Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 10

Susitikimas su sparnuotu humanoidu Cicerone

Apie didžiulį sparnuotą humanoidą pranešė Čikagos šiaurės rytuose esančio rajono Cicerono gyventojas. Vietinis gyventojas, dirbantis klubų saugos tarnyboje ir gerai žinomas Čikagoje, bijodamas pašaipų, tylėjo visus metus. Pamatęs straipsnį apie žmones, mačiusius tą patį fenomeną, nusprendė papasakoti ir savo istoriją.

«Nebegalėjau užmigti, bandydamas suprasti tai, ką mačiau. Tai buvo realu ir, kai perskaičiau šį straipsnį, praėjusių metų prisiminimai vėl užplūdo mane».

Vieną šiltą 2016 metų rugpjūčio naktį Tonis ėjo namo 59-ąja gatve, kai sankryžoje su Ruzvelto gatve jo žvilgsnis užkliuvo už kažko neįprasto.

«Esu ne kartą matęs šikšnosparnius, nusileidžiančius ant židinio vamzdžių. Pamaniau, kad tai tiesiog dar vienas šikšnosparnis, ir nekreipiau ypatingo dėmesio. Staiga pajutau širdį veriantį nerimą, tarsi kažkas būtų mane stebėjęs». Paskui maždaug už penkių metrų nuo vyro praskrido kažkas labai didelis. Tonis pakėlė galvą aukštyn ir pamatė, kad ant gatvės žibinto priešingoje gatvės pusėje tupi juoda
figūra. Kai tik jis užsidengė delnu akis nuo žibinto šviesos, norėdamas geriau įžiūrėti tą «keistą figūrą», ji atsistojo.

«Vienu metu mane užplūdo ir baimė, ir smalsumas. Išpūtęs akis, žiūrėjau į ryškiai raudonas šviečiančias padaro akis žemai nuleistoje galvoje. Jis du kartus suplojo sparnais, pakilo į orą ir nuskrido į šiaurę».

Anot liudininko, dvimetrinė būtybė su dviem žmogaus kojomis turėjo sparnus; išskėstų sparnų ilgis buvo maždaug trys metrai. Be to, ant galvos buvo matyti trumpa smaili skiauterė. Tai jau antras atvejis, kai Čikagos gyventojai praneša apie juodą sparnuotą humanoidą su smailia skiautere.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
avatar
1
Žmogus aprašė tai ką matė. Tik visis istorijos prasideda žodžiais: "naktį", "ramiai", "tik staiga pastebėjau...". Ir deja niekada nesibaigia ką toliau veikė ar darė: nuėjo, "plionkė trūko" ir ryte atsikėlęs pasidarė kavos ar ką?
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.05.2020 laikas 07:30 Didysis Tvanas buvo – teigia mokslas

Moksliniai šio klausimo tyrimai prasidėjo XX a. 10-ajame dešimtmetyje, kai du Kolumbijos universiteto geologai Viljamas Rajenas ir Volteris Pitmanas surinko visus duomenis apie didįjį tvaną. Jų sukurta teorija teigia, kad šiltėjant klimatui, maždaug prieš 7500 metų

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:07 Nacistų projektuotas orbitinis ginklas turėjo deginti miestus ir užvirinti jūras

Šiandien tai skamba kaip fantastika, tačiau Antrojo pasaulinio karo metais nacistai planavo į orbitą iškelti saulės spindulius naudojantį 1,5 km skersmens kosminį ginklą.

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 22:16 Kaip Sumažinti Cukraus Kiekį Kraujyje? Receptai
Natūralių ingredientų pagrindu sukurti vaistai padės sumažinti cukraus kiekį kraujyje. Štai keletas geriausiu receptų, kaip normalizuoti cukraus kiekį kraujyje, remiantis paprastais, įrodytais ir prieinamais produktais....

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 21:12 Gėrimas gydyti kepenis

Tai labai paprastas receptas. Galimai, dar niekam nežinomas. Todėl norėtųsi su jumis pasidalinti juo. Tai nuoviras iš medetkų ir morkų sėklų kuris padės pagerinti kepenų veiklą, tulšies išskyrimą ir palengvins uždegimą.

...

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 14:57 Telekinezė. Tikras ar išgalvotas gebėjimas?
Amerikiečių autoriaus Stepheno Kingo pirmojo 1974 metais išleisto siaubo romano „Kerė” pagrindinė veikėja Carrie White pasitelkė telekinezę (gebėjjimą pakelti daiktus mintimis), kad padegtų visą mokyklos salę su joje buvusiais mokiniais. Carrie White, žinoma, yra išgalvotas knygos ir filmo personaža...

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 06:39 Veido kaukes: oda bus švelni ir spindinti

Medus yra puikus saldiklis, bet taip pat jį galima naudoti kaip natūralų vaistą. Jis naudingas sveikatai ir grožiui. Medus gali būti naudojamas odai regeneruoti, atkuriant jos šviesumą, nuraminant jautrią ir sudirgintą odą.

...

Skaityti daugiau