Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Spalio » 24

Austrijoje neskiepytieji uždaromi namuose, tačiau Kanadoje ir KLR, kaip teigiama, yra dar blogiau

Austrijos kancleris Alexanderis Schallenbergas teigia, kad svarsto galimybę izoliuoti žmones, kurie nebuvo paskiepyti nuo koronaviruso, jei atvejų skaičius ir toliau didės, praneša "Associated Press", rašo thehill.com.

Penktadienį vykusiame susitikime su šalies vadovais J. Schallenbergas sakė, kad šalis apribos galimybę skiepytiems asmenims patekti į verslą, jei intensyviosios terapijos skyriuose COVID sergančių pacientų skaičius sudarys 25 proc. viso šalies intensyviosios terapijos skyrių pajėgumo, t. y. 500 lovų.

Neskiepytiems Austrijos gyventojams bus leista palikti savo namus tik dėl tam tikrų priežasčių, jei intensyviosios terapijos skyriuose pacientų skaičius pasieks 600 lovų arba trečdalį visų vietų, pridūrė AP.

"Pandemija dar neatsispindi užpakalinio vaizdo veidrodyje", - sakė A. Schallenbergas, pranešė AP. "Netrukus susidursime su neskiepytų žmonių pandemija."

Agentūros "Bloomberg" duomenimis, šiuo metu Austrijoje intensyviosios terapijos skyriuose yra 220 lovų. Vidutinis septynių dienų atvejų skaičius šią savaitę buvo 2869, o spalio 1 d. - 1830.

"Bloomberg" pažymi, kad kiek daugiau nei 65 proc. austrų gavo bent vieną koronaviruso vakcinos dozę, o 62 proc. yra visiškai paskiepyti.

Šalis atsilieka nuo daugumos Vakarų Europos šalių, tačiau gerokai lenkia Rytų Europos šalis, kurios pastaruoju metu kovojo su infekcijomis.

P komentaras: Visi didieji visų ir net ne tokių didžiųjų šalių bosai kažkur giliai viduje turi moteriškąją lytį. Žodžiai "JEI" ir "GALI būti", kuriuos ištaria vadovai, turi būti suprantami kaip vienareikšmiškas TAIP. Taigi, jei ponas Schallenbergas sako "jei 600 lovų" ir visa kita - nereikia būti brangaus krištolinio rutulio savininku, kad netrukus paskelbtuose skaičiuose nematytumėte ieškomo skaičiaus. Be to, įėjimai nebus suvirinami griežtai tik pasiekus 600 gultų, o ponas Schallenbergas vis tiek sulūš kaip tikra dama ir išleis dekretą, kai gultų bus 700 ar 800. Ir tada jo puikią iniciatyvą perims visi. 

Vis dėlto, kad ir kaip stengtųsi ponas Shallenbergas, kad ir kaip stengtųsi gauti apdovanojimą pandemijos fronte, jis yra toli nuo Kanados. Ten, pasak vietos tinklaraštininkų, ketinama panaikinti vairuotojo pažymėjimą, kuris pakeis skiepų pasą. Matyt, stebuklingojo šūvio kūrėjai jau pažengė taip toli, kad, kaip "Matricoje", gali įšvirkšti gebėjimą vairuoti automobilį tiesiai į kraują

Vyrukas, kuris pasakoja visus šiuos baisius gandus, pats yra ne iš Kanados, o iš Jamaikos, jam rašo kanadiečiai. Tačiau, pasak jo, pačioje Jamaikoje statomi centrai neskiepytiems asmenims. Statybų vaizdo įrašų nėra, tačiau Kinijoje jų yra tiek daug, kad laikas nuo laiko pasirodo klipai ir galima pamatyti kovos su pandemija mastą:

Mums ypač patinka tvora, kuri yra tokia aukšta, kad joks virusas negali jos peršokti. Ir nors tokios tvoros šiek tiek gąsdina kinus, dar labiau gąsdina šalių, kuriose tokios tvoros dar nestatomos, gyventojus, nes jie užsimena, kad tvorų neprireiks, kad kova su pandemija bus kažkokia radikalesnė, todėl laukiame tolesnių įvykių. 

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.11.2021 laikas 19:18 "Bayer" vadovas sako, kad "covid" mRNA injekcijos yra "genų terapija", klaidingai parduodama kaip "vakcinos"
Stefanas Oelrichas (Stefan Oelrich), Bayer farmacijos padalinio prezidentas, neseniai vykusioje globalistų sveikatos konferencijoje tarptautiniams "ekspertams" prisipažino, kad abi Pfizer-BioNTech ir Moderna mRNA (angl. messenger RNA) "vakcinos" yra visai ne vakcinos, o užmaskuotos "ląstelių ir genų...

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 19:04 Vyro nekrologas įspėja "neskiepytus": "Nedarykite to, jei nesate pasirengę kentėti ir mirti"
vakcina, Moderna, pandemija, Didžioji farmacija, biologinis ginklas, pavojingi vaistai, farmacinis sukčiavimas, spygliuotasis baltymas, tiesa, neskiepyti, mirtis nuo vakcinos, blogi gydytojai, bloga sveikata, bloga medicina...

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 18:29 Potvyniai ir nuošliaužos užfiksuoti 4 Kolumbijos departamentuose

Kolumbijoje tęsiantis lietingam sezonui, pastarosiomis dienomis pranešta apie kelis potvynių ir nuošliaužų atvejus Kindijo, Antiokijos, Risaraldos ir Kaukos departamentuose.

Skaityti daugiau

18.11.2021 laikas 23:26 Garstyčios nuo peršalimo
Daugelis skaitytojų turi prisiruošę vaistažolių, uogų ir t.t. atsargų. Kiekviena vietovė turtinga savais vaistiniais augalais. Bet tie, kurie neprisirenka vaistažolių, gali pasigydyti ir kitais būdais.

Skaityti daugiau

18.11.2021 laikas 23:18 Nuo nemigos ir nuospaudų

Siūlau receptus nuo nemigos, nuospaudų ir imuniteto stiprinimui. Kad sustiprėtų imunitetas, perku medų (3 litrų stiklainį), išpilstau į dvi talpas po 1,5 I (tinka stiklainiai nuo majonezo). Imu 1,5 I stiklainį medaus, sumaišau jį su 0,5 kg citrinų, kurias sumalu mėsmale.

...

Skaityti daugiau

Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)
18.11.2021 laikas 22:59 Receptai | Patiekalai Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greita ir sotu: vištienos apkepas su bulvėmis (video)
18.11.2021 laikas 22:52 Receptai | Patiekalai Greita ir sotu: vištienos apkepas su bulvėmis (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greita ir sotu: vištienos apkepas su bulvėmis (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

18.11.2021 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai Avienos kepsnys-pjausnys su kaulu keptuvėje su Farfalle makaronais
Vieną kartą keliaujant Niujorke (New York) buvau pakviesta į vieną gimtadienį, kur susirinko nemažai žmonių. Buto šeimininkė tą kartą ruošė avienos kepsnius - pjausnius ir man teko stebėti visą gamybos procesą.

Skaityti daugiau