Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Balandžio » 4

Špinatai apsaugo net nuo vėžio: valgykite nors kasdien

Vos prasidėjęs pavasaris tik ir kviečia visus valgyti kuo daugiau šviežių daržovių ir prieskoninių žolelių. Špinatai yra būtent tai, ko reikia po žiemos pavargusiam organizmui.

sveikata, vėžys, savijauta, špinatai, mityba, vitaminai

100 grame špinatų yra vos 25 kalorijos, todėl juos drąsiai valgykite ir negalvokite apie svorį. Špinatai pagreitina medžiagų apykaitą, kovoja su alkio jausmu. Taip pat reguliarus jų valgymas normalizuoja žarnyno ir kasos veiklą. 

Špinatuose esanti geležis, cinkas, magnis ir kalcis sustiprina dantų emalų, o vitaminų gausa, esanti šiuose lapeliuose, padeda išvengti dantų ligų vystymosi. Jie padeda kovoti su prastu burnos kvapu. 

Špinatai reikalingi visiems, norintiems apsaugoti save nuo sudėtingų širdies ir kraujagyslių ligų. 

Tyrimais įrodyta, kad špinatuose santis kalis, magnis ir folio rūgštis stiprina širdies sieneles, mažina kraujospūdį ir sumažina širdies, kraujagyslių ir net osteoporozės riziką. Jie mažina uždegimus organizme ir padeda kovoti net su įvairių tipų navikais bei vėžiniais dariniais, rašoma pomada.cc

Komentaras, Kaunietė: O a.a.Šimkūnaitė rašė kad špinatai ir rūgštynės peilis inkstams ir sveikiems nepatartina daugiau kaip tris kart į mėn.valgyti,o turintims inkstu problemų kartą į ketvirtį. Šaltinis: TV3.lt

Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar


TavoSkelbimai.lt Skelbimų lenta