Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » NSO, Ateiviai » 2022 » Vasario » 26

Internete pasirodė vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota, kaip iš Etnos ugnikalnio išnyra NSO

Internete pasirodė vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota, kaip iš Etnos ugnikalnio išnyra neatpažintas skraidantis objektas (NSO). Šią medžiagą savo svetainėje paskelbė ufologas Skotas Voringas (Scott Waring).

Pasak Waringo, NSO pasirodė taip greitai, kad į vaizdo įrašą pateko tik keli kadrai. Žmogaus akis paprastai to net nepastebi. Laimei, ufologui pavyko jį užfiksuoti einant į virtuvę atsigerti apelsinų sulčių.

"Grįžęs pastebėjau, kad viename vaizdo įrašo kadre yra storas diskas, kuris atrodė metalinis. Maniau, kad ne... turi būti paukštis, bet tada pro šalį praskrido du ereliai. Jie visai nepanašūs į NSO! Be to, ereliai buvo susikaupę, juodi, o jų sparnai aiškiai matėsi", - sakė Skotas Voringas (Scott Waring).

Ekspertas pažymėjo, kad neatpažintas skraidantis objektas buvo šiek tiek neryškus, metalo pilkos spalvos ir ovalo formos. Daugelyje pranešimų apie NSO pateikiamos nuotraukos ir liudininkų pasakojimai apie neryškius diskus. Varomoji sistema sukuria neryškumą, ji neturi trukdyti daryti aiškių nuotraukų.

"Tiesiog norėjau pasidalyti tuo, ką radau. Tai ne pats geriausias mano atradimas, bet vis dėlto tai įrodymas, kad NSO ir ugnikalniai yra susiję taip, kad tai jus nustebins", - pridūrė ufologas.

Jis taip pat pabrėžė, kad po šiais ugnikalniais yra daugybė prieš dešimtis tūkstančių metų sukurtų bazių. Bazės yra 4-6 km žemiau ugnikalnio pagrindo.

Temos

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau