Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Birželio » 6

Vyrai juodais drabužiais. Slaptos organizacijos paslaptys

Ar jūs kada susimąstėte apie tai, kad gali egzistuoti tokios organizacijos, kurios slepia tiesą nuo žmonių?

Slaptas skyrius Pentagone

Žinoma, tokios organizacijos egzistavimas neužfiksuotas jokiuose dokumentuose, t. y. oficialiai ji neegzistuoja. Ko gero, net neverta kalbėti, kad vyriausybinės struktūros daro viską, kad paneigtų visus nepatogius failus. Tačiau kai kurie Pentagono darbuotojai teigia, kad pas juos veikia visas skyrius, kuris retušuoja iš palydovų gautas nuotraukas prieš jas oficialiai publikuojant. Jei visos nuotraukos ir vaizdo įrašai su NSO yra falsifikatas, visi liudininkų pasakojimai yra nesąmonė ar apgaulė arba tik šviesos ir šešėlių žaismas, kam tuomet reikalinga kažkokia slapta organizacija, kuri sprendžia nesančias problemas?!

NSO, Ateiviai, vyrai juodais drabužiais, konspirologija

„Apollo-14“ astronauto interviu

Daug metų didžiausią autoritetą klausimais, susijusiais su NSO, turėjo astronautas Edgaras Mitčelas (Edgar Mitchell), miręs 2016 m. vasario mėnesį. Jis buvo ekspedicijos „Apollo-14“ dalyvis ir šeštasis žmogus, žengęs ant Mėnulio paviršiaus. Į tiesų klausimą, ką Mitčelas galvoja apie vyrų juodais drabužiais legendą, buvęs astronautas atsakė, kad vyrai juodais drabužiais jau yra rūsti gyvenimo tiesa. Mitčelas pasakė, kad bendravo su daugeliu karinio ir intelektualinio elito atstovais, kurie tiesiogiai ar netiesiogiai patvirtino, kad ateiviai jau ne kartą turėjo kontaktą su Žemės žmonėmis, ir šie ryšiai egzistuoja daugiau nei 60 metų, tačiau pasaulio šalių vyriausybės daro viską, kas įmanoma, kad šią informaciją nuslėptų nuo žmonių.

NSO, Ateiviai, vyrai juodais drabužiais, konspirologija

Mitčelas patvirtino daugelį keistų incidentų su NSO, pradedant nuo garsiosios katastrofos prie Rosvelio. Įdomiausia tai, kad astronautas tvirtino, jog buvęs JAV prezidentas Haris Trumenas buvo taip sujaudintas vykstančių keistų įvykių, kad įsakė sukurti specialų komitetą „Majestic 12“, į kurį įėjo aukšto rango kariškiai, kuriems buvo suteikti ypatingi įgaliojimai. Teigiama, kad komitetas galėjo savo nuožiūra elgtis su visa informacija, susijusia su ateiviais, netgi prezidentas neturėjo teisės kištis į komiteto veiklą.

NSO, Ateiviai, vyrai juodais drabužiais, konspirologija

Nežemiški darbuotojai NASA

Dar vienas garsus liudininkas - visame pasaulyje žinomas škotų įsilaužėlis Garis Makinonas (Gary McKinnon). Jis pasižymėjo tuo, kad praėjusio amžiaus pabaigoje įsilaužė į JAV karinius kompiuterius, o 2001 metais įsilaužė ir į NASA kompiuterius. Jis norėjo sužinoti, kas kariškiams žinoma apie NSO ir apie alternatyvius energijos šaltinius. Be kitos informacijos įsilaužėliui pavyko rasti informaciją apie kažkokio projekto „Nuslėpimas“ egzistavimą. Šio projekto darbuotojai iš civilinės ir karinės aviacijos specialistų rinko informaciją apie NSO ir, panašu, įkalbindavo šiuos žmonės niekam neskleisti šios informacijos.

NSO, Ateiviai, vyrai juodais drabužiais, konspirologija

Makinonui pavyko „nulaužti“ failą, pavadintą „Nežemiški darbuotojai“, kuriame buvo JAV karinių oro pajėgų karininkų vardai ir laipsniai, tačiau keisčiausia buvo tai, kad apie šiuos kariškius nepavyko rasti jokios informacijos nė viename oficialiame šaltinyje. Kas buvo
šie žmonės - taip ir nepavyko niekam sužinoti.

Dar vienas įdomus dalykas, susijęs su šiais įsilaužimais. Makinonui buvo pareikšti kaltinimai ne valstybinių paslapčių atskleidimu, o jis buvo apkaltintas tuo, kad dėl jo veiksmų visą parą negalėjo dirbti du tūkstančiai kariškių kompiuterių ir taip buvo padaryta beveik milijono dolerių žala. JAV teismas už akių įsilaužėlį nuteisė 70 metų kalėjimo. Makinonas atmeta šiuos kaltinimus ir teigia, kad negalėjo padaryti tokios žalos, byla yra sufabrikuota, kad būtų galima jį įkišti į kalėjimą ir visiems laikams užčiaupti burną.

Vyrų juodais drabužiais išorė

Pabandykime išsiaiškinti, kas yra šie paslaptingi žmonės. Džonas Kilis savo knygoje „NSO operacija „Trojos arklys“ surinko dešimčių žmonių, kuriems teko kontaktuoti su šios paslaptingos organizacijos atstovais, liudijimus. Autorius sudarė apytikslį vyrų juodais drabužiais portretą. Visi jie įprasto kūno sudėjimo, ūgis beveik 2 m, skiriamasis bruožas yra saulės akiniai, „matyt jų akys jautrios šviesai“, - sakė Džonas Kilis, jų plonos lūpos ir juodi plaukai, labai šviesi oda. Liudininkai pažymi, kad šie žmonės kalba labai monotonišku balsu, daugelis liudininkų susidarė įspūdį, kad bendravo su robotu, kuris nesugeba reikšti emocijų.

NSO, Ateiviai, vyrai juodais drabužiais, konspirologija

Dažniausiai pasirodo du ar trys vyrai juodais drabužiais, jie važinėja klasikiniais juodais automobiliais ir visuomet apsirengę klasikinio kirpimo juodais kostiumais. Liudininkai teigia, kad vyrai juodais drabužiais pasirodo tuomet, kai reikia supainioti ar paspausti „žinančius“ žmones. Taip pat yra manoma, kad vyrai juodais drabužiais yra kalti dėl daugelio žinomų NSO liudininkų mirties.

Valymas

Vyrai juodais drabužiais kaltinami Filo Šnaiderio, dirbusio slaptoje JAV bazėje, nužudymu. Kaip jis pasakojo, bazėje vyko tyrimai, bendradarbiaujant su ateiviais. Šnaideris ne kartą bendravo su amerikiečių ufologais ir dažnai pasakodavo apie keistus skambučius iš nenustatomo numerio, nežinomi žmonės reikalavo, kad jis tylėtų apie viską, kas jam žinoma. Tačiau Filas Šnaideris ignoravo šiuos įspėjimus ir papasakojo viską, kas jam buvo žinoma ir ką matė savo akimis.

NSO, Ateiviai, vyrai juodais drabužiais, konspirologija

Jis perskaitė paskaitą, kurios įrašas tapo tikra bomba. Praėjus septyniems mėnesiams po šios paskaitos policija rado Šnaiderį savo namuose negyvą. Jis buvo pasmaugtas kateterio žarnele, tačiau nusikaltėliai taip ir nebuvo išaiškinti.

Interviu su žvalgybininkų

Iš visų surinktų liudijimų savo knygoje Džonas Kilis išskiria vieną labiausiai įtikinamą kontakto su vyrais juodais drabužiais atvejį. 1976 metais psichologijos daktaras Herbertas Hopkinsas dirbo Majamyje ir konsultavo dėl problemų, atsiradusių dėl galimo kontakto su NSO. Vieną rugsėjo vakarą, kai daktaro šeimos nebuvo namuose, pasigirdo telefono skambutis. Hopkinsui atsiliepus vyras, prisistatęs kaip Naujojo Džersio valstijos ufologinės organizacijos viceprezidentas (vėliau paaiškėjo, kad tokia organizacija neegzistuoja), paprašė leidimo apsilankyti pas daktarą tą patį vakarą. Žmogus tvirtino, kad buvo pagrobtas ateivių, todėl jam reikia patarimo ir pagalbos. Daktaras sutiko, o po kelių sekundžių prie namo durų slenksčio jau stovėjo nepažįstamasis.

NSO, Ateiviai, vyrai juodais drabužiais, konspirologija

„Mano pirmasis įspūdis buvo toks, tarsi prieš mane stovi duobkasys - numirėliškai baltas veidas, lūpos tarsi nudažytos raudonais dažais, ant galvos nebuvo nei antakių, nei plaukų, apsirengęs buvo klasikiniu juodu kostiumu ir baltais marškiniais“, - pasakojo daktaras. Susitikimo metu jie kalbėjo bendromis temomis, susijusiomis su ufologija. Susidarė įspūdis, kad svečias bando išsiaiškinti, kiek Hopkinsui yra žinoma apie kai kuriuos dalykus, tačiau daugiau nieko keisto nevyko. Tuo metu, kai keistasis lankytojas ėmė atsisveikinti, daktaras pastebėjo, kas jis atrodo tarsi labai pavargęs. Vyras juodais drabužiais sumurmėjo kažkokius keistus žodžius, išėjo iš namo ir dingo.

Kad ir kaip būtų, tačiau iki šiol nepavyko gauti visiškai tikslios informacijos, kuri patvirtintų vyrų juodais drabužiais slaptos organizacijos egzistavimą. O jūs tikite, kad egzistuoja šį organizacija?

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
18.06.2021 laikas 23:15 X failai viename iš Kalifornijos greitkelių
Šiandien, keliuose ufologijos kanaluose pasirodė vaizdo įrašas, kuriame vaizduojamas NSO arba į NSO panašus objektas, greičiausiai priklausantis JAV kariuomenei.  Vaizdo įraše įdomus ne tiek vaizdas, kiek visos istorijos liudytojo aprašymas - sunkvežimio vairuotojas, kurio konvojus nukentėjo nuo "ma...

Skaityti daugiau

18.06.2021 laikas 22:15 Po vakcinos nuo kovido sukeltos ligos "banga" plinta Indonezijoje

Indonezijoje mažiausiai 350 gydytojų ir medicinos darbuotojų susirgo Wuhan koronavirusu (Covid-19), nors jau buvo "paskiepyti".

Skaityti daugiau

18.06.2021 laikas 21:26 STUDIJA: Dėl kaukių vaikai susiduria su daugybe mirtinų ligų sukėlėjų
Nepaisant to, ką toliau tvirtina medicinos fašistai, veido kaukės yra visiškai neveiksmingos siekiant užkirsti kelią Vuchano koronaviruso (Covid-19) plitimui ir turi ilgalaikį neigiamą poveikį, ypač vaikams.

Skaityti daugiau

18.06.2021 laikas 08:27 Nustatyta, kad antibiotikas novobiocinas naikina navikines ląsteles, turinčias DNR atstatymo sutrikimų
Praėjusio amžiaus šeštajame dešimtmetyje sukurtas antibiotikas, kurį iš esmės išstūmė naujesni vaistai, efektyviai veikia ir naikina vėžio ląsteles, turinčias bendrą genetinį defektą, rodo Dana-Farberio (Dana-Farber Cancer Institute) vėžio instituto mokslininkų laboratoriniai tyrimai....

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 23:18 Asmuo atskleidžia masoneriją, kaip seniausią pasaulyje slaptą religiją ir Liuciferio planus dėl "naujosios pasaulio tvarkos"
Buvęs aukšto rango masonas atskleidė, kad ši grupuotė iš tikrųjų yra seniausia pasaulio religija, ir atskleidė, kaip grupuotė planuoja įvesti Naująją pasaulio tvarką, drastiškai sumažindama pasaulio gyventojų skaičių....

Skaityti daugiau

Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)
18.06.2021 laikas 08:08 Receptai | Patiekalai Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)

Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 22:50 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas šamas
Itin paprasta bei greita žuvies - šamo iškepimo variacija orkaitėje, bet pavyksta super skaniai ir niekada nenuvilia. Šitaip pagamintą patiekalą tikrai nebus gėda patiekti ir užsukusiems svečiams, tik žinoma, tuo atveju reikės daugiau žuvies....

Skaityti daugiau

16.06.2021 laikas 21:55 Receptai | Patiekalai Sveiki jogurtiniai ledai su avokadu pagal Beatą
Tai kitokie, sveikesni ledai, kurie buvo pavadinti Joker pavadinimu. Nesu tikra, kodėl jie nusipelnė tokio pavadinimo, bet jie skanūs ir tikrai įdomaus poskonio.

Skaityti daugiau