Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Lapkričio » 15

Varškė Citrinos pagalba – Ilgaamžių Maistas

Ši varškė žarnyne nerūgsta, gerai absorbuojama ir skanu. Pabandykite paruošti skanų ir labai sveiką ilgaamžių varškę!

Tai nerauginta varškė, varškė be raugo, ji pagaminta iš pieno ir citrinos.

Tokia varškė turi daugybę terapinių savybių: gerina atmintį, stiprina širdį, kaulus ir sąnarius, gerina bendrą žmogaus savijautą, be to, labai naudingas esant neuroziniams sutrikimams ir depresinėms būsenoms. Ši varškė žarnyne nerūgsta, gerai absorbuojama ir skanu.

Pabandykite pasigaminti skanų ir labai sveiką varškę kuri pagerintų sveikatos būklę!

Norėdami paruošti varškę, mums reikia:

  • Pienas - 1 litras;
  • Citrina - 1 vnt .

Pirmiausia turite išspausti sultis iš citrinos ir įpilti pieno į puodą, dėkite ant ugnies. Kai pienas gerai sušyla, bet ne užverda, reikia įpilti citrinos sultis, greitai išmaišyti ir nedelsiant nukelti puodą nuo ugnies. Viskas varškė yra paruošta, belieka atskirti ją nuo išrūgų naudojant marlę ar smulkų koštuvą.

Prieš valgant į varškę nedėkite druskos ar cukraus, norėdami sustiprinti naudingas savybes, galite įdėti grietinės ar medaus.

Neišmeskite serumo, jis taip pat turi gydomųjų savybių! Panaudokite ir ją.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
20.01.2021 laikas 21:16 Pendle kalva Lankašyre
Žinomiausi raganavimo atvejai Anglijos istorijoje – tai istorijos, susijusios su Pendle kalvomis. Daugybė žmonių aplanko šias kalvas per Helouvyną. Šou „Paslaptys“ vedėjas Ivetas Fildingas prisipažino, kad kai pakildavo ant kalvų ir filmuodavo atskirus epizodus, galvoje atsirasdavo baisių minčių, ir...

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 13:43 Pranešimai apie po COVID-19 skiepų mirusiuosius žmones gąsdina, bet ką iš tikrųjų žinome?
Pranešimai apie maždaug 30 mirčių tarp pagyvenusių Norvegijos slaugos namų gyventojų, kurie gavo „Pfizer“ vakciną, apskriejo visą pasaulį – ir žinoma, sukėlė susirūpinimą dėl vakcinos saugumo.

Skaityti daugiau

20.01.2021 laikas 10:44 Stojame į kovą su strijomis!
Net 90 % moterų nėštumo metu susiduria su strijomis. Dažniausiai į tai numojama ranka, nes manoma, kad nieko pakeisti nebeįmanoma. Visgi imantis tinkamų priemonių, strijų atsiradimo tikimybę galima sumažinti.

Skaityti daugiau

21.01.2021 laikas 22:51 Situation Update, Jan 21, 2021 – The astonishing case for optimism and faith
After the staged, theatrical Biden inauguration yesterday that carries no legitimate legal standing whatsoever, people lost their minds as they fell for the spell of the fake news media that broadcast the Big Lie, in Hunger Games style....

Skaityti daugiau

21.01.2021 laikas 22:10 ‘Let the Hunger Games Begin’- Dystopian Fiction Comparisons As Joe Biden Calls For ‘Unity’
Joe Biden’s inauguration ceremony has been compared to ‘The Hunger Games,’ as many found strange parallels to the dystopian sci-fi movie, whose themes include anything BUT “unity” which the new president spoke of yesterday....

Skaityti daugiau

21.01.2021 laikas 21:24 Antifa and Black Lives Matter rioter present at Capitol Hill arrested and charged by feds
A prominent progressive activist and Antifa and Black Lives Matter rioter who was seen leading people into the U.S. Capitol on Jan. 6 during that day’s civil unrest has been charged by the Department of Justice.

Skaityti daugiau