Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Kovo » 8

2 magiški žodžiai paveiks tavo gyvenimą

Galinga psichologijos technika, keičianti gyvenimą, lyg mostelėjus burtininko lazdele. Pabandykite ir pamatysite šokiruojančius pasikeitimus!

Žodžiai turi galią! Įsitikinimai, kurie veda tave, veikia viską, kas vyksta tavo gyvenime. Jeigu tu bijai blogiausio ir visą laiką apie tai galvoji, taip ir nutinka, pastebėjai? Ir atvirkščiai – jeigu diena prasidėjo žvaliai, aktyviai, pozityvia nuotaika ir puikiomis mintimis, ji taip ir tęsis.

motyvacija, psichologija, laimė, sėkmė

Yra stipri psichologinė technika, kuri prilyginama magijai. Tu gali daryti įtaką tai realybei, kurioje egzistuoji, – tereikia pasirinkti teisingą nuostatą. Viskas neįtikėtinai paprasta…

Du slaptus žodžius, apie kuriuos tu sužinosi, galima naudoti kasdien. Mes ir taip dažnai tai darom, patys to nesuvokdami, bet jeigu tai daryti sąmoningai, rezultatas bus visai kitas.

Pradėk praktikuoti šį pratimą ir po 2 savaičių pasižiūrėk, kaip tu pasikeitei. Sakyk „Leidžiu!“, jeigu galvoji apie pozityvius įvykius, ir „Atšaukiu!“, jeigu tave kankina nemalonios mintys.

Garsiai tark tai, apie ką svajoji, ir pabaigoje pridurk „Leidžiu!“. Ši technika leis tau prižiūrėti save, sąmoningiau žvelgti į gyvenimą ir su kiekviena diena artėti prie norimo tikslo. Pridėkite sakinį: „ Atšaukiu visas kliūtis“ ir pasakytų žodžių efektas dar sustiprės.

Savitaiga – galinga praktika, ir žmonės, tai darantys kasdieniniame gyvenime, daug pasiekia.  Mokėjimas atkreipti dėmesį į savo veiksmus ir žodžius veda į veiksmų įsisąmoninimą ir treniruoja valią.

Pabandyk atlikti šią įdomią praktiką. Ypač naudinga ji bus savimi nepasitikintiems žmonėms. Tik tu pats atsakingas už savo gyvenimą, būk dėmesingas tam, ką darai ir galvok tik apie gera! Tai neišvengiamai padarys tave laimingu…

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.09.2020 laikas 16:33 Vaistažolės: ramunėlės – nuo daugelio negalavimų

Ramunėlės – vienos populiariausių ir mėgstamiausių vaistažolių, jų yra kone kiekvienos šeimos namų vaistinėlėje. Jų arbatos griebiamės ir sutrikus virškinimui, ir peršalę, ir tiesiog todėl, kad skanu.

...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 15:27 Kokį nežemišką reiškinį aprašė egiptiečiai papiruse?
Senovės egiptiečiai po savęs paliko daugybę įrašų ir piešinių šventyklose. Ypatingai vertingi yra papirusai, pasakojantys apie praeities įvykius. Tuli papirusą ufologai laiko tikra brangenybe, nes jis gali papasakoti apie stebėtus NSO....

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 14:51 Orakulas: Lovelocko Siaubo Istorijos

XXI amžiaus pabaigoje Žemė virs pragaru. Dabar klestintys miestai pasidarys panašūs į gaisravietes. Temperatūra tropikuose pakils keliais laipsniais, dirva bus nebetinkama žemės darbams, upės ir ežerai išdžius, išnyks daug salų ir pakrančių teritorijų. Žus daugybė gyvūnų. Ir tik Kanados, Rusijos ...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 10:10 Kaip išsirinkti sau naudingą aromatą ir vaistą?
Natūralūs eteriniai augalų aliejai padeda išsaugoti sveikatą ir grožį, pailginti gyvenimą ir, o tai svarbiausia, atgauti dvasinę pusiausvyrą. Todėl taip naudinga išmokti surasti savo aromatą.

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 09:16 Fiziniai pratimai nuo vidurių užkietėjimo

Žinoma, mitybos pamiršti nereikėtų. Racione būtinai turėtų būti morkų, kopūstų, burokėlių su augaliniu aliejumi. Ryte tuščiu skrandžiu išgerkite stiklinę šalto vandens ir imkitės fizinių pratimų.

Skaityti daugiau

26.09.2020 laikas 21:45 Patarimai, kaip nugalėti vilko apetitą
Nutukimas - šiuolaikinės visuomenės rykštė ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje. Žmonių su sutrikusia riebalų apykaita skaičius toliau auga ir dabar apima beveik trečdalį mūsų šalies gyventojų.

Skaityti daugiau