Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 1

Vieno Vyro Juodais Drabužiais Liudijimas Apie Artimiausią Ateitį

Ar skaitėte „Vyrai Juodais Drabužiais“, prisimenate garsų filmą ir nusišypsojote? O veltui... Joseph Spenser gyvenimo pabaigoje įvairioms visuomeninėms organizacijos siuntė laiškus, kuriuose viešai atgailavo už visą blogį, kurį padarė dirbdamas šioje slaptoje organizacijoje. Tai buvo devinto dešimtmečio pabaigoje ir visi juokėsi iš jo teiginių, tačiau pažvelkime į tai, ką jis pasakė, atsižvelgiant į visa tai, kas pastaruoju metu nutiko pasaulyje.

konspirologija, ateiviai, vyrai juodais drabužiais, NSO, invazija, Ufo

Ištraukos iš Joseph Spenser liudijimo, kuris galimai dirbo JAV valstybės tarnautoju nuo 1970 m. gegužės mėn. iki 1997 m. spalio mėn., kaip „slaptasis operatyvininkas“ organizacijose, pavadintoje – „Vyrai Juodais Drabužiais“.

- Aš aptikau, kad ne kiekvienas vyras juodais drabužiais – žmogus, trečdalis iš jų – svetimi hibridai. Išskirtinis jų bruožas buvo tai, kad jų akyse trūko baltos spalvos. Jų akys tiesiog juodos.

- Mano užduotys daugiausia buvo susijusios su ateivius, NSO matančiais liudininkais ir jų avarijomis. Mano užduotis buvo pašalinti liudytojus nepriklausomai nuo lyties ar amžiaus. Aš taip pat dirbau pašalindamas tyrėjus ir ufologus, kurie per daug priartėjo prie draudžiamos temos.

- 1954 m. JAV prezidentas Davidas Eisenhoweris pasirašė, taip vadinamą „Greada“ sutartį su nežemiška rase „pilkaisiais“, mainais į nežemiškų technologijų gavimą, o „pilkieji“ pagal sutartį gali grobti tam tikrą žmonių skaičių tyrimams, pilkieji, taip pat reikalavo, kad visuomenė nežinotų apie šiuos kontaktus ir sutartis. Netrukus žmogaus technologijos padarė didžiulį šuolį.

- Žemėje yra 1477 ateivių požeminių bazių, kuriose jie vykdo eksperimentus su žmonėmis.

- 1994 m. buvo surengtas slaptas aukščiausio lygio susitikimas, kuriame dalyvavo 160 šalių ir visi sutiko, kad žmonių populiacija tampa nebekontroliuojama, nes gamtos ištekliai yra išeikvoti, o gyventojų skaičius turėtų būti sumažintas iki 800 milijonų iki 2030 m. (komentaras: šiuo metu matome, kaip mažinama žmonijos populiacija ir kuo prisidengiama, keista, kad TED 2010 Conference, Geitas užsiminė apie gyventojų skaičiaus mažinimą.)

- 2024 m. įvyks „ateivių invazija“ į žemę, tačiau iš tikrųjų žemės gyventojai danguje pamatys ne realius kosminius laivus, o labai pažangią hologramą, kurios pagalba, objektai atrodys kaip tikri, kuriuos netgi galima bus paliesti. Bus sukurta absoliuti tikrovė, kas vyksta, bet bombarduos miestus ne ateiviai ir ne hologramos, o žemiečiai, prisidengdami šiomis hologramomis. (komentaras: gal šioms hologramoms šiuo metu reikalingi Elono Musko palydovai, kurių atmosferoje jau dauguma.) 

- Pasaulis matys didžiulę ateivių invaziją, tūkstančiai holografinių ateivių karinių laivų apims dangų, panardins žmones į pasaulinę paniką ir tikri kariniai lėktuvai tarp hologramų duos tikrą smūgį.

- Dėl to bus sukurta viena pasaulio vyriausybė ir nė vienas iš žmogus neprieštaraus jai. Jie ir valdys išgyvenusiems žmonėms naujame kontrolės pasaulyje.

Jo pranešime yra daugiau įdomybių. Šis senas vaizdo įrašas pasako visus esminius dalykus, kuriuos Joseph Spenser papasakojo pasauliui. Vaizdo įrašas senas, ten yra daug įdomių dalykų....

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.05.2020 laikas 20:39 Nuostabus sąnarių receptas
Nulupkite 300-400 gramų česnako, sumalkite mėsmale, suberkite į vieno litro indelį ir užpilkite gero nerafinuoto augalinio aliejaus.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 20:09 Nuoviras Nuo Lėtinių Ligų Ir Uždegimo Organizme
Stulbinamai efektyvus ir labai lengvai paruošiamas receptas susideda iš 3 žinomų per amžius patikrintų vaistinių augalų: kalendros, raudonųjų dobilų ir gudobelės.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 11:03 Verta žinoti 9 požymius, kad pas jus skydliaukės susirgimas
Tai priežastis, į kurią gydytojai atkreipia dėmesį pirmiausia. Žmogus staigiai sulysta, kai hormonų lygis pakyla virš normos. Be to, svoris kris, net jei jūs valgysite daugiau nei įprastai – mitybos režimo pokyčiai šiuo atveju nieko neįtakos....

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 10:29 Nacių Bazė-211 Antarktidoje (Naujoji Švabija)

Tai, kad Antarktidoje esančioje Karalienes Mod Žemėje yra įkurta slapta nacių Bazė-211, sužinojau visiškai atsitiktinai, kai teko būti komandiruotėje Vokietijoje, Apie bazę papasakojo buvęs SS Oberšurm-banfiureris Valteris Šulke, kuriam tuo metu buvo jau 89-eri metai amžiaus.

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:30 Didysis Tvanas buvo – teigia mokslas

Moksliniai šio klausimo tyrimai prasidėjo XX a. 10-ajame dešimtmetyje, kai du Kolumbijos universiteto geologai Viljamas Rajenas ir Volteris Pitmanas surinko visus duomenis apie didįjį tvaną. Jų sukurta teorija teigia, kad šiltėjant klimatui, maždaug prieš 7500 metų

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:07 Nacistų projektuotas orbitinis ginklas turėjo deginti miestus ir užvirinti jūras

Šiandien tai skamba kaip fantastika, tačiau Antrojo pasaulinio karo metais nacistai planavo į orbitą iškelti saulės spindulius naudojantį 1,5 km skersmens kosminį ginklą.

Skaityti daugiau