Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2021 » Spalio » 27

Atstovų Rūmų Žvalgybos komitetas ragina suimti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci

(Paranormal) Atstovų rūmų Žvalgybos komiteto vyriausiasis narys, JAV atstovas Devinas Nunesas (Devin Nunes) (R-CA), ragina patraukti baudžiamojon atsakomybėn daktarą Anthony Fauci. Devinas Nunesas prisijungia prie vis gausėjančio kongresmenų, raginančių suimti Tonį Faučį, sąrašo. Nacionalinis sveikatos institutas (NIH) pagaliau prisipažino finansavęs prieštaringai vertinamus viruso padidėjimo tyrimus Vuchane (Kinija). Šie tyrimai anksčiau buvo uždrausti Jungtinėse Valstijose, tačiau vėliau juos per daktarą Peterį Daszaką (Peter Daszak) iš organizacijos "EcoHealth Alliance" perdavė daktaras Fauci, o daktaras Ralphas Baricas (Ralph Baric) juos išpletojo.

Artėja Fauci areštas ir baudžiamasis persekiojimas

D. Fauci ne kartą neigė savo dalyvavimą virusologiniuose tyrimuose, daug kartų melavo Kongresui duodamas prisiekusiuosius parodymus. Kai Faučis stojo prieš JAV Senatą, senatorius Rendas Polas (Rand Paul) pateikė išsamius įrodymus apie pavojingą Faučio vykdomų virusologinių tyrimų, kurių metu buvo įgyjama funkcija, spektrą. Dr. Paulas klausinėjo daktaro Fauci apie prieštaringai vertinamus tyrimus, reikalaudamas iš jo atsakomybės. D. Faučis ne kartą neigė kaltinimus, nes bandė nuslėpti savo pagrindinį vaidmenį atliekant biologinio ginklo tyrimus. Fauci davė melagingus parodymus, neigdamas pačią tyrimų, kurių autorius buvo jis pats, esmę.

Dėl šios priežasties "jis turėtų būti patrauktas baudžiamojon atsakomybėn čia [Senate]", - "Fox News" sakė respublikonas Devinas Nunesas (Devin Nunes). "Jei jam buvo pranešta, mūsų komitetas atliko metus trukusį tyrimą. Apie tai kalbėjome jūsų laidoje gegužės mėnesį, paskelbėme oficialią ataskaitą. Taigi jis tada aiškiai buvo informuotas". Respublikonas Nunesas sakė, kad Fauci du kartus apklausė senatorius Randas Paulas. "Jis [Fauci] sakė, kad to [funkcijų padidėjimo tyrimų] nebuvo, o tai paprasčiausiai netiesa", - teigė Nunesas.

"Ir nemanau, kad jo elektroniniai laiškai, kai grįžtate atgal ir pažvelgiate į tą laiką, rodo, kad jis taip pat nebūtų ko nors apie tai žinojęs. Taigi jis jau seniai buvo įspėtas, jis tai žino, ir dabar klausimas, ar Teisingumo departamentas ką nors dėl to darys", - sakė jis.

"Žiūrėkite, mes girdėjome, kaip daktaras Fauci paprasčiausiai pasakė: "Nežinau, kiek kartų galiu tai pakartoti", - sakė nacionalinės žvalgybos direktoriaus pareigas einantis Ričardas Grenelis (Richard Grenell). "Manau, kad turėtume jo imtis ir suskaičiuoti, kiek kartų jis tai pasakė, nes tai nėra tik vienas, du ar trys kartai. Jis nedviprasmiškai tai neigė. Tai yra tikra problema. Jis ne tik padvigubino, patrigubino, bet ir nedviprasmiškai pažadėjo, kad tai nebuvo net artima, tai nebuvo spjūvis."

"Ir aš manau, kad jo visiška apgaulė yra tai, kas vyksta Vašingtone, - sakė Grenelis (Grenell). "Žiūrėkite, tie iš mūsų, kurie esame už Vašingtono ribų, žiūrime į šią klounadą ir sakome, kaip tai įmanoma? Kaip JAV teisingumo departamentas iš karto nesiima jų persekioti?" Grenelis tęsė: "Jungtinėms Valstijoms tai tikrai baisu, kad nėra JAV teisingumo departamento ir generalinio prokuroro, kurie nedelsdami imtųsi šio reikalo ir patrauktų šį vyruką baudžiamojon atsakomybėn."

Fauci nusikaltimai žmoniškumui akivaizdžiai matomi

Senatorius Randas Paulas (Rand Paul) jau kelis mėnesius ragina Faučį atsistatydinti. Dabar prie jo prisijungė Tenesio senatorius Billas Hagerty (Bill Hagerty) ir Kalifornijos respublikonas Dougas LaMalfa (Doug LaMalfa), kurie dabar ragina atkreipti dėmesį į neteisėtus Fauci veiksmus. LaMalfa sakė: "Turime neginčijamų įrodymų, kad jis [Fauci] sąmoningai melavo Kongresui". "Daktaras Faučis turi atsistatydinti ir būti patrauktas baudžiamojon atsakomybėn už melagingų parodymų davimą", - sakė jis.

Būdamas ilgametis NIH direktorius, Faučis prižiūrėjo daugybę funkcijų padidėjimo tyrimų ir netgi patvirtino tyrimus, kurių metu graužikams buvo tvirtinamos kūdikių galvos, siekiant ištirti imunines reakcijas. Faučis yra kaltas dėl nežmoniškų eksperimentų su žmonėmis ir yra atsakingas už biologinių ginklų ir chimerinių virusų, sukurtų žmogaus imuninei sistemai išnaudoti, kūrimą. Stebint Kinijos komunistų partijai, šie moksliniai tyrimai gali būti naudojami dar niekingesniems tikslams.

Vienas iš deklaruojamų šių tyrimų tikslų - sukurti naują vakcinų technologiją, kuri perrašytų biologinio ginklo savybes žmogaus ląstelėms, sutrikdydama tai, kaip ląstelės skaito savo pačių genetines instrukcijas. Šiuo metu šie prievartiniai genetiniai eksperimentai atliekami su gyventojais, kurie buvo užrakinti ir suvaržyti, kurių pilietinėms laisvėms iškilo grėsmė, o laisvė - pavogta. Fauci buvo šio pasaulinio teroro eksperimento priešakyje, išleisdamas medicininės tironijos dekretus, kuriuos deleguoja vyriausybės, siekdamos visiškai pajungti žmonių protus ir kūnus.

Prenumeruokite paranormal.lt naujienas, kad gautumėte pirmi naujienas prisijunkite prie Telegram.

Šaltiniai:

ConservativeBrief.com

Planet-Today.com

Planet-Today.com

Afinalwarning.com

Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
08.12.2021 laikas 10:22 Naujas tyrimas atskleidė, kad Kinija jau sėkmingai kontroliuoja orus

Kinijos Komunistų partija vasarą šventė šimtmečio jubiliejų. Ir dangus virš Pekino buvo giedras, taip pradžiugindamas dešimtis tūkstančių susirinkusiųjų.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:12 Tibeto ilgaamžiškumo paslaptys
Jų filosofinės praktikos, gyvenimo pagrindai ir paprasti praktiški patarimai pratęsė gyvenimus daugybei žmonių, kurie į tą išmintį įsiklausė. Šį kartą ir mes nusprendėme kreiptis pagalbos į tuos, kurie išmoko gyventi be ligų ir pilni jėgų sutikti šimto metų slenkstį....

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 20:04 Liaudiškos priemonės, kad kepenys neskaudėtų
Sumaišyti 1/2 stiklinės kopūstų sūrymo ir 1/2 stiklinės šviežių pomidorų sulčių. Gerti po 1/3 stiklinės 3 kartus per dieną po valgio. Vartoti ilgą laiką.

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 19:34 Apie burokėlių naudą, dilgėlės nuo skausmo, kraujospūdis
Burokėliuose yra daugybė vitaminų ir druskų: vitaminai C, B, B2, B3, B6, B9, geležies, vario, jodo, mangano, boro, vanadžio, fluoro, cinko druskos

Skaityti daugiau

07.12.2021 laikas 18:34 Tiesa skaudina: Pfizer, Moderna COVID vakcinos sukelia širdies sutrikimų
Naujo tyrimo duomenimis, beveik 600 pacientų, gavusių "Pfizer" arba "Moderna Wuhan" koronaviruso (COVID-19) vakcinas, pasireiškė širdies ir kraujagyslių sistemos pažeidimo požymių, dėl kurių padidėjo širdies priepuolio ir kitų sunkių koronarinių problemų rizika....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:50 Receptai | Patiekalai Tailandietiškas vištienos troškinys su kokosų pienu ir raudonojo kario pasta
Toks tailandietiškas vištienos troškinys gali skambėti, jog yra pagaminamas gan sudėtingai, bet iš tiesų tai yra ganėtinai paprastas patiekalas su daug skonių ir aromatų. Tikrai daug savo brangaus laiko nesugaišite jį gamindami....

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:25 Receptai | Patiekalai Brusketa (Bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela

Paprasta ir ganėtinai greitai pagaminama, bet tuo pačiu skani brusketa (bruschetta) su saulėje džiovintais pomidorais ir mocarela.

Skaityti daugiau

08.12.2021 laikas 09:12 Receptai | Patiekalai Gedimino pica su saldžiųjų bulvių (batatų) pagrindu su mocarelos sūriu

Šiandien sužinosite, kad saldžiosios bulvės (dar kitaip vadinami batatai) puikiai tiks ne tik virimui, kepimui, sriuboms ir troškiniams, bet ir nuostabiai gali atstoti picos padą. Tai yra sveikesnė alternatyva tradiciniam, miltiniam picos padui.

...

Skaityti daugiau