Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Birželio » 24

Išprotėję mokslininkai: "Starlink" sukurta neklaužadas bausti žaibais?

Kaip jau pranešėme anksčiau, praėjusią savaitę daugelis "Starlink" naudotojų skundėsi, kad sistema išsijungia dėl perkaitimo, todėl kai kurie žmonės savo antenas slėpė po palapinėmis, zerohedge.com:

konspirologija, Starlink, žaibai, technologijos

konspirologija, Starlink, žaibai, technologijos

Praėjo dar viena savaitė, o kartu su ja ir dar viena problema. Paaiškėjo, kad į "Starlink" lėkštę staiga pradėjo žaibuoti:

konspirologija, Starlink, žaibai, technologijos

Pirmadienį "Redditor" slapyvardžiu Coryhero pasivadinęs vartotojas paskelbė nuotrauką, kurioje matyti, kaip atrodo likusios "Starlink" sistemos dalys po to, kai sekmadienį žaibo smūgis ją sudaužė į gabalus. Savo pranešime jis rašė:

Praėjusią naktį į mus trenkė žaibas. Maitinimo blokas tiesiog visiškai sprogo, o jo laidas išgaravo - radau tik gabalėlius, išlindusius iš plokštės. Be to, jis išjungė mūsų atsarginį DSL interneto modemą, todėl dabar visiškai neturime interneto. O svarbiausia - išsikrovė grafikos procesorius.

Susisiekus su klientų aptarnavimo skyriumi, jie man pasakė, kad už suremontuotos lėkštės pakeitimą turėsiu sumokėti 375 USD. Tikėjausi ne to, ko tikėjausi, nes turėčiau patirti kitų išlaidų. Deja, kol kas gali tekti grįžti prie DSL.

2 atnaujinimas: man paskambino iš "Starlink" ir pasakė, kad siunčia man naują rinkinį, ir paprašė atsiųsti dabartinį rinkinį ir padaryti kuo daugiau nuotraukų. Nesuprantu, kas paskatino juos nemokamai pakeisti mano įrangą. 

Komentaras: Kol kas sąmokslo mokslininkai turi tik vieną pranešimą, kad žaibas trenkė į "Starlink" anteną, todėl dar per anksti daryti kokias nors bendras išvadas. Tačiau ši istorija jau dabar yra labai keista ir ką jau kalbėti apie tai. 

Kaip minėjome paskutinėje medžiagoje - "Starlink" palydovai skrenda žemai, signalas stiprus, technologija šauni, todėl lėkštė mažytė, žmonės dažnai juos stato tiesiog ant vejos:

konspirologija, Starlink, žaibai, technologijos

konspirologija, Starlink, žaibai, technologijos

konspirologija, Starlink, žaibai, technologijos

Taigi, kadangi kalbama ne apie bokštą, tai tarsi nėra prasmės žaibui trenkti į tokį mikro-pakilimą. 

Antras keistas dalykas - netikėtas Elono Musko gerumas, kai jis nusprendė padovanoti vyrukui naują įrangą.  Žaibas nėra tas draudimo atvejis, tai tik naudotojo problema. Niekas nekeičia automobilio, jei į jį patenka kruša. Jūsų lėkštė yra jūsų problema. 

Todėl galima manyti, kad "Starlink" nėra būtent tai, ką mes galvojame, ir gali būti naudojama žaibams generuoti arba kažkam panašiam.  Atsitiktinai į siųstuvą buvo paleistas "žaibas", pavyzdžiui, grupė palydovų pasiuntė labai galingą signalą naudotojui, kuriam jis nepatiko.  Jei į "Starlink" vėl ir vėl pradeda trenkti "žaibas", tikėtina, kad taip ir yra. Galbūt šio prietaiso pagalba planuojama iškviesti piliečius, kurių "Starlink" imtuvas futurologinėje perspektyvoje bus integruotas tiesiai į kaukolę, todėl sekame įvykius.

Keistas nutikimas, Lietuvoje įsteigta bendrovė „Starlink Lithuania“, ar tai išprotėjusių mokslininkų dar viena beprotybė, ar tai gerovė žmonėms laikas parodys. Tačiau, ką dabar matome į tai sunku patikėti... O, kur saugumas? Kas gali paneigti, kad tai aukštos technologijos ginklas... priartintas, prie NATO sienos....? Šiaip tokios kompanijos, be reikalo į tokias mažas šalis neiną be tam tikrų tikslų...

Jei manote, kad tokia informacija jums naudinga, dalinkitės ir įvertinkite (pagal 5 žvaigždučių lygį), pagal tai bus nuspręsta, ar toliau talpinti tokio pobūdžio straipsnius.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.07.2021 laikas 22:17 Kai VAKCINUOTI žmonės suserga kovidu, žiniasklaida iškraipo tikrovę ir kaltina NEVAKCINUOTUS
Tariamas naujas Vuchano koronaviruso (Covid-19) "klasteris" neva plinta Masačusetso valstijos Cape Cod rajone, o didžioji žiniasklaida, kaip įprasta, kaltina "neskiepytus".

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:39 Australijos kakadu išmoko įsilaužti į šiukšliadėžes ir aktyviai to moko jaunąją kartą

Kakadu su žaviais kuokšteliais taip gerai prisitaikė prie didmiesčio, kad išmoko malšinti troškulį viešuosiuose fontanuose ir ieškoti maisto gatvėse.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:22 69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios per potvynius Henane, Kinijoje
69 žuvusieji, 5 dingusieji be žinios dėl potvynio Henano provincijoje, Kinijoje - 12,9 mln. žmonių nukentėjo - 972 000 hektarų žemės ūkio paskirties žemės nuniokota.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 19:15 Potvyniai ir nuošliaužos Cox’s Bazare, Bangladeše, nusinešė aštuonių žmonių gyvybes
2021 m. liepos 27 d. smarkios liūtys Kox's Bazaro pabėgėlių stovyklose Bangladeše (Bangladesh) sukėlė mirtinus potvynius ir nuošliaužas.

Skaityti daugiau

28.07.2021 laikas 18:56 Potvyniai Italijoje - "išprotėjęs klimatas
Potvynis Italijoje: dešimtys žmonių išgelbėti po to, kai nuošliaužos ir smarkios liūtys užklupo miestus aplink turistų pamėgtą Komo ežerą.

Skaityti daugiau

24.07.2021 laikas 11:30 Receptai | Patiekalai Varškės keksas su šokolado lašeliais
Varškės keksas su šokolado lašeliais - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

23.07.2021 laikas 22:34 Receptai | Patiekalai Patiekalas Vištiena "Egzotika"
Vištiena "Egzotika" - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Daug gerų, išbandytų receptų, kuriuos privalai išmėginti!

Skaityti daugiau

20.07.2021 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Nekeptas tortas su želė gabaliukais, grietine ir šokoladu
Tokį nekepto torto receptą su želė gabaliukais, grietine bei šokoladu gavau labai seniai ši savo mamos. Jis gaunasi itin gardus, gaivus bei vasariškas. Paranormal, Virtuvė, Šiandiena, Jums, Siūlo, Pasigaminti, Patiekalą, Pagal, Receptą, Nekeptas, Tortas, Želė, Gabaliukais, Grietine, Šokoladu, Skana...

Skaityti daugiau