Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2021 » Birželio » 23

Vakcinų gailestis ištiko Ameriką

(Paranormal) Panašiai, kaip įsigijus prekę ir gailėtis, kai išleidi daug pinigų prekei, kurios, kaip supranti, nenorėjai ir neturėjai už ką įsigyti, milijonai amerikiečių jaučia gailestį dėl vakcinų, kai jiems buvo įskiepytos centrinę nervų sistemą ardančios, kraują krešančios, nešvarios Covid-19 vakcinos. Daugelis kitų žmonių gailisi dėl savo giminaičių, draugų, kaimynų ir bendradarbių, kurie mirė nuo šių skiepų. Milijonams kitų žmonių Covid-19 vakcina SUKELIA jiems Covid-19, taip ironiškai materializuodama didžiausią jų baimę.

Blogiausia, kad "klientai" negali atsiimti vakcinų "atgal". Blogas užstatas, grąžinti negalima. Nesvarbu, ar turite savo "kvitą" (vakcinos asmens tapatybės kortelę ar pasą), nes mRNA kodus, kai jie įterpti į ląsteles, atšaukti NEGALIMA. Jie įlenda kaip užnuodytas Trojos arklys, įsiveržia į erdvę, į pranešimą tarp jūsų DNR ir RNR, ir viskas. Viskas paruošta. Pakoduotos gaminti neribotą kiekį prionų ir baltymų į jūsų kraują, kurie keliauja toli už skaudamo raumeninio audinio ribų, kur jie įbedė technologiją į jūsų ranką.

Vakcinos "raumenų mitas" sugriautas: Spygliuotieji baltymai išties atsiskiria nuo jūsų ląstelių ir krauju keliauja po visą organizmą

Priešingai, nei visiems aiškina nešvarių vakcinų gamintojai, korumpuota FDA ir jų sąmokslininkai iš CDC, smailių baltymai atsiskiria nuo ląstelės, palieka injekcijos vietą ir keliauja po visą jūsų kūną ir smegenis. Jei norite suprasti tikrąjį mRNA mokslą, klausykite mokslininko, kuris jį sukūrė, atrado, pirmasis jį sukūrė ir dabar apie tai praneša. Pasiruoškite "raudonam prakatui ir spaudimui" sužinoti tiesą apie šiuos purvinus, plandeminius Covid-19 skiepus:

Pardavė! Dabar, po to, kai pusei amerikiečių buvo atliktas bent pirmasis Covid-19 skiepas, jei ne antrasis, milijonai pacientų pastebi tiesioginius arba keistai vėluojančius skiepų pažeidimus, kai kurie iš jų, regis, yra negrįžtami, įskaitant regėjimo, klausos ir kraujo krešulių užterštų organų praradimą. Jums buvo "parduotas" nemokamas melas. Dabar žmonės masiškai praranda motorinius įgūdžius, paprastus darbus, kuriuos puikiai atlikdavo prieš vakciną (-as), o dabar vos gali arba negali atlikti, įskaitant vandens stiklinės laikymą, dantų valymąsi, automobilio vairavimą, bėgiojimą ir sąrašą galima tęsti.

Tai yra kraštutinio pobūdžio pirkėjo gailestis, ir šie žmonės pradeda suprasti, KODĖL vakcinos yra nemokamos ir reklamuojamos su tokia didele propaganda ir "nemokamais dalykais" ir prizais.

Pirkėjo gailestis paprastai siejamas su brangiais daiktais, pavyzdžiui, automobiliais ar nekilnojamuoju turtu, tačiau dabar jis kilo dėl to, ką vartotojai gavo nemokamai ir susigadino sveikatą - dėl nešvarių vakcinų.

Kaip jūs taip išsigandote koronaviruso, kad paskubomis įsigijote eksperimentinę vakciną? Ar dabar, jei tik galėtumėte, atsiimtumėte ją atgal, grąžintumėte ir atšauktumėte mRNA-priono kūrimo funkciją, kuri dabar yra dalis to, kas esate ir kas būsite? Prisimenate, kaip 1990-aisiais visi natūralios sveikatos šalininkai šaukė uždrausti genetiškai modifikuotus organizmus?

Tam buvo rimta priežastis. Maistas dabar yra pažeistas pesticidus kuriančiais genais, o dabar, po 30 metų, jūsų kūnas yra pažeistas prionus kuriančiais genais, ir jūs galite susirgti pasiutusių karvių liga, išprotėti kovodami su "įsibrovėliais" - patogenais, kuriuos jūsų kūnas dabar užprogramuotas kurti ir kurie plinta jūsų kraujyje. Ši programa atgal nesugrąžinama.

Tai kur kas daugiau nei "psichinio diskomforto laikotarpis". Tai daugiau nei tam tikri apgailestavimo ir nerimo jausmai po reikšmingo pirkinio, tačiau kaip iki to priėjo pusė visų amerikiečių? Tai vadinama kognityviniu disonansu, kai žmonės daro tai, ką jaučiasi verčiami išorinių jėgų, kad pasąmonės lygmeniu išvengtų streso. Žiniasklaida visus "žiūri", kad jie patirtų didžiausią stresą, ir tai yra pasitikėjimas po skiepų, tačiau tai yra spąstai. Tai spąstai, panašūs į klaidžiojimą po labai "žemo atoslūgio" smėlio juostą prieš pat cunamio atėjimą. Iš ten neįmanoma išsigelbėti.

Praleidote geresnį variantą, jei buvote paskiepytas nuo kiniškojo gripo. Svarbiausia - vitaminas D ir cinkas bei vaistiniai grybai, stiprinantys imunitetą. Pasidomėkite ir supermaisto bei vaistažolių tinktūrų galia.

Apsilankykite svetainėje CovidVaccineReactions.com, jei jau gavote nuodingą "Covid" skiepą ar du ir patiriate šalutinį poveikį, kraujo krešulių ar kitų nepageidaujamų reiškinių. Tada įsijunkite interneto dažnį Pandemic.news, kad gautumėte naujausią informaciją apie šiuos nusikaltimus žmonijai, vykdomus prisidengus skiepais. 

Sveikatos jums... O, jeigu ši nuomonė jums aptiko dalinkite ja su kitais... Žinoma, mes paliekame paties spręs apie šios nuomonės išsakytą nuomonė. Dalinkitės komentaruose apie skiepo šalutinius poveikius jeigu tokie buvo. Straipsnio autorius S.D. Wells.

Šio straipsnio šaltiniai:

Pandemic.news

NaturalNews.com

TruthWiki.org

GlobalJustice.org

NOQReport.com

PeerFinance101.com

Jei manote, kad tokia informacija jums naudinga, dalinkitės ir įvertinkite (pagal 5 žvaigždučių lygį), pagal tai bus nuspręsta, ar toliau talpinti tokio pobūdžio straipsnius.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
16.10.2021 laikas 22:04 Sveikas 16-metis berniukas Kalifornijoje mirė gavęs antrąją "Pfizer" vakcinos nuo koronaviruso dozę
Visiškai sveikas 16 metų berniukas Kalifornijoje mirė nepraėjus nė mėnesiui po to, kai jam buvo suleista antroji Pfizer-BioNTech kompanijos Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinos dozė. Paauglys antrąją "Pfizer-BioNTech" vakcinos dozę gavo balandžio 3 d., o mirė balandžio 27 d....

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 20:34 Kaip nustatyti žmogaus charakterį pagal valgį?
Mums taip tik atrodo, kad mes viską žinome apie save. Kiekvienas žmogus - tai atskiras pasaulis, kurį reikia pažinti visą gyvenimą. Apie kažkokius charakterio bruožus mums papasakos artimieji ir draugai, kažką savyje mes pastebime patys, kažką nustatyti padeda įvairūs psichologiniai testai....

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 19:26 Su šeivamedžiu draugausi - ligų nežinosi!
Ne daug kas žino, kad, reguliariai vartojant juodauogius šeivamedžius, galima išgydyti mastopatiją, dusulį, krūtinės karkalus, kosulį, galvos skausmus, atkurti regėjimo ryškumą ir atmintį, išvalyti organizmą ir kraują, atsikratyti vidurių užkietėjimo, sulėtinti senėjimo procesus, įveikti pavasarinę ...

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 18:33 Trečiojo Reicho skraidančios lėkštės

Iš įvairių informacijos šaltinių - liudininkų pasakojimų, istorinės ir mokslo populiarinimo literatūros, Trečiojo Reicho archyvinių dokumentų - galima sužinoti, kad prieš Antrojo pasaulinio karo pradžią ir per jį vokiečių mokslininkai ir inžinieriai sukonstravo, pagamino ir išbandė disko formos s...

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 17:06 1993 metų filmas "Visa griaunantis" nurodė ateitį
Keista, bet dabar šis filmas, kažkaip įgauna naują prasmę apie ateitį, ir kur dabar valdžia keliauja ir kam tai naudinga. Štai keletas pastebėjimų iš daugelio. Jei pastebėsi, labai didelė policijos kontrolė. O, kaip vykdoma kontrolė?...

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 16:27 Receptai | Patiekalai Kepta žuvis: Raudės ir kuojos keptos kepimo popieriuje (orkaitėje)
Kai tik mano virtuvėje atsiduria raudžių ar kuojų, iškart bėgu kepti žuvies pagal šį receptą. Jis mūsų šeimoje labai seniai pamiltas ir mes jo niekada nekeitinėjame. Didžiausią darbą už mane atlieka orkaitė, ingredientai visai paprasti ir man tai labai patinka. Mėginam!...

Skaityti daugiau

16.10.2021 laikas 16:27 Receptai | Patiekalai Perlinis kus kus arba kuskuso kruopų salotos su avinžirniais

Kadangi pasitaruoju metu sulaukiu prašymų pasidalinti ne tik įvairiais saldžiais ar rimtais patiekalais, bet ir kuo sveikesniu nuo šiol kartas nuo karto tą ir bandysiu padaryto. Aš savo virtuvėje tikrai labai mėgstu eksperimentuoti, išmėginti ne tik naujus kepinius, bet ir kitų patiekalų receptus...

Skaityti daugiau

14.10.2021 laikas 10:49 Receptai | Patiekalai Šaltalankių arbata su imbieru - nauda ir kaip paruošti?
Pirmiausia reikėtų žinoti, kad šaltalankio uogos yra itin naudingos ir savyje turi daugy gydomųjų savybių. Juose galite rasti įvairių vitaminų, mikroelementų bei organinių rūgščių.

Skaityti daugiau