Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2021 » Vasario » 17

Skandalingos Masonų Paslaptys

Masonai yra viena slapčiausių ir kontroversiškiausių religinių organizacijų pasaulyje. Jie egzistavo ištisus amžius ir, jei tikėsime jų žodžiais, tikrai daug ilgiau nei oficialiai teigiama, skelbia listverse.com.

Kokia bebūtų jų tikroji istorija, masonai visada suteikė pagrindo įvairių teorijų ir spekuliacijų atsiradimui. Tai ypatingai pasitvirtina kalbant apie masonų paslaptis. Kadangi jie perduoda tradicijas ir paslaptis iš kartos į kartą, yra sunku sužinoti, kas jau yra pasenę, o kas vis dar išlaikoma. Dėl šios priežasties sąraše pateikiamos paslaptys, deja, yra labiau numanomos nei pagrįstos faktais.

10. Jų liudijimai prieš vienas kitą nebūna teisingi

Masonams yra įsakyta, kad teisiant kitą masoną jie nesakytų tiesos. Jie pripažįsta, kad tai yra melagingas liudijimas, tačiau neginti savų jiems yra kur kas didesnė nuodėmė.

9. Jie turi slaptą rankos paspaudimą

Nors kai kurie organizacijos nariai tai viešai neigia, sutariama, kad masonai turi bent vieną slaptą rankos paspaudimą. Spėjama, kad masonai netgi turi tam tikrus žodžius, kuriais galėtų pasakyti kitiems masonams apie gresiantį didelį pavojų ir laiką slėptis.

Teigiama, kad Josephas Smithas, mormonų judėjimo įkūrėjas, panaudojo tą frazę likus kelioms akimirkoms iki jo mirties.

8. Jie turi kelis slaptažodžius

Tai vienas geriausiai žinomų faktų apie masonus ir manoma, kad jie turi tik vieną pagrindinį slaptažodį. Be to yra keletas slaptažodžių įvairioms situacijoms ir dėl įvairių priežasčių. Kai asmuo, žinojęs paskutinį slapčiausio žodžio skiemenį buvo nužudytas, slaptažodis buvo pakeistas.

Jį žino tik keletas narių. „Tu-bal-cain“ yra labiau paplitęs slaptažodis, kuris yra ant kiekvieno masono liežuvio galo.

7. Jų ritualuose naudojama kilpa

Iniciacijos rituale, kurį masonai apibūdina kaip labai gražų, yra naudojama kilpa. Sunku pasakyti, ar tai grėsmės ženklas, kvietimas saugoti paslaptis ir tylėti ar virkštelės simbolis (kaip teigia jie patys). Tačiau bet kokiu šį faktą verta paminėti vien dėl jo neįprastumo.

6. Jie apsėsti idėjų apie saulę

Masonai tiki, kad rytai simbolizuoja atgimimą. Jie stebi ir žavisi saulės kelione dangumi. Masonų ložės paprastai yra statomos rytuose ir vakaruose, kad galėtų bandyti kontroliuoti saulės galią savo reikmėms.

5. Masonai neįsileidžia ateistų

Neįmanoma tapti masonu, jei esate ateistas. Pirmasis reikalavimas, siekiant patekti į organizaciją, yra tikėjimas kokia nors aukštesne jėga. Masonų teigimu, jiems nesvarbu, kokia tai jėga, tačiau asmuo turi ją apsibrėžti pats sau.

Tačiau svarbu paminėti, kad kitos paprastai atskiriamos grupės, pavyzdžiui, gėjai, yra įsileidžiami į organizaciją tol, kol elgiasi pagal tą pačią moralę kaip ir kiti nariai. Organizacijos durys yra uždaros moterims, nors yra ir priešingų nuomonių.

4. Jų tikslas yra kontroliuoti įvairių šalių finansus ir politiką

Masonų korespondencija yra gerai dokumentuota, tačiau dažniausiai slepiama. Pusė milijono masonų Anglijoje yra neproporcingai įsitraukę į bankininkystę, politiką ir valdymą. Masonai dažnai valdo ir ligonines bei universitetus.

3. Jų simbolis yra ant dolerio banknoto

Jei kada nors žiūrėjotde į dolerį iš labai arti, tikriausiai pastebėjote viską matančią akį, esančią virš piramidės. Tai masonų simbolis, o lotyniška frazė apačioje yra masonų moto ir išvertus reiškia „nauja pasaulio tvarka“.

Daugelis sako, kad masonai nepadarė spaudimo, kad būtų priimtas sprendimas įtraukti šį masonišką simbolį (Benjaminas Franklinas buvo vienintelis masonas dolerio dizaino sukūrimo komitete), tačiau sutapimas labai stebina.

2. Andersas Breivikas buvo masonas

A. Breivikas, žudynių Norvegijoje 2011 m. vykdytojas, buvo Šv. Olafo masonų ložės (Oslas) narys. Po kraupiųjų įvykių jis greitai buvo pašalintas iš organizacijos, tačiau jo įsitraukimo į organizaciją lygmuo vis dar aptarinėjamas.

1. Masonai vaidino pagrindinį vaidmenį kosmoso tyrinėjimuose

Yra nuomonių, kad masonai stengiasi užvaldyti visą pasaulį, tačiau kai kurie mano, kad masonų tikslas – mėnulis. „Apollo“ programos astronautai, įskaitant Buzzą Aldriną, buvo masonai ir tai atvirai pripažino. Jų apeigų vėliavos nuvyko į mėnulį ir grįžo, o Aldrinas taip galėjo priskirti mėnulį Texas‘o masonų ložei.

Šaltinis TV3.lt

Įvertink šį straipsnį. Parašykite komentarą! Įvertinkite skaitomą Paranormal.lt turinį. Paremkite pasidalindami su kitais: .
Sveiki, nesuspėju, o info tiek daug! Kas Jums svarbu?
Iš viso atsakymų: 205
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
05.03.2021 laikas 21:23 8 Būdai, Kaip Valyti Kepenis

Pavasaris - idealus metų laikas, kai galima tinkamai pasirūpinti kepenimis. Kinų medicinos specialistai teigia, jog tuos, kurie pažeidžia pavasario organizmo priežiūros taisykles, vėliau dažniau sirgs kepenų ligomis.

...

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 20:53 Nuo peršalimo ligų saugančios ir imuninę sistemą stiprinančios daržovės

Juodaisiais ridikais efektyvu gydyti peršalimo ligas, naikinti žalinguosius virusus ir bakterijas. Vos vieno vidutinio dydžio juodojo ridiko pakanka, kad parai savo organizmą aprūpintumėte pakankamu vitamino C kiekiu.

...

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 18:52 Labiausiai paplitusias kojų ligos ir kaip padėti sau
Ši tema - viena iš aktualiausių ir paliečia bet kokio amžiaus žmones. Problemos su kojomis, ypač su pėdomis, signalizuoja apie tam tikras organizmo problemas. Kokias konkrečiai?

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 17:41 Mastopatijos Gydymas Vaistažolėmis
Nemažai 30-50 metų sulaukusių moterų aptinka sukietėjimus krūtų audiniuose. Pats savaime šis reiškinys nebūtų pavojingas, jei ne grėsmė išsivystyti navikiniams procesams. Mastopatijos fone gali išsivystyti krūties vėžys, fibroadenoma, cistos....

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 14:20 NSO Stebimas Danguje Virš Las Vegaso JAV

Grupė NSO su ryškiai šviečiančiomis šviesomis sklandė danguje virš Las Vegaso ir daugelis gyventojų ilgai stebėjo šį neįprastą reiškinį.

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 20:29 Fertility warning: 34 cases of spontaneous miscarriage and stillbirth reported after experimental mRNA vaccines
In the rush to vaccinate every man, woman and child against a year-old coronavirus strain, sacrifices are being made. The Vaccine Adverse Event Reporting System (VAERS) is now reporting thirty-four cases of miscarriage and stillbirth associated with the experimental COVID-19 vaccinations....

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 16:23 Veganiškos / vegetariškos makaronų salotos su brokoliais ir raudonąja paprika
Namuose turėjau labai mielai atrodančiai makaronu ir nusprendžiau pasigaminti nuostabių salotų su brokoliais bei raudonosiomis paprikomis. Jas pagaminti labai paprasta, o salotos gaunasi sočios. Jas galite valgyti tiek šiltas, tiek jau atvėsusias....

Skaityti daugiau

05.03.2021 laikas 14:44 Veganiška beglitiminė moliūgų tarta - pyragas
Kai kepiau tokią tartą - pyragą be glitimo pirmą kartą, rezultatu nelikau labai patenkinta. Antrą kartą, ganėtinai stipriai pakoregavau receptą, ir rezultatas itin maloniai nustebino. Jokių margarinų, cukraus ar baltų miltų....

Skaityti daugiau