Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 31

Turite tvarkyti savo galvą, o ne sužadėtinius! 15 griežtų patarimų moterims

Turite tvarkyti savo galvą, o ne sužadėtinius!

Panagrinėkime, kodėl mes, moterys, mylime taip, o ne kitaip, ir kaip pataisyti santykius, jei kažkas staiga sugedo ir nutiko ne taip. Paskubėkite perskaityti 15 meilės patarimų, skirtų esantiems santykiuose ir tiems, kurie yra išdykę.

Patarimai esantiems santykiuose

"Jei norite susituokti, susitikinėti ar net gyventi kartu šešis mėnesius ar metus ir nieko nevyksta, reikia vieną kartą paklausti, ar jis nori šeimos ir vestuvių. Jei vyras nepasirengęs kurti šeimos, metas su juo atsisveikinti. Žinoma, gražiu būdu. Pavyzdžiui, aš tau labai šiltai nusiteikusi ir toliau taip pat elgsiuosi, bet toliau nuo tavęs".

"Bet kuri, ir tai pabrėžiu, bet kuri moteris, kuri metų metus sėdi namuose ir užsiima tik namų ruoša ir vaikais, išsigimsta. Tai neišvengiama. Tai neišvengiama. Galiausiai vyrui žmona ima nusibosti ir jis mano, kad ji yra šiek tiek kvaila - ir iki skyrybų lieka pusė žingsnio. Ir įsidėmėkite: vyras iš pradžių nieko nereikalavo, tai moteris laimingai skėstelėjo rankomis ir nusprendė likti namie."

"Jei jis tau kelia stresą, tiesiog su juo išsiskirk. Nebijokite likti viena. Nė vienas vyras visame pasaulyje nevertas to, kad sugriautum save, nusilenktum jam, nepaisytum savo norų ir poreikių. Nė vieno".

"Viskas paprasta: yra jis - toks, koks yra. Ir esi tu - toks, koks esi. Arba jums gera kartu, arba turite išsiskirti. Ir geriau, kol dar neėmėte hipotekos paskolos ir nesusilaukėte trijų vaikų".

"Tas, kuris yra psichiškai sveikas, vadovaujasi savo jausmais ir visada renkasi save. Nei grožis, nei meilė nereikalauja aukų. O jei ir reikalauja, tai tikrai ne tavo istorija. Išsikraukite. Nėra tikslo, dėl kurio verta kęsti santykius".

Turite tvarkyti savo galvą, o ne sužadėtinius!

Patarimai tiems, kurie ieško

"Niekas nenori žmogaus, kuris nenori savęs. O tas, kuris priima save tokį, koks yra, gyvena skanų, visavertį gyvenimą, nepaisant visų galimų gyvenimo problemų."

"Moteris, kuri patologiškai nesugeba sugyventi su vyrais, visada turi problemų su tėvu. Vyras, kuris negali susirasti moters, o dažnai ir darbo, būtinai turi sudėtingų santykių su motina."

"Jei jums nemalonu su vyru per pirmą, antrą, trečią pasimatymą, neplanuokite ketvirto. Per pirmuosius susitikimus vyras parodo save iš geriausios pusės, o jei jau dabar jaučiatės nejaukiai būdama šalia jo, iš šių santykių nieko gero neišeis."

"Jei nori ištekėti, turi nustoti apie tai galvoti. Tai tas pats, kas norėti turėti lėlę su kaukole, šydą ir visą kitą šlamštą. Sveikų žmonių situacija atrodo šiek tiek kitaip. Pirma, jie turi poreikį mylėti. Atsižvelgdami į šį poreikį mylėti, jie randa žmogų, kuris juos myli".

"Niekada neturėtumėte bendrauti su vedusiais vyrais. Žuvimi prekiaujama žuvies parduotuvėje, mėsa - mėsos parduotuvėje. Nešvaistykite savo laiko veltui. Vedusiam vyrui nereikia žmonos, jis jau turi vieną namuose".

Turite tvarkyti savo galvą, o ne sužadėtinius!

Bendri patarimai

"Visą gyvenimą vaikščioti ant pirštų galų neįmanoma, o nusivilti visada skaudžiau, nei pradžioje parodyti tikrąjį save.

"Pasaulis tavimi nesidomi tol, kol tu nesidomi savimi. Neįmanoma sukurti šeimos ar draugystės su žmogumi, kuris turi sudėtingus, prieštaringus santykius su pačiu savimi, kupinus nuoskaudų ir įvairiausių pykčių.

"Jei tau nepatinka, kaip jis su tavimi elgiasi, daro ką nors nemalonaus, pasakyk jam tai vieną kartą. Jei reikalai nesikeičia, atsisveikink".

"Turite tvarkytis su savo galva, o ne su sužadėtiniais. Kai moteris sako: "Aš buvau įsimylėjusi", dažnai tai nėra pasakymas apie meilę. Tai pasakojimas apie narkotikų prekeivį, kuris aprūpina ją reikalingomis kančiomis. O sveika meilė yra apie tai, koks esi laimingas".

"Normalus žmogus netęsia santykių, kuriuose jo negerbia. Tiesą sakant, jis jų net nepradeda".

Išsaugokite šiuos naudingus patarimus sau ir būtinai pasidalykite įkvepiančiu tekstu su draugėmis. Būkite laimingos!

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 17:37 Putinas perspėja, kad "prabudusios" vertybės sunaikins Vakarus: ‘Tas pats receptas, kurį 1917 m. naudojo marksistai’
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas (Vladimir Putin) perspėjo, kad Vakarų visuomenei diegiama kraštutinių kairiųjų "budulių" ideologija yra "blogis" ir sunaikins kultūrą jungiančias vertybes.

Skaityti daugiau