Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Sausio » 12

ŠOKAS: Vokietijos gydytojai aptiko "stulbinančių" priemaišų COVID "vakcinoje"

Vokietijos gydytojų ir mokslininkų grupė COVID-19 vakcinose ir paskiepytų asmenų kraujyje rado nemažai priemaišų.

Kaip praneša RAIR fondas, rugsėjo mėnesį vykusioje šokiruojančioje, bet mažai viešai skelbtoje spaudos konferencijoje, kurios ištrauką organizacija išvertė, patologai pristatė analizę kartu su vakcinos vaizdo įrašu ir nuotraukomis.

Vaizdo įraše ir pristatyme teigiama, kad vakcinose kartu su kai kurių žmonių, kuriems buvo atliktos injekcijos, kraujyje buvo aptikta svetimkūnių.

"Kai kurie svetimkūniai buvo apibūdinti kaip "tiksliai sukonstruoti", taip pat - kas šokiruoja - kirmėlės, išsiritusios iš kiaušinėlių", - sakoma fondo pranešime.

"Stiftung Corona-Ausschuss", kurį laisvai galima apibūdinti kaip amerikietiškojo "Frontline Doctors" atitikmenį Vokietijoje, surengė tiesiogiai transliuotą spaudos konferenciją. Kaip ir buvo tikėtasi, jų nepaprastą pristatymą Vokietijos senoji žiniasklaida nušvilpė", - toliau rašoma fondo pranešime.

Pristatymą vedė daktaras Arne Burkhardtas (Arne Burkhardt), kuris "18 metų vadovavo Reutlingeno patologijos institutui, o vėliau dirbo privačios praktikos patologu", taip pat daktaras Valteris Langas (Walter Lang), kuris "1968-1985 m. dirbo patologu Hanoverio medicinos mokykloje", o paskui įkūrė privatų patologijos institutą Hanoveryje, ir daktaras Verneris Birkholcas (Werner Birkholz), kadaise dirbęs elektrotechnikos profesoriumi, daugiausia dėmesio skyrusiu rizikos valdymui ir kokybei Jacobso universitete Brėmene.

Įžanginį žodį tarė chirurgas daktaras Ute Langeris.

Pristatymo metu mokslininkai atliko "vakcinų likučių iš bendrovės "BioNTech-Pfizer" analizę", kurių dalis atskleidė tai, kas "atrodo kaip tiksliai sukonstruotas objektas".

analizė, sveikata, medicina, Big Pharma, kraujo mėginiai, covid-19

(Kreditas: RAIR fondas)

Be to, tyrėjai rado "kirminų", kurie, regis, buvo "išsiritę" vakcinos serume:

analizė, sveikata, medicina, Big Pharma, kraujo mėginiai, covid-19

(Kreditas: RAIR fondas)

Vokietijos gydytojai ir tyrėjai nėra vieninteliai, COVID-19 vakcinose aptikę svetimkūnių, teigia fondas:

  • Rugpjūčio mėnesį Japonija sustabdė vakcinos "Moderna" naudojimą, kai jos vakcinoje nuo koronaviruso buvo rasta pašalinių medžiagų. Pasak "Nikkei Asia", nustatyta, kad medžiaga reagavo į magnetus. Kaip pranešė RAIR fondas JAV, Japonija itin skaidriai elgėsi su koronavirusine vakcina, gerbdama savo piliečių autonomiją.
  • Internistė daktarė Carrie Madej, ištyrusi injekcijas, taip pat aptiko svetimkūnių, įskaitant "į grafeną panašius" objektus ir "čiuptuvuotą judantį į organizmą panašų padarą Moderna injekcijoje".

Be to, kaip rašoma spalio mėnesį paskelbtame "Twitter" tinkle, vakcinose rasta dalelių, "dalelių sankaupų" ir "į pluoštą panašių struktūrų", kai kuriose iš jų buvo "šakų" ir "į žiedą panašios struktūros".

"Išvados pagrįstos "Pfizer-BioNTech" koronaviruso vakcinos mėginio "mikroskopine analize", - pranešė RAIR fondas ir pridūrė, kad, pasak mokslininko, kalbėjusio su anonimiškumo sąlyga ir teigusio, kad daugiau nei 100 kartų publikuoto tokiuose recenzuojamuose žurnaluose kaip "New England Journal of Medicine" ir "The Lancet", analizė buvo atlikta "naudojant šviesaus lauko ir fazės kontrasto mikroskopiją", "taikant griežtus mokslinius ir higienos standartus".

(Visą konferencijos stenogramą rasite čia)

Ką šie žmonės įdėjo į šias vakcinas? Atrodo, akivaizdu, kad jos jokiu būdu nėra grynos.

Šaltiniai:

RAIRFoundation.com

Planet-Today.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
22.01.2022 laikas 20:33 Atskleista tamsioji metaverslo pusė: Kodėl jūsų vaikams reikia laikytis atokiau nuo VRChat
Tėvai, Kalėdoms nupirkę savo vaikams "Oculus Quest 2", gali būti nustebinti, nes vienoje populiariausių virtualios realybės ausinių pokalbių svetainių "VRChat" buvo užfiksuoti keli vaikų viliojimo atvejai.

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 18:32 Tyrimas: mRNA Jabs slopina imuninę sistemą ir leidžia ligoms klestėti

Penktadienį paskelbtame naujame tyrime teigiama, kad mRNA švirkštai slopina imuninę sistemą ir leidžia klestėti potencialiai pavojingoms ligoms.

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:34 Michaelas Flynnas: "Naujoji pasaulio tvarka" netrukus bus atskleista

Buvęs nacionalinio saugumo patarėjas generolas Michaelas Flynnas (Michael Flynn) atskleidė, kad netrukus bus atskleista didžiulė korupcija visoje šalyje, susijusi su "Naująja pasaulio tvarka".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 17:01 Kinija sugrąžina išangės tamponų testavimą... kaip tik prieš žiemos olimpines žaidynes

Kinija neva nutraukė invazinius tamponų tyrimus po to, kai Japonija, JAV ir kitos šalys pareiškė, kad viruso testas buvo "nepagarbus" ir sukėlė "psichologinį stresą".

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:20 Anomalinė gravitacija - Santa Kruze (The Mystery Spot)

The Mystery Spot – tai paslaptinga vieta Kalifornijoje, turinti gravitacinę anomaliją. Atokioje vietoje, netoli Santa Kruzo miesto, mamutmedžiais apaugusio šlaito esančioje laukymėje, maždaug 46 metrų skersmens plotas turi mįslingą poveikį tiek žmonėms, tiek daiktams bei augmenijai.

...

Skaityti daugiau

22.01.2022 laikas 09:55 Receptai | Patiekalai Kepti ryžiai su daržovėmis ir lašiša

Tokie azijietišti kepti ryžiai su daržovėmis yra puikus pasirinkimas, kai norisi panaudoti užsilikusius maisto likučius. Man asmeniškai šis patiekalas yra kažkiek ir komfortiškas. Toks tikrai paprastas ir jaukus naminis maistas su daugybe ryžių bei daržovių.

...

Skaityti daugiau

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video)

Lengvai pagaminamas sūrio pyragas su šokoladu (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)
21.01.2022 laikas 09:13 Receptai | Patiekalai Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video)

Avižinių kruopų sriuba su pievagrybiais (video) - patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal šį receptą. Išbandyk šį receptą jau dabar!

Skaityti daugiau