Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Gruodžio » 23

Vyras Nusipjovė Pirštą Dėl Savo Gyvybės. Sužinok kodėl

Baimindamasis dėl savo gyvybės vienas vyras nusipjovė pirštą, bet, kaip vėliau paaiškėjo, visiškai be reikalo.

Vienas Kinijos gyventojas netoli savo kaimo Džedziango provincijoje kapojo malkas, kai netikėtai pasirodžiusi gyvatė įgėlė jam į rodomąjį rankos pirštą.

Manydamas, kad tai – Kinijos angis, kurios įkandimas buvo mirtinas, vyras, vietos žiniasklaidos įvardintas tik kaip Zhang, nusprendė nusipjauti pirštą, kad nuodai nepasklistų po kūną.

Tikima, kad Kinijos angis, vietos gyventojų praminta "šimtine ristūnų", yra tokia nuodinga, jog jai įgėlus numirsi, nespėjęs nueiti net 100 žingsnių. Kai kur manoma, kad po šios gyvatės įkandimo mirsi spėjęs nueiti vos penkis žingsnius.

Taigi, kaip pranešė „South China Morning Post“, Zhang, nusikirtęs pirštą, apvyniojo ranką audiniu ir nuvažiavo 80 kilometrų iki artimiausios ligoninės, palikęs kalno pakrantėje savo pirštą.

„Aš nusipjoviau jį, kad išgelbėčiau savo gyvybę“, – anot „Fox News“, taip paaiškino 60-metis savo gydytojui Yuan Chengdai. Bet gydytojas pranešė, kad to daryti tikrai nereikėjo.

„Nuspijauti piršto nevertėjo. Ši gyvatė nėra tokia pavojinga“, – sakė dr. Yuan Chengda. 

Nors ir šios gyvatės įgėlimas yra pavojingas (dažniausiai jai įkirtus pasireiškia tokie simptomai, kaip stiprus kraujavimas, patinimas, pūslelės ir padažnėjęs širdies plakimas), tačiau mirtina ji gali būti tik išskirtiniais atvejais. Daugeliu atvejų pacientai išgyvena – tereikia per šešias valandas nuo įgėlimo pradėti gydymą.

Tačiau žmonės bando patys gelbėtis įvairiausiais būdais.

„Kai kurios šios angies aukos peiliais nusipjauna kojų ar rankų pirštus, kiti naudoja virves ar geležinius lynus, norėdami gerai suveržti įpjautas galūnes, pasitaiko ir tokių, kurie bando sustabdyti nuodų plitimą savo kūne degindami odą. Kai visi šie žmonės atvyksta į ligoninę, kai kurių jų galūnės būna jau pradėjusios gangrenuoti“, – „Hangzhou Daily“ pasakojo Yuan Chengda. 

Gydytojai ligoninėje apgailestavo, kad nusikirtęs pirštą vyras jį paliko miške. Anot medikų, jei jis būtų atsinešęs pirštą su savimi, jie būtų galėję jį prisiūti.

Medikai paaiškino, kad įgėlus gyvatei žaizda jokiu būdu nereikėtų liesti. Gydytojai nepatarė pjaustyti galūnių ar bandyti iščiulpti nuodus. Jie taip pat siūlė nenaudoti chemikalų ar elektros šoko, o verčiau nedelsiant kreiptis į gydytoją.

„Daugelis išsigąsta, bijo mirties, ir, esant tokiai situacijai, elgiasi neracionaliai ar net isteriškai. Tačiau svarbiausia kuo greičiau kreiptis į medikus, kad būtų paskirtas gydymas. Jeigu į gydytojus kreipiamasi per šešias valandas nuo įgėlimo, dėl savo gyvybės neverta nerimauti“, – pažymėjo specialistai.  

Parengta pagal iflscience.com publikuoja lrytas.lt

Įvertink šį straipsnį Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
20.01.2020 laikas 20:07 Indigo „Magnetiniai“ Vaikai

Apie nepaprastus vaikus, galinčius pritraukti įvairius daiktus, imta kalbėti prieš gerą ketvirtį amžiaus. Šiuo metu jie priskiriami taip vadinamiems indigo vaikams.

Skaityti daugiau

20.01.2020 laikas 18:55 Pachacamaco Stabas Pati Paslaptingiausia Statulėlė Pasaulyje
Legendinis niršių Ispanijos konkistadorų letenų išvengęs aukštaūgio žmogaus dydžio medinis stabas yra autentiškas – tačiau tai gal net ne visai tai, kas apie radinį buvo žinoma iki šiol. Statula yra dar senesnė, nei manyta – tad ją galėjo garbinti dar prieš inkus egzistavę žmonės....

Skaityti daugiau

20.01.2020 laikas 15:57 Jūros druska, juodieji pipirai ir citrina geriau nei vaistai?
Druska, pipirai ir citrina labai gerai salotose.  Bet tai toli gražu ne vienintelis įmanomas jų panaudojimas, jie gali pasitarnauti ir kaip gydomosios priemonės. Žmonės visoje žemėje naudoja šiuos produktus,  kad susidorotų su įvairiais sveikatos sutrikimais....

Skaityti daugiau

20.01.2020 laikas 10:40 JAV Kariuomenė: NSO paviešinimas didelė žala JAV nacionaliniam saugumui

2004 m. lapkritį JAV Karinio laivyno pilotai, dislokuoti lėktuvnešyje „USS Nimitz“, skrydžio metu susidūrė su saldainiuko „Tic-Tac“ formos neatpažintu skraidančiu objektu (NSO), kuris virš Ramiojo vandenyno judėjo taip, tarsi jam negaliotų fizikos dėsniai, rašo „CBS ...

Skaityti daugiau

19.01.2020 laikas 23:27 Namų vaistas nuo plaučių ligų. Pamiršk kosulį!
Labai daug žmonių kenčia nuo kvėpavimo takų ligų. Dažniausi negalavimai yra astma, bronchitas ir įvairių rūšių kosulys.

Skaityti daugiau