Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 7

Sugrįžti negalima

Sugrįžti negalima

Išvykimas turėtų būti visiškas - kartą ir visiems laikams!

Išsiskyrimas įvyko jūsų iniciatyva. Jūs nebegalite būti tuose santykiuose.

Jūs prisirišote, pripratote, galbūt jis vis dar jus traukia ar net jaučiate jam jausmus... Ir kartu tai nėra toks vyro požiūris, kokio norite!

Įdomu: Kodėl moteris, kuri įdeda į vyrą širdį ir sielą, lieka be nieko

Dabar atkreipkite dėmesį!

Kad ir kaip tau būtų sunku, kad ir kaip skaudu, kad ir kaip gailiesi dėl išsiskyrimo - jokiu būdu negrįžk pirma!

Negalima!!!

Tu išėjai dėl tam tikros priežasties! Vadinasi, kažkas tau netiko! Grįždami atgal ir atsitraukdami pasirašote dar blogesniam elgesiui su savimi. Nuo to nebus geriau! Bus tik blogiau.

Jei manote, kad tai jūsų kaltė, kad turite pasikeisti ir viskas bus kitaip, tai nesąmonė! Taip nebus! Ir nekaltinkite savęs! Neįjunkite vaikiško psichikos režimo. Kai taip mąstome, tiesiogiai patenkame į savo vaikišką istoriją. Juk vaikas visada galvoja, kad jam kažkas negerai. Jis yra tas, kuris nuliūdino mamą. Tai jis kažką ne taip padarė!

Sustabdykite jį! Štai kas tu dabar esi! Ir jei jam kažkas nepatiko, jei jis negali priimti tikrojo tavęs "šią akimirką", tai nėra istorija apie meilę. Aišku, kad turite dirbti su savimi, bet šioje situacijoje tai reiškia, kad kažkas šiuose santykiuose nutiko ne taip.

Skanu: "VIS DAR PRIIMU PADĖKĄ UŽ ŠĮ RECEPTĄ": SUBTILUS TORTAS BE KEPIMO (NEGALIMA SUSTOTI TIES VIENU KĄSNIU)

Kai išėjote viena ir grįžote viena, tokiu būdu sakote vyrui: "Aš su viskuo sutinku, mano brangusis!". Ir vyras bus visiškai įsitikinęs, kad yra teisus! Jis tikrai manys, kad supratote savo klaidas, kad jis jums taip rūpi, kad užmerksite akis! Jis supras, kad nenorite jo prarasti ir esate pasirengusi elgtis kitaip - taip, kaip jis nori.

Grįžti atgal galite tik tada, jei sutarsite dėl visko jūsų santykiuose!

O grįžti ir tada įtikinėti jį, kad jis klysta, auklėti jį ir piktintis, kad jis nenori tavęs suprasti, susitikti pusiaukelėje, pasikeisti - patikėk, tai kvaila. Jis juk neprašė tavęs grįžti, ar ne? Jis nežadėjo tau pasitaisyti!

Grįžusi prarandi savo "premijas". Vyras negerbia moters, kuri 100 kartų išeina ir 100 kartų grįžta. Ir jo nepagarba jums laikui bėgant didės, kol galiausiai jis nustos jus vertinti. Tokie santykiai niekur neveda.

Svajojate apie švelnų ir rūpestingą požiūrį į save, tačiau tokiu elgesiu pasieksite visiškai priešingą rezultatą. Savo merginoms visada sakau: "Tu turi išeiti kartą ir visiems laikams.

Sveika: Vaistinių augalų naudojimas nuo skrandžio ir virškinimo trakto susirgimų

Grįždamos atgal, kai nesate kviečiamos, nesuteikiate vyrui galimybės pagalvoti apie savo elgesį ir požiūrį į jus arba apie savo vertybes ir prioritetus. Jūs neleidžiate jam pasirinkti jūsų! Neleidžiate tikros meilės sėklai pradėti dygti jūsų ir jo sieloje. Daugybė atėjimų ir išėjimų neleidžia jūsų meilės augalui įsišaknyti ir pradėti augti į gylį ir plotį.

Yra puikus posakis - ilgai užtruksite, kol priimsite sprendimą, bet kai jį priimsite, eikite iki galo. Net jei suprasite, kad jis neteisingas, eikite iki galo. 

Jei paliksite ir vis lauksite, kol jis apsipras ir pasikeis, pradės grįžti - negaiškite laiko veltui. Nereikia bandyti jį pakeisti išeinant. Kol kas tai veikia. Vieną dieną žaisite, išeisite, iš įpročio manydami, kad jis bėgs paskui jus - ir šį kartą tai nepadės. Jis to nepadarys.

Turite visiškai išeiti - kartą ir visiems laikams!

Tikiuosi, kad paaiškinau jums, kodėl neturėtumėte grįžti atgal, jei išėjote; arba neskubėkite išeiti, jei nesate tikri, ar išgyvensite pasekmes.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau