Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Spalio » 30

Vokietijos miestas nustojo sekti mirčių nuo kovidinių vakcinų atvejus, siekdamas nuslėpti tiesą

(Paranormal) Vidurio Vokietijos Veimaro miestas nebeskelbia duomenų apie gyventojus, kurie mirė nuo Vuano koronaviruso (Covid-19) "vakcinų" arba turėjo būti hospitalizuoti dėl jų, nes itin dideli skaičiai kursto "koronos neigėjų" pasakojimą.

Pasak pranešimų, Veimaras nenori žmonių, kurie priešinasi ar net tiesiog sveikai skeptiškai abejoja kiniškų viruso injekcijų "saugumu" ir "veiksmingumu", todėl nusprendė imtis naujos antimokslinės politikos, kuri realybę keičia fantazijomis.

Daugiau nebeskelbdama statistinių faktų apie Fauci gripo injekcijų sukeltus sužalojimus ir mirtis, Veimara bando sukurti iliuziją, kad su injekcijomis viskas gerai. Veimaro meras Peteris Kleine'as (Peter Kleine) viešai paskelbė, kad visuomenės sveikatos labui nebepranešama tiesa.

Vokietijos miestas nustojo sekti mirčių nuo kovidinių vakcinų atvejus, siekdamas nuslėpti tiesą apie tai, kiek žmonių žūsta nuo vakcinų

"Norime, kad mūsų skaičiaus ataskaita būtų kuo skaidresnė", - pareiškė P. Kleine. "Tačiau žmonių, kurie ligoninėje gydomi skiepais, nurodymas akivaizdžiai iškraipo tikrovę ir taip žaidžia į naudą koronos neigėjams ir skiepų priešininkams."

"Norėčiau pabrėžti, kad šiuo metu iš tikrųjų yra taip, kad skiepijimo apsaugos trūkumas linkęs lemti sunkius kursus ligoninėje", - dar pridūrė jis, nepateikdamas jokių šį teiginį pagrindžiančių įrodymų.

Kleine toliau teigė, kad "visiškai paskiepyti" vokiečiai "paprastai" nėra gydomi nuo kinų viruso, o skaičiuojant tuos, kuriuos tenka gydyti, "iškraipomi" faktai.

"Norime nesudaryti klaidingo įspūdžio, todėl nusprendėme ateityje šio skaičiaus nenurodyti", - pridūrė jis.

Praėjus dviem dienoms po savo pranešimo, Veimaras jį pašalino iš svetainės

Laimei, yra tokių svetainių, kaip CovidVaccineVictims.com, kurios ir toliau seks Fauci gripo skiepų sukeltus sužalojimus ir mirtis, net jei vyriausybė atsisakys tai daryti.

Taip pat yra nedidelė tikimybė, kad Veimaras persigalvojo pranešti faktus, nes miesto interneto svetainė buvo pašalinta praėjus vos dviem dienoms po to, kai buvo paskelbtas pranešimas.

Dabar ten nebėra nurodyta, kad Veimaras nepraneš apie hospitalizacijas ir mirtis, kurias sukėlė "Operacijos "Warp Speed" injekcijos". Ar tai reiškia, kad miestas vis dėlto ir toliau apie jas praneš?

Oficialus pasakojimas apie kiniškojo viruso injekcijas iš tiesų atrodo žlungantis, todėl nebūtų šokiruojantis, jei Kleinas, siekdamas išsaugoti savo veidą, pakeistų kursą.

Yra nutikę ir beprotiškesnių dalykų, o kovidų amžiuje niekas neatrodo neįmanomas, kai norima atkurti pasakojimą. Matėme, kaip vyriausybės pereina nuo kaukių prie kaukių nebuvimo, vėl prie kaukių, vėl prie kaukių nebuvimo ir t. t.

Taip pat matėme, kaip keitėsi teiginiai apie vadinamųjų vakcinų poveikį: nuo paprasčiausio infekcijos sumažinimo iki infekcijos plitimo sustabdymo iki teiginio, kad reikia pasiskiepyti, nes kitaip nužudysite močiutę.

Kitaip tariant, naratyvas yra visoks, kaip ir politikai, stumiantys savo rinkėjams kovidizmą. Kiek ilgai dar tęsis kovidizmas, kol visas pasaulis supras, kad visa tai tėra apgaulė?

"Esu linkusi pastebėti, kad dėl vax kilo DAUGIAU baimės ir panikos nei anksčiau, ir visi gyvena tik dėl savo stiprintuvų", - rašė viena komentatorė apie tai, ką pastebi pastaruoju metu.

"Verčiau mirsiu nuo šautinės žaizdos, nei leisiu sau paklusti tam, ką jie, vadovaujami Fauci, atstovauja".

Filialas Kovidai stengiasi užgožti tiesą apie skiepus nuo kiniškojo gripo, kol kritinė visuomenės masė nesužinojo bjaurios tiesos apie juos. Naujausią informaciją galite sekti adresu Fascism.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

BigLeaguePolitics.com

Afinalwarning.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.01.2022 laikas 19:29 Paslaptingi statiniai: Unikali kolona Indijoje

Qutub Minar – tai ne tik aukščiausias akmens bokštas Indijoje, bet ir visas architektūrinis kompleksas, kurio papėdėje yra senovės šventyklų ir kapų liekanos, o tarp jų, ant akmeninės platformos stovi gerai išsilaikiusi septynių metrų aukščio geležinė kolona.

...

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 18:33 Švytintys objektai virš Ričlando, Oregono valstijos, Google žemėlapis!

Kaip tik šiandien apie tai pranešė Ričlande gyvenanti moteris. Ji "Google Earth" žemėlapyje aptiko tris švytinčius objektus, judančius virš kalnų vietovės. Taigi turėjau tai nufilmuoti.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 16:59 Patarimai ką vartoti vėlyvą pavasarį (video)

Šį kartą svečiuojamės pas Neringą sodyboje, kurioje ji su savo mažaisiais pagalbininkais mus supažindins su gamtoje augančiais augalais, kuriuos galima vartoti ir kaip maistą ir kaip vaistą.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 14:01 Konspirologiškai: Apie NSO Mėnulyje

Mėnulis – artimiausias Žemei kosminis kūnas. Ir nors jis tėra nutolęs nuo mūsų vidutiniškai tik 384 400 km, apie jį žinome gana nedaug. Mėnulyje apsilankė „Apollo“ erdvėlaiviai, viso jame buvo nusileidę 12 astronautų.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau