Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Kovo » 29

Užsikimšusius vamzdžius išvalyk be chemijos

Užsikimšę vamzdžiai sukelia daug nepatogumų bet kuriai šeimininkei. Kai kyla tokia problema, mes paprastai bėgame į parduotuvę.

Bet jūs galite atkimšti vamzdžius namine priemone, kuri susidoroja su šia užduotimi nė kiek ne blogiau, už stiprius cheminius preparatus.

Pamirškite kenksmingą ir brangią chemiją!

praktiniai patarimai, priemonė, vamzdžiai

Išbandę praktikoje, jūs nustebsite, kokia tai paprasta ir efektyvi priemonė. Be to, jos komponentai visada yra kiekvienos šeimininkės virtuvėje.

Jums prireiks tik trijų komponentų:

  • 3 stiklinės sodos;
  • 1,5 puodelio druskos;
  • 1 stiklinė acto.

Gaminam naminę vamzdžių valymo priemonę

Pirmiausia sumaišom sodą su druska ir gautą mišinį pilam į užsikimšusį vamzdį. Geriausia pasinaudoti piltuvėliu. Tada pakaitinam actą, kol jis taps karštas, ir pilam taip pat į vamzdį.

Tada į vamzdį įpilkite įprasto karšto vandens, kurio kiekis priklausys nuo užsikimšimo stiprumo.

Nuo pirmųjų sekundžių pamatysite, kad įvyko cheminė reakcija. Kai tik vanduo pradės nutekėti žemyn, vamzdis ims valytis. Kai jis visai išsivalys, skystis nutekės be trukdžių.

Geriausia šioje priemonė tai, kad ji nekelia jokio pašalinio efekto ir yra visai saugus. Be to, ši priemonė labai pigi, prieinama ir puikiai susidoroja net ir su dideliais kamščiais.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
22.09.2020 laikas 10:17 Teleportacija jau egzistuoja, tačiau yra problema

Eksperimentiškai tai buvo patvirtinta dešimtajame dešimtmetyje. Jau seniai žinome, kad įmanoma kvantiniu lygiu iš vienos vietos į kitą teleportuoti daleles. Fizikos dėsniai nedraudžia žmonių ar kitų objektų dematerializuoti į siurrealistinį dalelių debesį vienur ir rematerializuoti kur nors toli,...

Skaityti daugiau

21.09.2020 laikas 21:15 Nepaisant astronominių išlaidų, rytoj bus paskelbta antroji karantino banga

Per pastaruosius dešimt metų kiekvienas save gerbiantis socialinis tinklas įsigijo žymę #Twosuns (dvi Saulės), pagal kurią žmonės skelbia nuostabias nuotraukas ir vaizdo įrašus, kurios „neįsirašo“ į pasaulinius rėmus pagal „protingus dėdes iš televizoriaus“. Kartais Nibiru...

Skaityti daugiau

21.09.2020 laikas 19:42 Kada prasidės kosminės kovos dėl Amerikos?

Po fenomenalios istorijos Naujajame Džersyje, kur NSO pakibo virš kelio ir šimtai žmonių spoksojo į jį, pareigūnai dėjo precedento neturinčias pastangas, panašias į 1947 m., įrodinėdami, kad žmonės matė „dirižablį“. Žmonėms, mačiusiems vaizdo įrašą tik YouTube paaiškinimas atrodė pana...

Skaityti daugiau

21.09.2020 laikas 14:15 Ar saldūs Lietuviški arbūzai?
Nors dar yra gyventojų, galvojančių, kad arbūzų neįmanoma užauginti Lietuvoje, tačiau iš teisų yra ne vienas, kuris juos augina dešimtmečiais.

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 19:08 Žolelės sušvelnina cukrinio diabeto poveikį, nuo klimakso, liepų nauda
Šie augalai gali sumažinti cukraus kiekį kraujyje. Žoleles galima vartoti atskirai, po vieną, tačiau geresnis gydymo efektas pasiekiama tada, kai vartojami žolelių mišiniai. Siūlome išbandyti štai tokius mišinius

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 17:14 Vyno pagrindu paruošti vaistai

Jeigu vynuogių vyne palaikyti vaistinius augalus, pasidaro gydomosios priemonės, kurios savyje sujungia gydomąsias žolelių ir vyno savybes. Tokiais vyno pagrindu paruoštais vaistais gydomos įvairios ligos. Sergant lėtinėmis ligomis apie vaistus reikia pasirūpinti iš anksto ir juos vartoti, esant ...

Skaityti daugiau