Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Stichinės Nelaimės » 2021 » Spalio » 26

3 žmonės žuvo per sniego audrą Kašmyre, Indijoje

Du žmonės žuvo, o dar du buvo išgelbėti iš Sindhano perėjos pietų Kašmyro Kokernago Anantnago rajone įstrigus sniego audroje.

Du išgelbėti asmenys dėl hipotermijos ir šoko gydomi Kokernago rajono ligoninėje. Nustatyta, kad žuvusieji yra Imtiyaz Ahmad Mir iš Hualchul, Kishtivar, ir Dawood Ahmad Lone iš Dadpat, Kishtivar.

Visi keturi važiavo dviem skirtingais "Tata" sunkvežimiais, pakrautais daržovėmis, kurių registracijos numeriai JK17-0053 ir JK17-9334. Gelbėtojų komandą sudarė SDM Kokernag, SDPO Kokernag, 19 RR, policija ir SDRF. Pareigūno teigimu, gelbėtojai, naudodamiesi MED įranga, įveikė sudėtingą snieguotą ir rūke paskendusią vietovę, o paskui, pučiant lediniam vėjui ir sniegui, nuėjo 8 km, kad išgelbėtų įstrigusius žmones. "Operacija buvo atlikta Anantnago apygardos prokuroro Dr. Piyush Singla nurodymu", - sakė jis.

Tuo tarpu Kištuaro rajono ligoninės greitosios pagalbos automobilio vairuotojas mirė nuo stipraus šalčio, iškritus sniegui Kištuaro rajono aukštupyje. Kištuaro komisaro pavaduotojas Ašokas Kumaras sakė, kad greitosios pagalbos automobilio vairuotojas mirė Margan Top vietovėje grįždamas į Kištuaro miestą. Jis buvo nuvykęs į Marvahą pervežti lavono.

"Žmonės bandė jam sutrukdyti grįžti, nes oro sąlygos po snygio pablogėjo, bet jis nuvažiavo į miestą. Tačiau pakeliui jis žuvo, nes įstrigo sniege", - sakė apygardos prokuroras.

Miręs greitosios pagalbos automobilio vairuotojas buvo identifikuotas kaip Kalwant Singh, Munish Ram sūnus iš Semina Kishtwar miestelio.

Apygardos prokuroro pavaduotojas taip pat sakė, kad buvo gauta pranešimų apie sniego padarytą žalą pasėliams ir šiuo metu vertinami nuostoliai.

Papildomas komisaro pavaduotojas Kishore Lal Sharma sakė, kad administracija paskelbė eismo rekomendacijas Kishtware dėl gausaus snygio atokiuose ir aukštesniuose rajono rajonuose.

"Sindhan Top kelias, jungiantis su Anantnago rajonu, Marwah ir Wadwan keliai buvo uždaryti keliaujantiems atsargumo sumetimais. Žmonėms buvo patarta vengti važiuoti šiais keliais dėl nuolatinio snygio", - sakė jis.

Jis sakė, kad vakar Sinthan Top ir Marwah vietovėse buvo užfiksuota daugiau nei 1 metro sniego. 

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau