Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2018 » Balandžio » 28

Skruzdžių koloniją ant stalo, kai paliekate maistą, turite rimtą problemą! Yra priemonė!

Skruzdžių problema bus išspręsta!

Šie vabzdžiai paprastai patenka į namus, maitinasi maistu ar ieško prieglobsčio. Jie prasiskverbia per mažiausias skylutes, o kai jie randa maisto šaltinį, jie palieka feromonų pėdsaką kitoms skruzdėlėms.

Šis mišinys, ko gero, yra pats veiksmingiausias iš natūralių repelentų, kurį naudosite!

Jame yra tik trys ingredientai, kurie padės jums sulaikyti skruzdėles visiems laikams! Jo nuostabus poveikis yra todėl, nes sunaikina skruzdėlių lizdą, o ne tik vieną koloniją.

Kai jos ieško maistą, ne visos skruzdės palieką lizdą, o tik dalis. Tačiau, jos parsineš į lizdą šį jūsų paruošta nuodą ir pasidalins su kitomis skruzdėlėmis.

Boro rūgštis esantis recepte, skruzdėms pakenkia virškinimo sistemą, todėl jūs sėkmingai sunaikinsite jas visas.

Štai ko jums reikės, kovojant prieš kenkėjus:

  • 3 šaukštus boro rūgšties;
  • 1 stiklinę cukraus;
  • 3 puodeliai šilto vandens;
  • vatos diskus;
  • mažas butelis, indas ar dangtelis nuo butelio.

Paruošimas

Sumaišykite boro rūgštį ir cukrų, tada lėtai įpilkite šilto vandens. Sumaišykite, kad nesusidarytų gabalėlių.

Tada, sumirkykite vatos diską šiuo paruoštu mišiniu ir įdėkite jį į dangtelį ar indą. Palikite vietoje, kurioje paprastai yra atsiranda skruzdėlių ar aplink namus.

Saldus mišinio kvapas pritrauks jas, o po kelių valandų, jūs pastebėsite, kad skruzdžių skaičius žymiai sumažėjo.

O, jeigu jums patiko šis praktinis patarimas, pasidalinkite juo su kitais, padėkite jiems atsikratyti galvos skausmo! O, pabandę, pasidalinkite su kitais paranormal.lt lankytojais, ar ši priemonė jums padėjo...

Priemonė nuo skruzdėlių

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
07.04.2020 laikas 21:36 Štai, kaip galima išvalyti organizmą, kad niekada nesirgtume ir nejaustume nuovargio
Tai labai lengva! Aštrus imbieras yra vienas iš sveikiausių ir skaniausių prieskonių planetoje. Jis turi didelę maistinę vertę ir yra naudojamas tiek gaminimui, tiek gydymui.

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 17:48 Kokie vitaminai gali kovoti prieš vėžį?
Kai kurių gyventojų ir alternatyviosios medicinos šalininkų teigimu, ilgas junginių, turinčių priešvėžinį poveikį, sąrašas turėtų būti papildytas vitaminais. Panalizuokime šiuo požiūriu populiariausias maistines medžiagas....

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 16:03 Sakai – Natūralus Maisto Papildas
Garsusis senovės gydytojas ir filosofas Avicena daugelyje savo receptų minėjo sakų gydomąsias savybes. Savo moksliniuose traktatuose jis rašė, kad sakai stiprina kūną, skatina tulžies skyrimąsi, gerina regėjimą ir klausą....

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 14:49 Ilgiausiai išliekantis maistas – ką valgytume, jei įvyktų apokalipsė?

Kas būtų, jei civilizacija – tokia, kokią turime dabar – rytoj išnyktų? Ar maistas, kurį šiandien valgome, galėtų išsilaikyti taip ilgai, kad jį tolimoje ateityje atrastų archeologai? Ir jei taip – ar tas maistas dar būtų valgomas? Šiame straipsnyje sužinosite apie tai, koks val...

Skaityti daugiau

07.04.2020 laikas 13:42 KoronaVirusas. Kieno Tai Darbas? - Elito Evakuacija Dėl Klimato 2 Dalis

Tai, prieš tai mes kalbėjome, kad koronavirusai iš esmes nėra baisūs, jei kalbam iš medicinos pusės. Vienintelis, kad gali nuo jo nukentėti, tai tie žmonės kurie turi silpną imunitetą. Mes galime pastebėti, kad daugiausia šiuo virusi yra užsikrėtę tai senesnio amžiaus žmonės, arba visai jauni vai...

Skaityti daugiau

06.04.2020 laikas 19:56 Veido Valymas Procedūrą Namuose
Pabandykime veidą valyti namuose, neišėjus iš namų. Tik keli ingredintai ir jūsų veidas, bus daug šveisensi ir grąžesnis. Šią kaukę išbandė visos mano draugės, aš taip pat! Mes sužavėtos, rekomenduojame ir jums.

Skaityti daugiau