Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gruodžio » 25

Tikrasis Amitvilio košmaras

(Paranormal) Netoliese Niujorko yra Amitvilio miestas, kuriame stovi namas, pagarsėjęs visoje šalyje košmaru, kuris kažkada vyko namo viduje. Ši iš tiesų siaubinga istorija prasidėjo 1924 metais, kai emigrantai iš Nyderlandų pastatė šį namą. Štai tada ir prasidėjo tikrasis Amitvilio košmaras!

Triaukščiame name apsigyvenusi šeima jame gyveno gana ilgai ir nesiskundė jokiomis keistenybėmis. Tačiau košmaras prasidėjo iš karto po to, kai 1960 metais pasikeitė namo šeimininkas ir name apsigyveno jaunavedžių pora. Jie name gyveno vos pusę metų, nes juos labai įbaugino sielą draskantys garsai ir nesuprantama kalba šnabždantys balsai. Pora ilgai nelaukė ir išsikraustė iš namo, tačiau dėl nežinomų priežasčių apie parduodamą namą paskelbė tik po keturių metų.

košmarai, gyvenimiškos istorijos, Amitvilis, Nusikaltimai, žmogžudystė

Pirkėjas atsirado gana greitai, 1965 metų vasarą namą nusipirko De Feo šeima, kuri ieškojo būsto prestižiniame rajone. Šeima name pragyveno devynis metus, kol neatsitiko nepataisomas dalykas. Vieną vakarą policijos nuovadoje suskambo telefonas, neprisistatęs žmogus pranešė, kad name, esančiame Oušeno aveniu Nr. 112, matė blyksnius, kurie būna, kai naudojamas šaunamasis ginklas. Nurodytu adresu buvo nedelsiant išsiųstas policijos patrulis, kuris name aptiko šešis negyvus žmones, kurių kūnuose žiojėjo didelio kalibro kulkų paliktos skylės.

košmarai, gyvenimiškos istorijos, Amitvilis, Nusikaltimai, žmogžudystė

Atpažinus nušautus žmones paaiškėjo, kad jie visi yra De Feo šeimos nariai. Žuvo šeimos galva Ronaldas De Feo, jo žmona Luiza ir keturi vaikai. Vėliau paaiškėjo, kad žiauriu serijiniu žudiku tapo ne kažkoks maniakas, o šeimos narys - Ronaldas De Feo jaunesnysis. Tyrimo metu buvo atskleista dar daugiau šokiruojančių faktų apie Amitvilio košmarą, Ronaldas detaliai papasakojo, kaip žudė savo tėvus, brolius ir seseris. Žudikas pasakojo, kad buvo sąmoningas ir puikiai suprato, ką daro, tačiau tuo pačiu metu jis girdėjo kažkokį balsą, kuris jam patarinėjo, kaip tai daryti. Už siaubingas šeimos žudynes teismas nusikaltėlio nepagailėjo ir pasiuntė jį už grotų iki gyvos galvos.

košmarai, gyvenimiškos istorijos, Amitvilis, Nusikaltimai, žmogžudystė

1975 metų žiemą name apsigyveno Lutcų šeima. Nekilnojamojo turto agentai įspėjo apie tai, kad name buvo nužudyti šeši žmonės, tačiau šeima susigundė žema kaina už trijų aukštų namą prestižiniame miesto rajone. Džordžas ir Ketė Lutcai su savo dukra nieko nelaukdami persikėlė į savo naują didelį namą. Jau po savaitės šeima buvo sunerimusi dėl to, kad name nuolat buvo juntamas kažkieno kito buvimas, naktimis buvo girdėti šurmulys ir nemalonūs garsai, visuose kambariuose buvo jaučiamas nemalonus lavono kvapas, kurio nepajėgė išnaikinti netgi pačio stipriausio poveikio plovimo priemonės.

Po kelių dienų buvo nuspręsta, kad namą reikia pašventinti, Džordžas Lutcas atsivežė šventiką. Skaitant maldas šventikui pasidarė bloga, jis prarado sąmonę. Kai atsigavo, pareikalavo, kad jį nedelsiant išneštų iš prakeikto namo, nes pats neturėjo jėgų net pajudėti. Vėliau šventikas papasakojo, kad jį apleido jėgos, kažkokia nežinoma jėga iš jo ištraukė jas, ir jis praktiškai įsitikinęs, kad name gyvena tokie galingi demonai, jog namą geriau būtų nugriauti.

Lutcų šeimą apėmė neviltis, tačiau šeimos bėdos tik dar prasidėjo. Mažoji dukrelė Mesė pasakojo, kad ji dažnai bendrauja su mergaite, kurios vardas Džodė, ir ji gyvena name kartu su jais.

Mesės tėvai tvirtino, kad Džodė neegzistuoja. Kaip paaiškėjo, tai buvo tiesa, nes Džodė De Feo, jauniausia De Feo šeimos dukra, buvo nužudyta 1974 metais jos pačios brolio.

Praėjo metai. 1976 metais į Amitvilį atvyko garsieji Lorena ir Edas Vorenai - nežinomų ir nepaaiškinamų reiškinių tyrinėtojai. Juos sudomino tie siaubingi įvykiai, kurie vyko name Amitvilvje. Namas buvo detaliai ištirtas, tyrinėtojų pora iš karto paskelbė sensacingą pareiškimą, kad name yra didelis poltergeisto aktyvumas. Kiek vėliau šį pareiškimą sukritikavo JAV Parapsichologijos universiteto vadovas Stivenas Kaplanas. Parapsichologas tvirtino, kad Džordžas Lutcas viską prasimanė, buvo susitaręs su rašytoju Džėjumi Ensonu ir specialiai skleidė melagingą informaciją, siekiant padidinti knygos „Amitvilio siaubas“ pardavimus. Tačiau Džordžas Lutcas visus šiuos kaltinimus griežtai neigė.

Nežiūrint į kai kurių skeptikų nuomonę, namas vis tik buvo įtrauktas į pačių baisiausių JAV teritorijoje esančių pastatų sąrašą. 2010 metais namas buvo parduotas aukcione, už jį buvo sumokėta 1,1 milijono dolerių. Kas šiandien yra Amitvilio namo savininkais, nėra žinoma. 1979 metais buvo pastatytas filmas „Amitvilio siaubas“, kuriame buvo pasakojama apie tai, ką teko patirti Lutcų šeimai. 2005 metais buvo pastatyta nauja filmo versija. Taip pat yra sukurtas dokumentinis filmas „Tikrasis Amitvilio siaubas“, kuriame detaliau pasakojama apie tai, kas nutiko garsiajame name tą dieną, kai buvo išžudyta De Feo šeima.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
18.01.2021 laikas 09:24 Geležies trūkumas – ne juokai!
Geležies trūkumas – labiausiai paplitusi su mityba susijusi sveikatos problema visame pasaulyje, nuo kurios kenčia apie 30 % žmonijos populiacijos.

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 19:00 Šiaurės Dakotoje Pasirodė Į Saulę Panašus NSO

2021 m. sausio 16 d. MUFON svetainėje buvo paskelbtas sensacingas vaizdo įrašas, nufilmuotas Fargo mieste, Šiaurės Dakotoje, sausio 9-osios vakarą. Vaizdo įrašo autorius grįžo namo automobiliu, kai pamatė priekyje ryškią šviesą, panašią į saulę.

...

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 17:21 Kodėl Joe Baidenui globalistai pradėjo paišyti aureolę?
Kaip pastebėjo daugelis amerikiečių konspirologų ir net ufologų, paskutiniu metu, pasaulinio lygio spaudos, antraštėse, aplink Joe Baideno galvą atsirado kažkas panašaus į aureolę:

Skaityti daugiau

18.01.2021 laikas 11:04 Ilgai orkaitėje keptas jautienos kumpis
Aš nerealiai mėgstu ruošti įvairiausius patiekalus orkaitėje ir niekada nenustosiu kartoti, kad tai vienas iš pačių lengviausių būdų pagaminti maistą. Juk ir patys žinote - tiesiog sudedate ingredientus į puodą, o visa kita tik laukimas, kol iškepa nuostabus patiekalas....

Skaityti daugiau

18.01.2021 laikas 10:09 Keto blyneliai (iš migdolų ir kokosų miltų)
Paskutiniu metu stengiuosi kaip įmanoma valgyti mažiau baltų miltų. Juos stengiuosi pakeiti sveikesniais miltais, pvz. migdolų arba kokosų. Tokie keto mitybai tinkantys blynai yra būtent ir yra gaminami su šiais miltais....

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 22:10 Puikus skanėstas – bananinės spurgytės
Bananus nulupkite, sutrinkite ir gerai išmaišykite su ruduoju cukrumi. Į ruošiamą tešlą suberkite visų rūšių miltus, kokosų drožles, kepimo miltelius, cinamoną, druską, supilkite pieną ir viską gerai išmaišykite iki vientisos masės....

Skaityti daugiau