Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Kovo » 19

Popiežius Pranciškus ATLEIDŽIA Puerto Riko vyskupą už pasipriešinimą šėtoniškiems skiepų reikalavimams

(Trumpai pasaulyje) Praėjusiais metais Vatikanas paragino atsistatydinti Puerto Riko vyskupą Fernándezą Torresą (Fernández Torres), kai jis buvo pagautas sakantis katalikams, kad jie gali ramia sąžine atsisakyti vakcinos nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19). Jam atsisakius, įsikišo popiežius Pranciškus ir pats nušalino F. Torresą.

Pasak pranešimų, popiežius Pranciškus Torresą, atvirą konservatyvų kataliką iš Arecibo vyskupijos, pašalino be jokių oficialių procedūrų. Popiežius Pranciškus paprasčiausiai pasakė, kad Torresas jam nepakluso ir pademonstravo "kolegialumo stoką", cituoja LifeSiteNews, su kitais Puerto Riko vyskupais.

Šventasis Sostas paskelbė, kad popiežius Pranciškus nuo kovo 9 d. "atleido" Arecibo vyskupą nuo pastoracinės globos dėl Torreso atsisakymo priimti ir propaguoti Fauci skiepus nuo gripo, kurių sudėtyje yra ingredientų, pagamintų iš abortuotų žmonių kūdikių.

57 metų vyskupas yra tvirtas gyvybės ir šeimos gynėjas, griežtai besipriešinantis kovidinių injekcijų įpareigojimams. Dabar Torresas protestuoja prieš popiežiaus Pranciškaus nušalinimą nuo pareigų kaip "visiškai neteisingą", išplatinęs pareiškimą apie tai, kad negali ramia sąžine "būti visiškai neteisingo veiksmo bendrininku".

"Prieš mane nebuvo pradėtas joks procesas, - rašė Torresas, - aš nebuvau oficialiai kuo nors apkaltintas, ir tiesiog vieną dieną apaštališkasis delegatas žodžiu man pranešė, kad Roma prašo manęs atsistatydinti."

Torresas Arecibo vyskupijai vadovavo beveik 12 metų, kol popiežius Pranciškus jį atleido už tai, kad atsisakė reklamuoti "Big Pharma" nuodus.

"Apaštalų įpėdinis dabar pakeičiamas net nesiėmus to, kas būtų tinkamas kanoninis procesas parapijos kunigui nušalinti."...

Kam įdomu visą straipsnį skaitykite angliškai - (Pasaulio naujienos kitaip... tikri faktai, nuorodos, analitika, nuomonės)

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau