Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2021 » Gruodžio » 23

Eksperimentų su žiurkėnais metu nustatyta, kad "Merck" naujasis "stebuklingas" kovidų vaistas sukelia vėžines mutacijas

(Paranormal) Nauji Šiaurės Karolinos universiteto (UNC) tyrimai parodė, kad naujasis Merck vaistas nuo kovidų molnupiraviras sukelia vėžį.

Vadinamasis "stebuklingas" vaistas, kuris, kaip pranešėme, iš tikrųjų yra tik ivermektino klastotė, 32 dienas buvo taikomas žiurkėnų ląstelėms. Per tą laiką buvo nustatyta, kad vaistas sukelia DNR mutacijas.

Tyrimo autoriai rašė, kad pastebėtos mutacijos gali "prisidėti prie vėžio išsivystymo arba sukelti apsigimimus besivystančiam vaisiui arba patekusios į spermos pirmtakų ląsteles".

Teigiama, kad molnupiraviras veikia tik besidalijančias ląsteles, kurios suaugusiems žmonėms pasitaiko palyginti retai. Vis dėlto vaistas sukelia mutacijas ir DNR pažeidimus, o tai leidžia manyti, kad jis gali sukelti auglius ir vėžį.

Molnupiraviras susijęs su vyrų nevaisingumu, pripažįsta FDA

JAV Maisto ir vaistų administracija (FDA) taip pat paskelbė, kad molnupiraviras neigiamai veikia vyrų vaisingumą.

Laikraštis "The New York Times" pranešė, kad FDA patarėjai įspėjo, jog "vyrai, norintys tapti tėvais", gali nenorėti vartoti molnupiravirą, nes visa jo keliama rizika "vis dar menkai žinoma".

Žinoma, "Merck" vidaus tyrimais nenustatyta jokios rizikos. Bendrovė tvirtina, kad molnupiraviras yra visiškai saugus ir veiksmingas, taip pat ir nuo kinų gripo "Omicron" (Moronic) varianto.

Laikraštis "The Times" pakartojo "Merck" teiginius apie molnupiravirą, nurodydamas, kad jis "turėtų veikti prieš "Omicron", kad ir ką tai reikštų.

Tačiau Europos mokslininkai ir reguliavimo institucijos nėra tokie įsitikinę. Jie teigia, kad molnupiraviras yra daug mažiau veiksmingas nei kiti jau esami gydymo būdai.

"Nemanau, kad kas nors žino, ką ši dozė reiškia žmonių rezultatams", - sakė daktaras Ronaldas Swanstromas (Ronald Swanstrom), UNC ŽIV tyrėjas, padėjęs atlikti tyrimą su žiurkėnų ląstelėmis. "Tikiuosi, kad tai nereikšminga, bet nemanau, kad kas nors žino."

Dr. R. Swanstromo nuomone, suaugusiųjų kauluose ir žarnyno gleivinėje yra pakankamai besidalijančių ląstelių, kurios "kelia susirūpinimą" dėl molnupiraviro vartojimo. Vyrai taip pat nuolat gamina besidalijančias spermos ląsteles, kuriose dėl vaisto vartojimo gali atsirasti potencialių mutacijų.

Nėščios ir krūtimi maitinančios moterys tikrai neturėtų vartoti molnupiraviro, nes rizika joms yra bene didžiausia. Būtent todėl "Merck" jų neįtraukė į klinikinį tyrimą.

"Žmogaus vystymasis gimdoje yra absoliučiai stulbinanti įvykių seka, - sako Pitsburgo universiteto Medicinos centro infekcinių ligų specialistas daktaras Johnas Mellorsas (John Mellors). "Jei pradėsite bet kokiu būdu tai daryti, gali įvykti katastrofa".

Paties "Merck" atlikti tyrimai su nėščiomis žiurkėmis parodė, kad molnupiraviras sukelia vystymosi sutrikimus ir net vaisiaus mirtį. Dėl šios priežasties Didžiosios Britanijos sveikatos priežiūros institucijos nurodė, kad šio vaisto negalima duoti nėščioms ar krūtimi maitinančioms moterims.

"Jei būčiau nėščia, jo nevartočiau", - pokalbį papildė Rokfelerio universiteto struktūrinės biologijos ekspertė Elizabetė Kempbel (Elizabeth Campbell), tyrinėjanti koronavirusinius antivirusinius vaistus."

"Molnupiraviras užmaskuoja save, - pridūrė ji. "Jis gali platinti klaidas, kurios bus išbarstytos po visą genomą... Jei ląstelės replikuojasi, vadinasi, jos perima vieną iš DNR statybinių blokų, gautų iš molnupiraviro, versiją ir ją įtraukia."

Kadangi "niekas nežino", ką šis vaistas iš tikrųjų veikia ištisai, Kempbelas ir kiti iš esmės siūlo žmonėms jo vengti - bent jau į tai, atrodo, nukreipia jų pareiškimai.

Tuo tarpu "Merck" agresyviai bando užkirsti kelią tiesos apie visa tai atskleidimui. Vaistų milžinė imasi įvairiausių pasiteisinimų ir nukreipimo taktikos, kad molnupiraviras atrodytų saugus ir veiksmingas, nors jis akivaizdžiai toks nėra.

Daugiau susijusių naujienų apie Fauci virusą ir "Big Pharma covid cash cow" karvę galite rasti tinklalapyje Fascism.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

Twitter.com

Planet-Today.com

NYTimes.com

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
12.06.2019 laikas 21:57 Receptai Švelnus mėsos pyragas be terlionės su tešla

Tortas yra labai minkštas, švelnus ir sultingas, neužima daug laiko jį paruošti. Išsamų maisto paruošimo procesą žiūrėkite vaizdo įraše

Skaityti daugiau

11.06.2019 laikas 13:47 Receptai Gardžių beliašų receptas
Pasigaminkime skanius ir gardžius beliašus. Skanaus!

Skaityti daugiau

05.06.2019 laikas 22:07 Receptai Nuo tokių pyragaičių nestorėjama. Užsirašykite receptą – ir skanu, ir nekenkia!

Šaldytuve liko neišgerta kefyro stiklinė, o jūs nežinote, ką su ja daryti? Pasigaminkite šiuos skanius pyragėlius! Be to šie pyragėliai paruošiami neįtikėtinai greitai, nereikia mielių, nereikia sugaišti laiko pasigaminti tešlą...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
02.11.2024 laikas 17:50 Ruduo prie upės: graži gamta, upė ir paukščių garsai
Ruduo prie upės: graži gamta, upė ir paukščių garsai. Pabūkite ir prisiminkite šių metų šilta rudenį prie upės. Nuostabus oras, net uodai, mašalai skraido

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 14:06 Senos sielos: ar tikrai gyvename daugybę gyvenimų?
Klausimas apie tai, ar žmogus gali turėti ne vieną, o daugybę gyvenimų, peržengia laikų ir kultūrų ribas. Senovės išminčiai ir šiuolaikiniai ezoterikai tvirtina, kad mūsų siela keliauja per nesuskaičiuojamas inkarnacijas. Tačiau kaip mokslo požiūris ...

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 12:53 Dirbtinis intelektas bepiločių orlaivių koordinavimui: nauja era
Plačiai diskutuojama apie dirbtinio intelekto (AI) panaudojimą kare, tačiau naujausi Kinijos mokslininkų pasiekimai kelia klausimų dėl ateities karo strategijų. Naudodami pažangias technologijas, kuriamos AI sistemos, galinčios koordinuoti bepiločių ...

Skaityti daugiau

02.11.2024 laikas 08:32 Bilas Gatesas Skelbia Pasaulinės Religijos Idėją DI Eroje
Globalistų milijardierius Billas Gatesas neseniai sukėlė diskusijų audrą, pareikšdamas, kad žmonijai reikia „vienos pasaulinės religijos“, kuri sujungtų elementus iš krikščionybės, judaizmo ir islamo, kad galėtume sėkmingai gyventi dirbtinio intelekt...

Skaityti daugiau

01.11.2024 laikas 20:51 COVID-19 vakcinų ir širdies ligų rizika: nauji tyrimo duomenys
Paskutiniu metu vykstantys tyrimai apie COVID-19 vakcinas atskleidžia nerimą keliančius rezultatus dėl širdies ligų rizikos. Neseniai Pietų Korėjos tyrėjų komanda, analizavusi didelį duomenų kiekį, nustatė, kad asmenims, gavusiems mRNA vakcinas, rizi...

Skaityti daugiau