Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Gruodžio » 19

Štai Kodėl Reikia Apatiniuose Slėpti Šaukštą

Šaukšto laikymas stalčiuje su apatiniais pasirodys keistas kiekvienam normaliam žmogui.

Bet neskubėkite teisti, juk iš tiesų, tai yra genealus sprendimas, kuris gali išgelbėti tūkstančius moterų nuo prievartinio darbo ir seksualinės vergovės.

Lektorė Nora Adin nori, kad kaip galima daugiau žmonių sužinotų apie šį paprastą, bet veiksmingą būdą, galintį apsaugoti moteris nuo prievartinių vestuvių ir įvairaus pobūdžio prievartos.

praktiniai patarimai, saugumas, vergovė, žmonių grobimai

Sužinojusi, kiek moteriškų likimų pasiglemžia prievartinės santuokos, prievarta ir kitokie engimai, 23-ejų metų Nora iš Švedijos nusprendė, kad su tuo reikia kaip nors kovoti. Ilgai galvojus, merginai šovė geneali idėja, savo įdėja dalijasi vietiniame laikraštyje «Expressen».

Ji išmokys moteris triuko „šaukštas apatiniuose“. Tai paprasta, bet veiksminga gudrybė, kuri vieną dieną gali išgelbėti kam nors gyvybę.

praktiniai patarimai, saugumas, vergovė, žmonių grobimai

Štai, kaip tai veikia:

Jei jūs kada nors atsidursite situacijoje, kai jus bando prievarta išvežti iš šalies lėktuvu, arba grasindami, ir jums reiks pasikalbėti su policininku be lydinčiųjų asmenų, tiesiog įdėkite į apatinių skyrių šaukštą arba bet kokį kitokį metalinį daiktą, prieš praeinant saugos patikrinimą oro uoste.

Kai eisite pro metalo detektorių, suskambės signalas ir jus nusives į specialų kambarį, kur bus apžiūrimas jūsų bagažas, neįleidžiant ten jūsų agresoriaus.

Logikos tame yra! Ir ja tikrai verta pasidalinti, juk kuo daugiau žmonių žino apie šį triuką, tuo didesnė tikimybė, kad vieną dieną jis išgelbės kažkieno gyvybę.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
22.01.2020 laikas 15:42 Prieš 120 mln. metų gyvenęs „šokantis drakonas“ padeda įminti plunksnuotų dinozaurų mįslę
Prieš maždaug 120 mln. metų vienoje Kinijos provincijoje gyveno dinozauras, kurį šiandien mokslininkai vadina „šokančiu drakonu“. Nedidelio ir plunksnuoto dinozauro fosilijos atradimas padeda mokslininkams geriau suprasti dinozaurų ir paukščių ryšį, skelbia CNN....

Skaityti daugiau

22.01.2020 laikas 15:27 Pirmą kartą aptiktas asteroidas Veneros orbitos viduje

Dauguma Saulės sistemos asteroidų skrieja tarp Marso ir Jupiterio orbitų, Asteroidų žiede. Bet jų yra ir kitur – ne vieną dešimtmetį atidžiai ieškoma artimų žemei objektų, t.y. tokių, kurių orbitos labai priartėja ar net kerta mūsų planetos orbitą.

...

Skaityti daugiau

22.01.2020 laikas 15:08 Ką iš tiesų reiškia sapnai ir sapnuose matomi simboliai?
Pabundate apsipylęs prakaitu ir pašėlusiai plakančia širdimi – prireikia kelių sekundžių suvokimui, kad ne, jūs nebėgote į pokalbį dėl naujo darbo prisidengęs tik vonios rankšluosčiu.

Skaityti daugiau

22.01.2020 laikas 08:41 O kas jei ateityje visi gyventume grybuose?

Medis ir betonas – tolimos praeities atgyvenos. Visas šiuolaikiškas miestas – mokyklos, parduotuvės, ligoninės ir visi kiti pastatai – yra gyvi, nuolat augantys, mirštantys ir regeneruojantys grybai

...

Skaityti daugiau

21.01.2020 laikas 22:21 Smegenų kraujagyslių valymas juodų kmynų aliejumi: paprastas receptas

Rytuose, apie juodąjį kmyną sako: „Gydo viską, išskyrus mirtį“... Mes siūlome veiksmingą ir paprastą priemonę, skirta valyti smegenų kraujagysles.

Skaityti daugiau