Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 6

Veido Valymas Procedūrą Namuose

Pabandykime veidą valyti namuose, neišėjus iš namų. Tik keli ingredintai ir jūsų veidas, bus daug šveisensi ir grąžesnis.

Šią kaukę išbandė visos mano draugės, aš taip pat! Mes sužavėtos, rekomenduojame ir jums.

Jums prireiks

  • Medaus ( 0,5 a.š.)
  • 3 tablečių aspirino
  • poros lašelių vandens.

Paruošimas :

  1. Paimam 3 tabletes aspirino, užlašinam ant kiekvienos po vieną lašelį vandens.
  2. Po minutėlės jūs pamatysite, kaip tabletės sugėrė vandenį ir suminkštėjo.
  3. dabar galima lengvai jas sutrinti. Kai kas mala kavamale, bet man patogiau daryti būtent taip, trupinėliai lieka gana nemaži, bet užtai gerai mechaniškai nutrina negyvą odą.
  4. Toliau paimam 0,5-1 arbatinio šaukštelio medaus. Sumaišom medų ir aspiriną. Jei medus labai susicukravęs ir masėje per daug gumulėlių, galima įpilti truputėlį vandens, porą lašų.
  5. Užtepam kaukę ant švaraus veido ir paliekam 15 minučių. Po to sukamaisiais pirštų judesiais nuplaunam ją vandeniu. Nereikia spausti ir trinti, judesiai turi būti švelnūs.

Rezultatas – labai lygus ir šviežias veidas. Perbraukite ranka per skruostą ir pajausite tą neįtikėtinai malonų jausmą. Dabar kosmetologas man nebereikalingas!

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau