Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 1

Visame Izraelyje Iš Dangaus Krenta Dideli Pulkai Šikšnosparnių

Didžiuliai šikšnosparnių pulkai tiesiog miršta danguje ir krenta ant žemės. Ant žemės nukritę šikšnosparniai neturi jokių išorinių sužalojimo požymių, jie tiesiog miršta ore. Tokie baisūs įvykiai pastebimi visame Izraelyje, todėl žmonės baiminasi dėl pasaulio pabaigos ženklų.

Neseniai paslaptingos naktinių būtybių mirtys gali pasirodyti, kaip bausmė už pasaulinę ligą arba ženklas, kažko dar baisesnio.

anomalija, gyvūnai, Izraelis, gamta

Šias nuotraukas pirmą kartą patalpino Adi Moskowits socialinieme tinkle “Facebook”, kuris paprašė paaiškinti šį reiškinį. Šis reiškinys buvo pastebėtas Gan Leumi parke, Ramat Gan mieste, Izraelyje.

Panašias nuotraukas ir vaizdo įrašus paskelbė ir kitų kaimyninių miestų vartotojai.

Ar šis masinis išnykimas gali būti susijęs su „naujuoju maru“ tarp šikšnosparnių ar net su Biblijos pranašystėmis apie žmonijos pabaigą.

„Aš sunaikinsiu žmogų ir žvėrį, sunaikinsiu dangaus paukščius ir jūros žuvis. Aš priversiu nedorėlius suklupti ir aš sunaikinsiu žmoniją Žemės vardu“.

anomalija, gyvūnai, Izraelis, gamta

Keli socialinių tinklų vartotojai ir ekspertai teigė, kad incidento priežastis gali būti arba neįprastai šaltas savaitgalis, arba neseniai įdiegtos 5G technologijos, tačiau šios teorijos liko nepatvirtintos. Esu skaitęs kažkur, kad šikšnosparniai (echolokacijos dėka), tik ir bendrauja radio bangomis, dažniais (gal, klystu).

Tačiau, kai kurie tikintieji mano, kad mirtinas maras, tarp šikšnosparnių gali būti Dievo bausmė.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.05.2020 laikas 22:31 Dvi gvazdikėlio galvutės per dieną padarys stebuklus!
Stebuklingai dings skausmas paėmus dvi gvazdikėlio galvutes, sutrynus jas pirštų galais ir įtrynus gautus miltelius vieton, kur pas jus mėlynė arba kažką skauda.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 22:07 Kodėl svarbu kišenėje nešioti šio augalo lapus

Senovės gydytojai amžių amžius naudojo įvairiausius augalus, kad pagerintų atmosferą namuose. Šiai dienai daug žmonių apimti depresijos ir nuovargio, prasismelkiančio į visus plyšius. Kai mes dienų dienas žiūrime į ekranus, protas tampa miglotas, o nuotaika blogėja.

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 20:39 Nuostabus sąnarių receptas
Nulupkite 300-400 gramų česnako, sumalkite mėsmale, suberkite į vieno litro indelį ir užpilkite gero nerafinuoto augalinio aliejaus.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 20:09 Nuoviras Nuo Lėtinių Ligų Ir Uždegimo Organizme
Stulbinamai efektyvus ir labai lengvai paruošiamas receptas susideda iš 3 žinomų per amžius patikrintų vaistinių augalų: kalendros, raudonųjų dobilų ir gudobelės.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 11:03 Verta žinoti 9 požymius, kad pas jus skydliaukės susirgimas
Tai priežastis, į kurią gydytojai atkreipia dėmesį pirmiausia. Žmogus staigiai sulysta, kai hormonų lygis pakyla virš normos. Be to, svoris kris, net jei jūs valgysite daugiau nei įprastai – mitybos režimo pokyčiai šiuo atveju nieko neįtakos....

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 10:29 Nacių Bazė-211 Antarktidoje (Naujoji Švabija)

Tai, kad Antarktidoje esančioje Karalienes Mod Žemėje yra įkurta slapta nacių Bazė-211, sužinojau visiškai atsitiktinai, kai teko būti komandiruotėje Vokietijoje, Apie bazę papasakojo buvęs SS Oberšurm-banfiureris Valteris Šulke, kuriam tuo metu buvo jau 89-eri metai amžiaus.

...

Skaityti daugiau