Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Lapkričio » 23

Ką turime žinoti: užkalbėjimai, maldos ir afirmacijos

Mes žinome posakį“ KAIP DANGUJE, TAIP IR ŽEMĖJE“ Kitaip tariant, kaip mintyse, taip ir realybėje. To, ką jau esame gavę iš savo tėvų ir protėvių, neturi užtekti gyvenime. Savo gyvenimą mes turime kurti patys – tam yra duota laisva valia. Laimingas tas, kuris jaučia harmoniją su savimi ir kitais žmonėmis bei gamta. Tas, kuris griauna tą harmoniją prisišaukia skausmo, kančių ir ligų. Žmogus gali pasirinkti ir gėrį, ir blogį, tačiau pasirinkęs blogį, blogio ir sulauks. Jei bandys padaryti nelaimingus kitus žmones, anksčiau ar vėliau ir jį ištiks nelaimės.

Atsisakykite neapykantos, kitų smerkimo, pavydo ir apkalbų. Atleiskite sau ir kitiems, linkėkite visiems tik gero. Niekuomet nė viena nelaimė ar išbandymas nėra toks, kad sužlugdytų žmogų. Jį mes gauname tokį, kad būtų pagal mūsų jėgas, o bet kokiame nutinkančiame įvykyje visada slypi pozityvus pradas, nukreiptas ugdyti aukštesniuosius mūsų žmogiškojo „AŠ“ klodus. Niekada nebijokite nesėkmės, visad galvokite tik apie sėkmę. Atsisakykite pesimizmo, įsisamoninkite, kad viskas pasaulyje yra taip, kaip turi būti. Patikėkite, kad ne vien turtuose laimė. Laimingas yra tas žmogus, kuris atkakliai siekia dvasinių aukštumų, bet neniekina ir žemiškų gėrybių –  jomis nesižavi ir moka naudotis likimo dovanomis, netapdamas jų vergu. Atsitiktinumas – tai žodis neturintis prasmės; nėra nieko, kas neturėtų priežasties.

Dažnai mums reikia pirma sumokėti praeities skolas, kad mūsų gyvenime galėtų įsitvirtinti tai, kas nauja, gera. Gyvenimą nugyventi galima tik žvelgiant į priekį, o jį suprasti-tik atsigręžiant atgal, o tai dažnai reiškia, kad mums reikia pasikeisti t.y. atsikratyti senų dalykų: minčių, įpročių, pomėgių, daiktų, darbų, savęs vertinimo, kitų vertinimo… Sėkmė aplanko tik tą, kas jos laukdamas veikia. Veikia neskaudindamas ir neprievartaudamas kitų. Dažniau svajokite ir savo mintyse kurkite gražaus ir tobulo gyvenimo scenarijus, nes mintys turi savybę išsipildyti. Juk žinome tiesą „ ir mintis tapo žodžiu, o žodis kūnu..“

Štai keli užkalbėjimai, maldos ir pozityvaus mąstymo pavyzdžiai. Naudokite juos kurdami gėrį, laimę nekenkdami kitiems, nes kaip vienam eilėraštuke pasakyta:

“Jeigu nori būt laimingas
Laimę nešk kitiems…
Nes ta laimė paslaptingai
Grįžta mums patiems.”

Užkalbėjimas, padedantis atitolinti senatvę

“Tegul…(vardas)  vėl tampa jaunas(-a). Tegul…(vardas) pajunta nuostabų atjaunėjimo jaudulį. Amžius – tai tik žmogaus sąmonės būsena. Protas mums pasako, kiek iš tiesų turime metų.”

“…(vardas) gali susigrąžinti jaunystę, tereikia tik panorėti. Proto energija sukuria ir nukreipia fizinę energiją. Tegul šis naujas energijos srautas pasiekia kiekvieną jo (jos) ląstelę ir suteikia jai naują jaunystės, gyvybinių jėgų ir žvalumo pojūtį. Tegul organizmo gyvybiniai srautai- limfa, kraujas ir maistingos medžiagos sugrąžina organizmą 10-20 metų atgal.”

Tai įvyks labai greitai, per vieną naktį. Mes grimztame į sąmonės, valdančios gyvybinius organizmo procesus, gelmes. Mes įsakome sąmonei sugrąžinti mūsų kūnui jėgas ir jaunystę. Daugelis žmonių, pasinaudojusių šiuo atjaunėjimo metodu, atsikratė keleto dešimčių metų gyvenimo „balasto“. Žili plaukai vėl pasidarė tamsūs, pranyko skrandžio, nugaros bei sąnarių skausmai. Šių žmonių kūnas vėl tapo jaunas, kupinas gyvybės ir energijos.

“Jau greitai…(vardas) pajus, jog tampa jaunesnis(-ė)Kiekviena jo (jos) kūno ląstelė vėl pasidarys jauna, stipri ir energinga. Kai tai įvyks,…(vardas) pavirs visai kitu žmogumi; jis (ji) bus jaunesnis(-ė), gražesnis(-ė), patrauklesnis(-ė).”

Užkalbėjimas, padedantis surasti pamestą daiktą.

Tegul…(vardas) vėl išvysta dingusį…(įvardinti pamestą daiktą). Tegul pieš jo (jos) vidinį žvilgsnį atsiveria ta vietovė, kur yra ieškomas daiktas, o jo skleidžiama energija tegul darosi vis stipresnė ir aiškesnė. Tegul prieš …(vardas) vidinį žvilgsnį iškyla šis daiktas.. Tegul…(vardas) gauna signalus, kuriuos skleidžia ieškomas daiktas, Tegul jie atsispindi vidiniame jo (jos) sąmonės ekrane. Tai įvyks labai greitai, be didelių jo (jos) pastangų.

Tegul jo (jos) pojūčiai ir intuicijos pasidaro kiek įmanoma jautresnės ir sugeba užfiksuoti viską, kas vyksta jį supančioje aplinkoje. Tegul signalai, kuriuos skleidžia pradingęs daiktas, pasiekia sąmonę, kad ir kur bebūtų ieškomas daiktas.

Užkalbėjimas, padedantis įgyti jėgų, saugumo ir paslaptingų galių

Šiais žodžiais suteik…(vardas) galią ir jėgą nugalėti visus priešus bei atsikratyti visų nedraugų. Šiais žodžiais suteik…(vardas) geležies galią. Tegul jo (jos) kūnas pasidaro stiprus ir tvirtas. Tegu ši aukščiausioji jėga pasitarnauja jam(jai) tuo momentu, kai bus labiausiai reikalinga. Tegul jo(jos) kūnas tampa nepažeidžiamas. Šiais žodžiais suteik…(vardas) galios ir jėgų susidoroti su visais priešais. Tegul stipri, nepramušama aura, tarsi skydas, apgaubia visą jo(jos) kūną. Tegul bet koks ginklas atšoka nuo šio skydo, kaip stiklo šukelės atšoka nuo sienos.

Užkalbėjimas, suteikiantis materialius turtus.

Suteik…(vardas) gerovę, klestėjimą ir gausą. Tegul nuo šios dienos i jo(jos) gyvenimą įsilieja spindinčio aukso upė. Tegul jo(jos) gyvenimas prisipildo laimės, skalsos ir gerovės. Tegul bet kuri jo(jos) veikla duoda didžiulį pelną. Ir jokia jo (jos) veikla te nesibaigia nesėkme. Tegul jo (jos) gyvenimas pavirsta išsipildžiusių troškimų virtine. Teatsiveria jam (jai) tikėjimo stebuklas. Tegul jis (ji) paragauja prisirpusio ir sultingo sėkmės bei suklestėjimo vaisiaus. Tegul jo (jos) troškimų srautas būna begalinis, ir tegul jie visi išsipildo. Tegul begaliniai ilgai trunka jo (jos) laimingas gyvenimas.

Jis (ji) – nuostabus žmogus. Jo (jos) gera širdis patars, kaip teisingai naudotis turtais ir sėkme, kaip nepradėti didžiuotis ir išlaikyti puikius santykius su aplinkiniais. Jis (ji) mielai dalinsis savo turtais ir noriai padės visiems, kam prireiks pagalbos. Tegul jis (ji) patiria visą turtų teikiamą laimę, kokią tik įmanoma patirti. Jis (ji) nuoširdžiai tiki,  kad „ Jeigu galiu padaryti kažką, kas padės mano artimui, leiskite man padaryti tuojau pat, nes kitą kartą aš galiu pasukti visai kitu keliu“

Užkalbėjimas (malda), norint susirasti vyrą, žmoną.

Dieve, Jei esu to verta (-as), padėk man. Dabar aš turiu vyrą (moterį), kuris yra garbingas (-a), nuoširdus (-i), ramus (-i), laimingas (-a), kurį (-ią) lydi sėkmė. Šios savybės man patinka. Jos tampa mano dalimi ir padedant pasąmonei jos įkūnijamos. Aš žinau, kad galiu suteikti jam (jai) ramybę ir laimę. Aš gerbiu jo (jos) idealus, o jis (ji) –  mano. Tarp mūsų bus laimė, pagarba ir laisvė. Su manimi jis turės sveiką kūną ir gerą širdį.

Palaiminimas, savęs programavimas dienos darbams

Rytą pabudę sakykite sau:

Dieviškoji tvarka rūpinasi manimi šiandieną ir visada. Šiandien bus nuostabi diena. Visiems mano veiksmams vadovauja Dieviškoji galia. Meilė mane supa, ir aš einu į šią dieną ramus (-i). Kai tik mano dėmesys nuklys į šalį nuo gerų ir taurių dalykų, mano pasąmonė duos ženklą. Aš esu magnetas kuris traukia tik gėrį. Šiandien man gerai seksis ir aš būsiu laimingas (-a). Savo laime aš pasidalinsiu su visais, kam to reikia. Aš mąstau, kalbu ir veikiu su meile ir ramybe. Renkuosi gyvenimą, sveikatą, meilę ir laimę. Tikiu, kad tikra laimė, tai atkaklus dvasinių vertybių siekimas, o visa kita „ bus pridėta“.

Pozityvus mąstymas:

Man puikiai sekasi.
Sekasi viskas ko tik imuosi, man einasi lengvai ir be vargo ir jei to įgyvendinti negaliu viena visada atsiranda geranoriškų padėjėjų.
Esu visiškai sveikas (-a) fiziškai ir dvasiškai, iš manęs trykšte trykšta energija. Turiu daugybę sumanymų.
Mano gyvenimas skleidžiasi kaip nuostabaus grožio gėlė ir man tai patinka.
Mėgaujuosi gyvenimu, nes tiriu viską ko tik širdis geidžia.
Myliu save ir kitus tokius, kokie jie yra.
Esu laimingas (-a) ir kupina džiaugsmo.
Esu rami, nesikarščiuoju, man visada užtenka laiko sau pačiam (-i) .
Man kasdien vis geriau ir geriau visais atžvilgiais.
Be didelių  pastangų  visa kas geriausia plaukia pas mane.
Mano vedybinis gyvenimas kasdien vis sklandesnis ir bevargo.
Mano vaikai sveiki ir džiugina savo darbais ir poelgiais.
Man patinka viskas, ką tik darau.
Esu mėgiamas žmogus.
Man viskas sekasi ir iš gyvenimo tikiuosi tik meilės ir gėrio.

Keletas minučių pamąstymai apie keitimosi procesą:

Aš noriu atsikratyti nemalonių santykių poreikio. Aš dabar suprantu, kad pats (-i) sukūriau šią būseną, o dabar noriu atsikratyti tos mano sąmonėje glūdinčios nuostatos, kuri yra tos būsenos kūrėja.
Nuo visko, kas man nereikalinga, aš išsilaisvinu. Aš išsilaisvinu nuo įtampos ir baimės. Išlaisvinu visą manyje susikaupusį pyktį ir baimę. Išsivaduoju iš kaltės jausmo. Išsivaduoju iš liūdesio. Aš atsikratau visų senų apribojimų.
Aš išsilaisvinu ir esu rami. Susitaikau su savimi ir su gyvenimo vyksmu, nes suprantu, kad  gyvenimas paklusnųjį veda, o priešgyniaujantį –  priverčia.
Aš esu saugus (-i).
Manyje vyksta pozityvūs pokyčiai. Mano kūnas sveikas ir lieknas.
Visur, kur aš einu, jaučiu meilę.
Aš gyvenu tobuloje aplinkoje.
Moku susikaupti ir vertinu visą tai, ką darau.
Aš myliu save ir pritariu sau.
Aš tikiu, kad gyvenimas suteiks man visa, kas gera.
Aš verta geriausio ir dabar priimu tai.
Aš esu verta turėti gražų namą ir aplinką, gerą vyrą ir sveikus ir paklusnius vaikus.
Aš naujai suvokiu sėkmę.
Aš sukuosi sėkmės rate. Aš kaip magnetas traukiu Dieviškąjį klestėjimą. Man sekasi taip kaip ir sapne nesapnavau.
Turtai lipte limpa.
Man atsiveria negirdėtos galimybės.
Aš dėkinga už tai.

Pozityvus mąstymas finansinei sėkmei pritraukti :

Aš atsiveriu naujoms pajamų galimybėms. Aš dabar priimu gėrį iš laukiamų ir nelaukiamų šaltinių.
Aš esu neribota asmenybė, priimanti iš neribotų šaltinių neribotais būdais.
Aš tikiu, jei ko nors nebelieka, tai atsiranda vietos naujiems ir geresniems dalykams.
Mąstymas ir garsiai ištarti žodžiai kuria laimę, sėkmę, savijautą, ligas ir nelaimes . Atminkite – ‚Kaip danguje taip ir ant žemės‘, o kitaip tariant, kaip mąstome, taip ir realybėje.

Autorė: Zita R.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
17.01.2021 laikas 17:21 Kodėl Joe Baidenui globalistai pradėjo paišyti aureolę?
Kaip pastebėjo daugelis amerikiečių konspirologų ir net ufologų, paskutiniu metu, pasaulinio lygio spaudos, antraštėse, aplink Joe Baideno galvą atsirado kažkas panašaus į aureolę:

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 15:11 Receptų rinkinys nuo gūžio, anemijos, sklerozės, tireotoksikozės, hipotirerozės, ūžesius ausyse
Man yra sutrikusi medžiagų apykaita. Sena močiutė man patarė prieš valgį suvalgyti truputį šviežio svogūno arba 3 kartus per dieną išgerti po 1 arbat. šaukštelį išspaustų sulčių.

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 11:15 Vaistažolės gražiajai žmonijos pusei
Amžinas klausimas - kokia turi būti ideali moteris? Ieškodami atsakymo į šį klausimą, skulptoriai kūrė nuostabias skulptūras, poetai - nepakartojamas eiles, rašytojai - stulbinamus šedevrus. Visa tai buvo skiriama puikiajai žmonijos daliai - moterims, jų nepakartojamam žavesiui ir kerinčiam moterišk...

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 13:09 Major events show CNN complicit in Capitol raid
After infiltrating the Capitol on Jan. 6 while dressed as a “Trump supporter,” far-left extremist John Sullivan was interviewed by CNN‘s Anderson Cooper, who promoted Sullivan’s “work” and referred to him as a “journalist,” despite lacking any credentials....

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 13:09 Why hasn’t Jack Dorsey been arrested for lying under oath about Twitter’s censorship policies?
The latest Project Veritas bombshell exposes Twitter CEO Jack Dorsey as a lying traitor who, contrary to what he told Congress under oath, is actively censoring conservatives on his tyrannical platform.

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 13:09 Migrant Caravan Pushes Closer to US Border As Biden Vows To End Trump’s Asylum Policies

Guatemalan officials have reported that thousands migrants are on the move from Honduras.

Skaityti daugiau