Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Rugsėjo » 3

Virš Popokatepetlio ugnikalnio pastebėtas NSO

Nežinomas skraidantis objektas buvo užfiksuotas skrendantis kiaurai per dūmus, kuriuos išleidžia Popokatepetlio ugnikalnis Meksikoje.

NSO buvo užfiksuotas internetine kamera, įdiegta stebėti ugnikalnio veiklą. Vaizdo įraše buvo aiškiai matoma, kaip paslaptingas objektas skrieja virš dūmų šleifo (Ufologija - paranormal.lt).

Vaizdo įrašas padarytas 2019 m. rugpjūčio 19d., 8.15 val. Kai kurie ufologai pažymėjo, kad tai galbūt geriausias 2019 metų NSO įrašas. Garus Taivano ufologas Scotas Waringas, taip pat pakomentavo vaizdo įrašą:

„Manau, kad tai tikras NSO pateko į vaizdo įrašą. Objektas netrodo, kaip lėktuvas, jis skrenda virš „gyvo“ ugnikalnio, kuris išsiveržia kas 10-12 valandų“.

„Kas gali kelti pavojų visam lėktuvui, praskriejančiam virš ugnikalnio. Nemanau, kad kas nors išdrįs tai padaryti“, - teigė ufologas.

Ufologas mano NSO dydis galėtų būti 200 metrų. Scotas Waringas taip pat sako, kad matomas NSO nebuvo užfiksuotas antrąja stebėjimo kamera. O tai, reikštu, kad NSO buvo nematomas šiam objektyvui.

Tačiau, skeptikų į vaizdo įrašą pateko įprastas lėktuvas, kuris skrido arčiau esamos kameros ir toliau nuo ugnikalnio.

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar