėjusios!) ir vartoja po 1/2 arbatinio šaukštelio 3 kartus per dieną, likus pusvalandžiui iki valgio. Dilgėlinė pranyksta greitai.
Profilaktiškai sesuo vartoja ir salierų antpilą: susmulkina saliero šaknį, 2 valgomuosius šaukštus šaknų užpila stikline šalto vandens, palaiko 2 valandas, kad nusistovėtų, nukošia. Tai norma 1 dienai. Vartoja po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną prieš valgį.
Salieras padeda gydyti ne tik dilgėlinę, bet ir įvairius dermatitus. Mano sesuo savo odos problemas jau beveik ir pamiršo.
Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Mūsų tikslas informuoti. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju, dėl galimo šalutinio poveikio.
Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!
* „Paranormal.lt“ straipsniai skirti tik informaciniams ir švietimo tikslams ir nepakeičia profesionalių medicininių patarimų, diagnostikos ar gydymo. Visais klausimais apie savo sveikatos būklę visada pasitarkite su gydytoju.
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau