Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Gruodžio » 23

Eksperimentų su žiurkėnais metu nustatyta, kad "Merck" naujasis "stebuklingas" kovidų vaistas sukelia vėžines mutacijas

(Paranormal) Nauji Šiaurės Karolinos universiteto (UNC) tyrimai parodė, kad naujasis Merck vaistas nuo kovidų molnupiraviras sukelia vėžį.

Vadinamasis "stebuklingas" vaistas, kuris, kaip pranešėme, iš tikrųjų yra tik ivermektino klastotė, 32 dienas buvo taikomas žiurkėnų ląstelėms. Per tą laiką buvo nustatyta, kad vaistas sukelia DNR mutacijas.

Tyrimo autoriai rašė, kad pastebėtos mutacijos gali "prisidėti prie vėžio išsivystymo arba sukelti apsigimimus besivystančiam vaisiui arba patekusios į spermos pirmtakų ląsteles".

Teigiama, kad molnupiraviras veikia tik besidalijančias ląsteles, kurios suaugusiems žmonėms pasitaiko palyginti retai. Vis dėlto vaistas sukelia mutacijas ir DNR pažeidimus, o tai leidžia manyti, kad jis gali sukelti auglius ir vėžį.

Molnupiraviras susijęs su vyrų nevaisingumu, pripažįsta FDA

JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) taip pat paskelbė, kad molnupiraviras neigiamai veikia vyrų vaisingumą.

Laikraštis "The New York Times" pranešė, kad FDA patarėjai įspėjo, jog "vyrai, norintys tapti tėvais", gali nenorėti vartoti molnupiravirą, nes visa jo keliama rizika "vis dar menkai žinoma".

Žinoma, "Merck" vidaus tyrimais nenustatyta jokios rizikos. Bendrovė tvirtina, kad molnupiraviras yra visiškai saugus ir veiksmingas, taip pat ir nuo kinų gripo "Omicron" (Moronic) varianto.

Laikraštis "The Times" pakartojo "Merck" teiginius apie molnupiravirą, nurodydamas, kad jis "turėtų veikti prieš "Omicron", kad ir ką tai reikštų.

Tačiau Europos mokslininkai ir reguliavimo institucijos nėra tokie įsitikinę. Jie teigia, kad molnupiraviras yra daug mažiau veiksmingas nei kiti jau esami gydymo būdai.

"Nemanau, kad kas nors žino, ką ši dozė reiškia žmonių rezultatams", - sakė daktaras Ronaldas Swanstromas (Ronald Swanstrom), UNC ŽIV tyrėjas, padėjęs atlikti tyrimą su žiurkėnų ląstelėmis. "Tikiuosi, kad tai nereikšminga, bet nemanau, kad kas nors žino."

Dr. R. Swanstromo nuomone, suaugusiųjų kauluose ir žarnyno gleivinėje yra pakankamai besidalijančių ląstelių, kurios "kelia susirūpinimą" dėl molnupiraviro vartojimo. Vyrai taip pat nuolat gamina besidalijančias spermos ląsteles, kuriose dėl vaisto vartojimo gali atsirasti potencialių mutacijų.

Nėščios ir krūtimi maitinančios moterys tikrai neturėtų vartoti molnupiraviro, nes rizika joms yra bene didžiausia. Būtent todėl "Merck" jų neįtraukė į klinikinį tyrimą.

"Žmogaus vystymasis gimdoje yra absoliučiai stulbinanti įvykių seka, - sako Pitsburgo universiteto Medicinos centro infekcinių ligų specialistas daktaras Johnas Mellorsas (John Mellors). "Jei pradėsite bet kokiu būdu tai daryti, gali įvykti katastrofa".

Paties "Merck" atlikti tyrimai su nėščiomis žiurkėmis parodė, kad molnupiraviras sukelia vystymosi sutrikimus ir net vaisiaus mirtį. Dėl šios priežasties Didžiosios Britanijos sveikatos priežiūros institucijos nurodė, kad šio vaisto negalima duoti nėščioms ar krūtimi maitinančioms moterims.

"Jei būčiau nėščia, jo nevartočiau", - pokalbį papildė Rokfelerio universiteto struktūrinės biologijos ekspertė Elizabetė Kempbel (Elizabeth Campbell), tyrinėjanti koronavirusinius antivirusinius vaistus."

"Molnupiraviras užmaskuoja save, - pridūrė ji. "Jis gali platinti klaidas, kurios bus išbarstytos po visą genomą... Jei ląstelės replikuojasi, vadinasi, jos perima vieną iš DNR statybinių blokų, gautų iš molnupiraviro, versiją ir ją įtraukia."

Kadangi "niekas nežino", ką šis vaistas iš tikrųjų veikia ištisai, Kempbelas ir kiti iš esmės siūlo žmonėms jo vengti - bent jau į tai, atrodo, nukreipia jų pareiškimai.

Tuo tarpu "Merck" agresyviai bando užkirsti kelią tiesos apie visa tai atskleidimui. Vaistų milžinė imasi įvairiausių pasiteisinimų ir nukreipimo taktikos, kad molnupiraviras atrodytų saugus ir veiksmingas, nors jis akivaizdžiai toks nėra.

Daugiau susijusių naujienų apie Fauci virusą ir "Big Pharma covid cash cow" karvę galite rasti tinklalapyje Fascism.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

Twitter.com

Planet-Today.com

NYTimes.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
23.01.2022 laikas 19:29 Paslaptingi statiniai: Unikali kolona Indijoje

Qutub Minar – tai ne tik aukščiausias akmens bokštas Indijoje, bet ir visas architektūrinis kompleksas, kurio papėdėje yra senovės šventyklų ir kapų liekanos, o tarp jų, ant akmeninės platformos stovi gerai išsilaikiusi septynių metrų aukščio geležinė kolona.

...

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 18:33 Švytintys objektai virš Ričlando, Oregono valstijos, Google žemėlapis!

Kaip tik šiandien apie tai pranešė Ričlande gyvenanti moteris. Ji "Google Earth" žemėlapyje aptiko tris švytinčius objektus, judančius virš kalnų vietovės. Taigi turėjau tai nufilmuoti.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 16:59 Patarimai ką vartoti vėlyvą pavasarį (video)

Šį kartą svečiuojamės pas Neringą sodyboje, kurioje ji su savo mažaisiais pagalbininkais mus supažindins su gamtoje augančiais augalais, kuriuos galima vartoti ir kaip maistą ir kaip vaistą.

Skaityti daugiau

23.01.2022 laikas 14:01 Konspirologiškai: Apie NSO Mėnulyje

Mėnulis – artimiausias Žemei kosminis kūnas. Ir nors jis tėra nutolęs nuo mūsų vidutiniškai tik 384 400 km, apie jį žinome gana nedaug. Mėnulyje apsilankė „Apollo“ erdvėlaiviai, viso jame buvo nusileidę 12 astronautų.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat

Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau