Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2021 » Spalio » 31

Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: 2021 m. dar nustebins pasaulį

Artėjant 2022 metams, planeta vis labiau dreba, laukdama naujų siaubų, kuriuos politikai žada kovai su pandemija, ar kažkuo kitu. Tačiau, kaip savo naujausiame vaizdo įraše teigia Krzysztofas Jackowskis, dėl 2022 m. nerimauti dar anksti, nes 2021 m. pasaulis bus nustebintas. Mėgstamiausio Lenkijos aiškiaregio suvestinę sudarė ponas gbkEmilgbk:

Apie ekonomikos žlugimą bus paskelbta jau šiais metais.  Nujaučiu, kad dėl to bus kaltos didelės pusgaminių, žaliavų ir energijos kainos. Tai išjudins grandinę ir ji bus trumpa.  Nors žodis "žlugimas" kol kas tikriausiai bus perdėtas, tačiau akcijų rinkai ir kai kurioms svarbioms valiutoms kažkas tikrai nutiks. 

Tai bus labai neįprastas krachas, nepaaiškinamas tam tikro kapitalo vertės sumažėjimas, tarsi kas nors slapta būtų paėmęs daug pinigų. Akcijų rinka pradės kristi, o tai visiškai sunaikins silpną ekonomiką, net stiprios ES ir JAV ekonomikos viską sugriaus. Kainos pradės kilti, visko deficitas didės, o šis deficitas taps labai paplitęs ir besiplečiantis.

Daugelyje pramonės šakų bus stabdomi darbai. Iš pradžių išsijungimai bus nereguliarūs, kol taps sistema ir pradės kitų išsijungimų grandinę. Tai sukels neįsivaizduojamą krizę, kokios dar niekada anksčiau nebuvo.

Susidursime su krize, kuri išjudins planetą kaip ritinėlis. Ne šiemet, veikiausiai kitais metais, bet iki 2021 m. pabaigos tai prasidės. Tai prives visuomenę prie labai akivaizdaus nuskurdimo - ateis momentas, kai politikai ir vietos valdžios pareigūnai nebegalės kompensuoti.

Manęs klausia: kaip atrodys situacija Jungtinėje Karalystėje? Manau, kad ten viskas bus gerai, kol bus saugu laikyti santaupas svarais. Be to, ši mūsų laukianti krizė mažiau palies Skandinaviją - Norvegiją, Švediją, Suomiją. Šios šalys pajus viską, bet ne taip smarkiai. Lenkijos padėtis, palyginti su jais, yra daug blogesnė, tačiau tai bus didelis karas, ir kažkas man sako, kad mes šiek tiek pasipelnysime.

Ankstesniuose klipuose jau papasakojau, kaip viskas prasidės: didelis miestas, didelis pastatas, didelis gaisras.  Tai bus rodoma per pasaulinę televiziją. Lenkijoje tai tikrai nebus, tačiau atsiras ir kitų startuolių. Bus daug triukšmo ir triukšminga.

Reakcija bus neatidėliotina, bet labai silpna ir simbolinė. Po to bus kelios valandos tylos, o po to prasidės atsakomieji veiksmai, kuriuos visi laikys neadekvačiais. Kai tai įvyks, pajusime ir pamatysime, kad daugelyje šalių įsivyraus tam tikra parengtis, padidinta karinė parengtis.

Viduržemio jūroje pradės kauptis didžiuliai laivų kiekiai. Iš pradžių konfliktas kils tik tarp dviejų valstybių, bet vėliau įsikiš visos ir savo laivynais apsups vieną regioną. Aš matau Viduržemio jūrą, bet tai gali būti Persijos įlanka ar net visai kitas regionas. 

Tada pasaulis susidurs su labai rimta grėsme, prasidės milžiniškas pajėgų dislokavimas. Ir visi stebės, kas ir kaip elgsis. Staiga atsiranda tarpininkas, arabų pasaulio lyderis. Visų akys bus nukreiptos į jį ir atrodys, kad konfliktas bus išspręstas. Tačiau staiga visas taikos procesas žlunga. 

Jie man užduoda klausimą, kurioje pusėje bus Rusija?  Rusija neprisijungs prie pakto ir stengsis išlikti neutrali, kad neįsiveltų į pasaulio laukiančią sumaištį. Tačiau ji išreikš savo nesutikimą taikydama tam tikras sankcijas Europai. 

Apskritai tai, kas čia vyksta dabar, greitai nesibaigs. Mūsų laukia labai problemiški 3,5 metų, iš kurių dvejus įveikėme palyginti gerai. Tačiau antroji dalis bus ne tokia lengva ir labai, labai pavojinga.

Galiausiai pasaulis tarsi suskils į tris dalis, tris jėgas. Nebus jokių protestų ar revoliucijų, mums nebus leista.  O kai alkis ir beviltiškumas tampa mūsų pagrindiniais patarėjais, mes pasitenkiname daug daugiau, nei manome. O tai, kaip gyvenome iki 2019 m., mums taps vis labiau nesuprantama, tai taps fikcija ir fantazija, apie kurią pasakosime savo vaikams.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.01.2022 laikas 19:29 Paslaptingi statiniai: Unikali kolona Indijoje

Qutub Minar – tai ne tik aukščiausias akmens bokštas Indijoje, bet ir visas architektūrinis kompleksas, kurio papėdėje yra senovės šventyklų ir kapų liekanos, o tarp jų, ant akmeninės platformos stovi gerai išsilaikiusi septynių metrų aukščio geležinė kolona.

...

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 18:33 Švytintys objektai virš Ričlando, Oregono valstijos, Google žemėlapis!

Kaip tik šiandien apie tai pranešė Ričlande gyvenanti moteris. Ji "Google Earth" žemėlapyje aptiko tris švytinčius objektus, judančius virš kalnų vietovės. Taigi turėjau tai nufilmuoti.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 16:59 Patarimai ką vartoti vėlyvą pavasarį (video)

Šį kartą svečiuojamės pas Neringą sodyboje, kurioje ji su savo mažaisiais pagalbininkais mus supažindins su gamtoje augančiais augalais, kuriuos galima vartoti ir kaip maistą ir kaip vaistą.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 14:01 Konspirologiškai: Apie NSO Mėnulyje

Mėnulis – artimiausias Žemei kosminis kūnas. Ir nors jis tėra nutolęs nuo mūsų vidutiniškai tik 384 400 km, apie jį žinome gana nedaug. Mėnulyje apsilankė „Apollo“ erdvėlaiviai, viso jame buvo nusileidę 12 astronautų.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau