Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 28

Meksikoje prasidėjo „marsiečių“ išlaipinimas?

2020 m. gegužės 21 d. kelių kaimų gyventojai Meksikoje buvo sutikę išgirdę garsius garsus, kurie sklido iš netoliese esančios kalvos. Ir tie kurie suspėjo pažiūrėti į tą pusę pamatė:

NSO, konspirologija, nepaaiškinama

Įvykio liudininkas ir fotografas apibūdina viską taip: „Tuo metu su vyrų ir vaiku žaidėme kartu, kai išgirdome triukšmą, kuris atrodė, kaip sprogimas. Tada pažvelgiau į kalno pusę, iš kur, kaip man atrodė, šis garsas ir pasklido“.

Toliau, ši pilietė, kurios vardas Antonija tęsia: „Buvo apie 5:30 vakaro. Aš pirma tai ir pamačiau ir labai išsigandau, pasakiau vyrui. Vyras pradėjo juoktis iš manęs, kol pats nepažiūrėjo ir nepamatė. O kai pamatė – pats išsigando. Jis pasakė, kad turime eiti iš namų, net jei šis dalykas yra toli“.

Antonija nebuvo vienintelė tai mačiusi – praktiškai, pažodžiui kalbėjo apie šį įvyki ir kiti kaimo gyventojai. Kalva, ant kurio viršaus viskas įvyko, buvo matoma iš kelių pusių. Žmonės yra visiškai tikri, kad šių dviejų objektų ten niekada nėra buvę. Gyvenantys žmonės ten žino kiekvieną medį ir reljefą:

NSO, konspirologija, nepaaiškinama

Objektai pasirodė visiškai staiga ir staiga išnyko, kas jie tokie – niekas neturi supratimo.

Vietiniai gyventojai yra paprasti žmonės, toli nuo ufologijos. Ką jie mato tą ir kalbą. Tačiau, kai šią istorija išplatino Meksikos laikraščiai ir ufologai/sąmokslo teoretikai, pasklido kitos versijos.

Visų pirma, daugelis mano, kad ant kalvos atsirado kažkas panašaus į „Žvaigždžių karų“ esančias mašinas:

NSO, konspirologija, nepaaiškinama

Šią mintį ufologams užveda figūros kontūrai esantys dešinėje, primenančia didelį NSO. Be to, toks mechanizmas judant gali sukelti nuošliaužą arba garsiai skleisti garsą, panašų į žemės sluoksnių trintį.

Nors tai tikrai sunku patikėti, tačiau paskutiniu metu NSO kažkodėl padaugėjo ir jie iš tikrųjų suįžūlėjo:

NSO, konspirologija, nepaaiškinama

NSO, konspirologija, nepaaiškinama

Nuotrauka padaryta Kalifornijoje, 2020 m. gegužės 24 d. Tai nėra oro balionas ar bepilotis. Pasak fotografo, jis tiesiog materializavosi prieš akis, po to, kabodamas danguje, jis dingo.

Antrasis galimas paaiškinimas rodo, kad ant kalvos pasirodė koks nors milžiniškas roplys, kuris arba išlįsdamas iš žemės, iš kitos demencijos arba buvo paleistas iš kokio NSO.

Tokia versija taip pat gali būti, nes vyresni vietiniai žmonės sako, kad kartais patys matė kažką panašaus – tai yra, tolumoje kalnuose vaikščiojantys didžiuliai monstrai – arba girdėjo medžiotojų ir kitų, gyvenančių toli nuo gyvenviečių, istorijas apie tokius milžinus.

Nedidelis vaizdo įrašas, kuriuo metu bandė nufotografuoti:

Kuri iš visuomenės siūlomų versijų yra teisingiausia ir kaks ten buvo detaliai (pavyzdžiui, ar rado kokius nors pėdsakus) šiuo metu mes nežinome, naujiena tik ką pasirodė angliškai ir viskas aiškinamasi.

Nepaisant to, jei rytoj jūsų mieste atsiras skylė žemėje ir prasidės lįsti ropliai ar netoliese nusileis NSO – jūs smarkiai nenustebkite. Galbūt tai jau prasidėjo visame pasaulyje ir visur, tad stebėkime ir toliau kas dedasi šiame pasaulyje.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
14.07.2020 laikas 20:49 Kaip galima nuraminti nervus?
Šiais laikais sunku rasti žmonių, kuriems pavyksta išvengti nervinių sukrėtimų, stresų. Vieni tokioje situacijoje traukia iš kišenės cigaretes, kiti atsidaro barą su alkoholiniais gėrimais.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 20:27 Kai skauda galva po sunkios darbo dienos
Noriu papasakoti, kaip mane kolegė išmokė susitvarkyti su varginančiu galvos skausmu. Toks skausmas man dažnai prasideda po ilgalaikės įtampos, dažniausiai po sunkios darbo dienos. Kartą buvo labai daug darbo, kurį reikėjo skubiai padaryti. Man, kaip dažniausiai tokiais atvejais būdavo, pradėjo skau...

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 20:06 Kompresas iš košės nuo kosulio
Niekada neužmiršiu kaip mane vaikystėje gydė močiutė. Pakakdavo mažiausio peršalimo ir imdavau labai stipriai kosėti. Niekas negalėjo įveikti kosulio. Tačiau močiutė man padėjo.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 19:50 5 lašai jodo padės nuo slogos
Kad ir kas būtų sakoma, tačiau pati įkyriausia liga, kuria serga visi be išimties, yra sloga. Nors dabar per televiziją, spaudoje reklamuoja daugybę vaistų nuo slogos, tačiau jų poveikis mažai efektyvus.

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 18:20 Banako šmėklos

Taip jau kartais nutinka, kad žmonės palieka gyventas vietas. Tada vietoje kažkada klestėjusio miestelio ar miesto lieka apleista, truputį paslaptinga ir baugoka vieta. Miestas vaiduoklis...

Skaityti daugiau

14.07.2020 laikas 09:18 Mūsų fizinė sveikata priklauso nuo minčių
Senovės išminčiai mokė, kad mūsų fizinė sveikata tiesiogiai priklauso nuo psichinės būsenos. Kad atsikratytume ligos, reikia atsikratyti neigiamų minčių, baimės, nerimo, įvesti tvarką savo galvoje.

Skaityti daugiau