Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2021 » Gruodžio » 23

Eksperimentų su žiurkėnais metu nustatyta, kad "Merck" naujasis "stebuklingas" kovidų vaistas sukelia vėžines mutacijas

(Paranormal) Nauji Šiaurės Karolinos universiteto (UNC) tyrimai parodė, kad naujasis Merck vaistas nuo kovidų molnupiraviras sukelia vėžį.

Vadinamasis "stebuklingas" vaistas, kuris, kaip pranešėme, iš tikrųjų yra tik ivermektino klastotė, 32 dienas buvo taikomas žiurkėnų ląstelėms. Per tą laiką buvo nustatyta, kad vaistas sukelia DNR mutacijas.

Tyrimo autoriai rašė, kad pastebėtos mutacijos gali "prisidėti prie vėžio išsivystymo arba sukelti apsigimimus besivystančiam vaisiui arba patekusios į spermos pirmtakų ląsteles".

Teigiama, kad molnupiraviras veikia tik besidalijančias ląsteles, kurios suaugusiems žmonėms pasitaiko palyginti retai. Vis dėlto vaistas sukelia mutacijas ir DNR pažeidimus, o tai leidžia manyti, kad jis gali sukelti auglius ir vėžį.

Molnupiraviras susijęs su vyrų nevaisingumu, pripažįsta FDA

JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) taip pat paskelbė, kad molnupiraviras neigiamai veikia vyrų vaisingumą.

Laikraštis "The New York Times" pranešė, kad FDA patarėjai įspėjo, jog "vyrai, norintys tapti tėvais", gali nenorėti vartoti molnupiravirą, nes visa jo keliama rizika "vis dar menkai žinoma".

Žinoma, "Merck" vidaus tyrimais nenustatyta jokios rizikos. Bendrovė tvirtina, kad molnupiraviras yra visiškai saugus ir veiksmingas, taip pat ir nuo kinų gripo "Omicron" (Moronic) varianto.

Laikraštis "The Times" pakartojo "Merck" teiginius apie molnupiravirą, nurodydamas, kad jis "turėtų veikti prieš "Omicron", kad ir ką tai reikštų.

Tačiau Europos mokslininkai ir reguliavimo institucijos nėra tokie įsitikinę. Jie teigia, kad molnupiraviras yra daug mažiau veiksmingas nei kiti jau esami gydymo būdai.

"Nemanau, kad kas nors žino, ką ši dozė reiškia žmonių rezultatams", - sakė daktaras Ronaldas Swanstromas (Ronald Swanstrom), UNC ŽIV tyrėjas, padėjęs atlikti tyrimą su žiurkėnų ląstelėmis. "Tikiuosi, kad tai nereikšminga, bet nemanau, kad kas nors žino."

Dr. R. Swanstromo nuomone, suaugusiųjų kauluose ir žarnyno gleivinėje yra pakankamai besidalijančių ląstelių, kurios "kelia susirūpinimą" dėl molnupiraviro vartojimo. Vyrai taip pat nuolat gamina besidalijančias spermos ląsteles, kuriose dėl vaisto vartojimo gali atsirasti potencialių mutacijų.

Nėščios ir krūtimi maitinančios moterys tikrai neturėtų vartoti molnupiraviro, nes rizika joms yra bene didžiausia. Būtent todėl "Merck" jų neįtraukė į klinikinį tyrimą.

"Žmogaus vystymasis gimdoje yra absoliučiai stulbinanti įvykių seka, - sako Pitsburgo universiteto Medicinos centro infekcinių ligų specialistas daktaras Johnas Mellorsas (John Mellors). "Jei pradėsite bet kokiu būdu tai daryti, gali įvykti katastrofa".

Paties "Merck" atlikti tyrimai su nėščiomis žiurkėmis parodė, kad molnupiraviras sukelia vystymosi sutrikimus ir net vaisiaus mirtį. Dėl šios priežasties Didžiosios Britanijos sveikatos priežiūros institucijos nurodė, kad šio vaisto negalima duoti nėščioms ar krūtimi maitinančioms moterims.

"Jei būčiau nėščia, jo nevartočiau", - pokalbį papildė Rokfelerio universiteto struktūrinės biologijos ekspertė Elizabetė Kempbel (Elizabeth Campbell), tyrinėjanti koronavirusinius antivirusinius vaistus."

"Molnupiraviras užmaskuoja save, - pridūrė ji. "Jis gali platinti klaidas, kurios bus išbarstytos po visą genomą... Jei ląstelės replikuojasi, vadinasi, jos perima vieną iš DNR statybinių blokų, gautų iš molnupiraviro, versiją ir ją įtraukia."

Kadangi "niekas nežino", ką šis vaistas iš tikrųjų veikia ištisai, Kempbelas ir kiti iš esmės siūlo žmonėms jo vengti - bent jau į tai, atrodo, nukreipia jų pareiškimai.

Tuo tarpu "Merck" agresyviai bando užkirsti kelią tiesos apie visa tai atskleidimui. Vaistų milžinė imasi įvairiausių pasiteisinimų ir nukreipimo taktikos, kad molnupiraviras atrodytų saugus ir veiksmingas, nors jis akivaizdžiai toks nėra.

Daugiau susijusių naujienų apie Fauci virusą ir "Big Pharma covid cash cow" karvę galite rasti tinklalapyje Fascism.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

Twitter.com

Planet-Today.com

NYTimes.com

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
18.11.2019 laikas 20:14 Receptai Skanumėlis iš paprastų kopūstų per 15 minučių. Kopūstų lapai tešloje
Valgyčiau kiekvieną dieną! Nesitikėjau, kad taip paprasta pasigaminti šiuos kopūstų blynelius. O, kaip atrodo, taip ir norisi išbandyti. Labai lengva pasigaminti ir suvalgomi akimirksniu.

Skaityti daugiau

20.09.2018 laikas 07:45 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo dantų skausmo

Dantų skausmas liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai nuo dantų skausmo, dantų skausmas, receptai dantims, vaistažolės dantų skausmui, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistaž...

Skaityti daugiau

20.10.2019 laikas 17:27 Receptai Moliūgų Ir Sutirštinto Pieno Pyragas
Pyragas su moliūgų ir sutirštinto pieno įdaru . Į namus ir sandėliukus jau parkeliavo šio derliaus moliūgai. Vieni iš jų verda sriubas ar troškinius, kiti kepa blynus ar ruošia džemą.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.12.2024 laikas 21:26 Storosios žarnos valymas nuo toksinų: 1 paprastas receptas
Virškinimo sistemos problemos, tokios kaip dirgliosios žarnos sindromas ar lėtinis vidurių užkietėjimas, yra vis labiau paplitusios. Daug žmonių ieško natūralių būdų, kaip pagerinti savo savijautą ir išvalyti gaubtinę žarną. Šiame straipsnyje pristat...

Skaityti daugiau

21.12.2024 laikas 19:19 Stebuklingas svorio metimas tinginiams: imbiero mišinys
Naujausi Kinijos mokslininkų tyrimai atskleidžia revoliucingus atradimus apie litocholinę rūgštį, natūraliai gaminamą organizme. Šis junginys, kuris pasireiškia, kai organizmas patiria badavimo būseną, gali tapti raktu į senėjimo procesų sulėtėjimą i...

Skaityti daugiau

21.12.2024 laikas 11:40 Kaip Neužversti Artimųjų Savo Negatyvumu?

Kiekvienas iš mūsų susiduria su iššūkiais ir sunkumais gyvenime, tačiau kaip mes juos sprendžiame, gali reikšmingai paveikti mūsų santykius su artimaisiais. Pagalbos ieškojimas yra natūralus, tačiau svarbu žinoti, kada ir kaip tai daryti, kad neap...

Skaityti daugiau

21.12.2024 laikas 11:06 Atleidimas: Kelias į Emocinę Laisvę ir Ramybę
Atleidimas – tai galinga savybė, leidžianti mums išsilaisvinti nuo praeities skausmų ir nuoskaudų. Nors dažnai manome, kad atleidimas yra susijęs su kitais, iš tiesų jis labiausiai veikia mus pačius. Šiame straipsnyje nagrinėsime atleidimo procesą, j...

Skaityti daugiau

20.12.2024 laikas 18:37 Gyvenimas dviese: kinė 5 metus apsimetinėjo savo mirusia seserimi
Šeimos ryšiai kartais gali būti tokie sudėtingi, kad net tragiškos aplinkybės skatina mus ieškoti neįprastų sprendimų. Kinijos internetas šiuo metu mirga nuo Annie Niu pasakojimo apie tai, kaip ji penkerius metus slėpė savo sesers dvynės mirtį nuo se...

Skaityti daugiau