Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Sausio » 21

Kaip teisingai kepti mėsą ir žuvį. 11 auksinių patarimų

 1. Kepkite mėsą ir žuvį tik rafinuotame aliejuje. Jo kiekis turi sudaryti apie 8% nuo produkto masės. Taipogi keptuvė turi būti su storu dugnu.
 2. Kad mėsa gerai iškeptų, ją reikia nusausinti popierinėmis servetėlėmis ar rankšluosčiais. Esmė tame, kad nereikalinga drėgmė sukelia garus, kurie sulėtina kepimo ir apskrudimo procesus.
 3. Mėsą reikia ruošti prieš pat patiekimą. Sūdyti prieš kepant jos neverta, kadangi tai išprovokuos sulčių netekimą. Geriau pabarstyti druską likus kelioms minutėms iki kepimo pabaigos. Rezultate jus gausis traški plutelė. O kad būtų apskrudusi – mėsą reikia pabarstyti cukraus pudra.
 4. Kad plutelė iš džiūvėsėlių būtų ne juoda, o auksaspalvė, iš pradžių apvoliokite mėsą ar žuvį plaktame kiaušinyje, o paskui džiūvėsėliuose.
 5. Negalima dažnai vartyti mėsos, kai ją kepate.
 6. Kad suminkštintumėte senų gyvūnų mėsą, užmarinuokite ją. Jei nėra laiko, aptepkite garstyčiomis. Didesniam minkštumui mėsą galima pamušti virtuviniu plaktuku ir pašlakstyti citrinos sultimis.
 7. Mėsą ir kotletus reikia dėti tik į gerai įkaitintą keptuvę. Įlašinkite į aliejų kelis lašus vandens: jei jie suspirgės ir praktiškai iškart išgaruos – pradėkite kepti.
 8. Kad kepdami žuvį išvengtumėte nemalonaus kvapo, dėkite ant keptuvės žalios bulvės gabaliukus.
 9. Apkepant nedidelius mėsos gabalėlius nenaudokite dangčio. Taip pat nepilkite daug aliejaus.
 10. Kad mėsa būtų skanesnė, prieš kepimą palaikykite ją porą minučių verdančiame vandenyje.
 11. Jei jūs norite, kad svogūnai mėsai įgautų apetitišką geltonai auksinę spalvą, apvoliokite juos miltuose.
Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
28.02.2020 laikas 09:15 Kovos būdas su antro tipo HERPES virusu

Yra toks nemalonus gamtos kūrinėlis, kurį medikai vadina antro tipo herpes virusu, plintančiu ir  negerumus sukeliančiu žmogaus genitalijų srityje. Įprastai virusas “miega” kažkur stuburo smegenyse, bet kartais dėl peršalimo ar streso hormonų “nubunda” ir keliauja lin...

Skaityti daugiau

27.02.2020 laikas 23:05 Natūralus gėrimas, kaip išvengti cistito

Taigi, kaip galima užkirsti kelią ir pabandyti natūraliu išsigydyti cistitą? Dėl natūraliu būdu norintiems įveikti cistitą, ypač jei mes kenčiame chroniškai, turime vengti kai kurių maisto produktų ir įpročių.

...

Skaityti daugiau

27.02.2020 laikas 21:14 Paprastas Būdas Išliktyti Šviežius Bananus

Užkandžių pakavimas vaikams į mokyklą, gali pasirodyti esąs gana didelis iššūkis - ypač bandant įtikti vaikams ir įsitikinant, kad jie valgo maistingą maistą.

Skaityti daugiau

27.02.2020 laikas 15:05 Sužinok, kurių produktų laikymo terminas beveik begalinis

Distiliuotas baltasis actas. Jį galima vartoti prieš valgį, jei abejojate jo šviežumu. Pats actas gali būti laikomas metų metus ir negenda. Medus Šis produktas tarnaus jums iki pat mirties. Bičių darbas ir jo magiška sudėtis daro savo darbą. Cukrus meduje sugeria drėgmę

...

Skaityti daugiau

27.02.2020 laikas 08:00 Ar Maldos stiprina mus fiziškai?
Krikščionys dažnai sako vienas kitam: „AŠ melsiuos už tave!“ Bet krikščionys dažnai yra aštriai kritikuojami dėl tikėjimo Dievu ir tokių svarbių dalykų kaip jų sveikata patikėjimu antgamtiniam gydytojui. Jie nori melstis vienas už kitą. O viskas todėl, kad dar nuo neatmenamų laikų egzistuoja viena...

Skaityti daugiau

26.02.2020 laikas 20:37 Jolanta Blažytė: Kaškas Sėja Panika?

„Būsime 5G technologijos diegimo lyderiai“, - garsiai ištrimituoja mūsų tautos išrinktieji ir tyliai „prakiša“ sveikatos apsaugos ministro įsakymą, leidžiantį Lietuvoje elektromagnetinės taršos normas padidinti 10 kartų. Čia pat pasipila reklaminės „fanfaros“ a...

Skaityti daugiau