Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 10

Velykų magija: kada ritualai atneša sėkmę, o kada nelaimę?

Visos krikščioniškos religijos laiko Velykas atsinaujinimo ir svarbiausia tikėjimo švente. Tačiau egzistuoja ir kita šios šventės pusė – maginė.

Velykinė magija egzistavo nuo senų laikų, o jos metu atliekami ritualai, įgauna ypatingai didelę jėgą.

Didžioji savaitė kupina energetikos, kuri padeda ir geriems, ir kenkėjiškiems tikslams. Šių dienų energetika labai stipri. Magas Aleksejus Šiškariovas pasakoja apie ritualus, kurie atliekami Rytų krikščioniškosios tradicijos (Stačiatikių) magijos plotmėje.

Didysis pirmadienis ir antradienis. Galima atlikinėti tokius ritualus, kaip mylimojo asmens pritraukimai, pinigų ar sėkmės ritualus. Ritualai gali atnešti ypatingai gerus rezultatus jeigu dirbama su ikonomis, kurias raganius arba ragana atneša į cerkvę kartu su verbomis, kurias šventina per Verbų sekmadienį.

Didįjį trečiadienį galimi kenkimo ritualai. Ši diena ypatingai skaudi – Judas išdavė Kristų. Visi negeri palinkėjimai pildosi. Daug magų trečiadieniais dirba kapuose. Diena tinka ir nuimti ir uždėti prakeiksmą. Labai veiksnūs yra prakeiksmai ir palinkėjimai vienatvei, išdavystei sulaukti.

Didysis Ketvirtadienis, arba Švarusis Ketvirtadienis. Diena tinka meilės kerams, apsivalymams, sveikatos apeigoms, laimei pritraukti. Ši diena netinka kenkimams, bet tinka kerštui ir bausmei už negerumus. Taip pat tikėtini labai geri rezultatai užsakius meilės kerus pas praktikuojančius tradiciją profesionalus.

Didysis penktadienis. Kad ir kaip būtu keista, diena idealiai tinka finansiniams reikalams. Tikima, kad kai cerkvėse išstatomas Kristaus Kapas (Drobė su gulinčiu Jėzumi, išimtinai stačiatikių atributas), galima jėgų melsti kad suteiktu finansinę paramą, kad greitu laiku atsirastų nemaža pinigų suma. Taip pat ši diena dažnai naudojama prakeiksmams.

Didysis šeštadienis tinka visiems ritualams. Ypatinga dėmesį šiai dienai turėjo merginos, labai trokštančios ištekėti. Kai kur Rusijoje vyravo prietaras, kad jeigu mergina eis į cerkvę Velyknaktį su tam tikra ikona (dažniausia Šv. Joakimo ir Šv. Onos), tai šiais metais tikrai ištekės.

Per Vėlykas Šviesiąja tradiciją praktikuojantys ilsisi. Tačiau yra tokių, kurie dirba. Yra velykiniai ritualai, kurie padeda įveikti net vėžį.

Tačiau yra ir prakeiksmų, kurie gali pasiųsti žmogų anapilin net kelių dienų bėgyje. Tokie prakeiksmai labai paprastai atliekami su pašventintais cerkvėje margučiais. Jų poveikis būna labai baisus, perspėja Aleksejus.

Asmeninis mago Aleksejaus Šiškariovo puslapis: aleksejus.webnode.com

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Parašyk savo nuomone komentaruose.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.04.2020 laikas 13:21 Kaukė Vietoje Botokso Namuose
Jūs manote, kad laikas išbandyti botoksą? Ištrinkite iš galvos šią mintį, nes ši nuostabi kaukė pašalins jūsų raukšles ir sustandins jūsų odą geriau nei botoksas. Beje nepamirškite ir apie naudojamas visas kenksmingas medžiagas....

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 11:47 Visame Izraelyje Iš Dangaus Krenta Dideli Pulkai Šikšnosparnių
Didžiuliai šikšnosparnių pulkai tiesiog miršta danguje ir krenta ant žemės. Ant žemės nukritę šikšnosparniai neturi jokių išorinių sužalojimo požymių, jie tiesiog miršta ore. Tokie baisūs įvykiai pastebimi visame Izraelyje, todėl žmonės baiminasi dėl pasaulio pabaigos ženklų....

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 10:02 Vyriausiasis Izraelio Rabinas Liepė Paruošti Iškilmingus Rūbus Mesijo (Messiah) Sutikimui
Šofaras – žydų ritualinis muzikos instrumentas, kurio naudojimo tradicijos siekia Mozės laikus. Anot, Vikipedijos, jis pučiamas per pamaldas per Roš Hašana / Jom hatrua (Žydų naujus metus), Jom Kipur (Teismo diena arba Atpirkimo dieną – dvasinio apsivalymo ir vilties diena) ir daugelyje kitų išskirt...

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 07:48 Breli Pond (Braley Pond) Anomalinė Zona
Nedidelė turistų stovykla“Braley Pond Campground“ prie nedidelio gražaus Breli tvenkinio Virdžinijos valstijos Ogasto apygardoje jau kelis dešimtmečius laikoma viena iš pačių anomaliausių vietų JAV. Šis nedidelis sausumos gabalėlis su keliomis laužavietėmis ir vietomis palapinėmis it magnetas trauki...

Skaityti daugiau

01.04.2020 laikas 07:11 Kinijos Miesto Legenda “Pusiaunakčio Autobusas 375”
Tai nutiko 1995 metų lapkričio 14 dieną Pekine. Viskas prasidėjo nuo to, kad pusiaunaktį autobuso stotelėje sėdėjo du žmonės - pagyvenusi moteris ir jaunas vaikinas. Belaukdami autobuso jie susipažino ir negarsiai kalbėjosi. Pagyvenusiai moteriai labai patiko tas tylus ir mandagus jaunuolis....

Skaityti daugiau

31.03.2020 laikas 17:36 Ar Asteroidas COVID-19 Gali Paslinkti Žemės Ašį?

Vienos šiuo metu labiausiais aptariamų temų yra susijusios su pasauline pandemija, tebėra populiari didžiulio asteroido priartėjimo prie žemės tema, dėl kurio ir sumanytas šis karantinas. O ši tema ir toliau populiarėja:

...

Skaityti daugiau