Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Kovo » 19

Rotšildų marionetė Volodymyras Zelenskis nominuotas Nobelio taikos premijai

(Trumpai - Pasaulis) Rotšildų marionetė prezidentas Volodymyras Zelenskis (Volodymyr Zelensky) nominuotas 2022 m. Nobelio taikos premijai gauti už paklusnų Naujosios pasaulio tvarkos scenarijaus vykdymą.

"Manome, kad dabar atėjo laikas parodyti Ukrainos žmonėms, kad pasaulis yra jų pusėje", - giliamintiškai teigiama komitetui skirtame laiške.

"Todėl nuolankiai raginame jus, Komitetą, apsvarstyti: pratęsti Nobelio taikos premijos skyrimo procedūrą iki 2022 m. kovo 31 d., kad būtų galima nominuoti prezidentą V. Zelenskį ir Ukrainos žmones Nobelio taikos premijai."

Washingtonexaminer.com praneša: Norvegijos Nobelio komitetas, kuris renka Nobelio taikos premijos laureatą, nepranešė, ar pratęs terminą, ar svarstys pavėluotą kandidatūrą.

"Nors ir suprantame, kad tai yra procedūros pažeidimas, tačiau manome, kad šis pažeidimas yra pateisinamas dėl dabartinės beprecedentės situacijos. Mūsų demokratinė pareiga - pasipriešinti autoritarizmui ir paremti žmones, kovojančius už demokratiją ir teisę į savivaldą", - teigiama komitetui skirtame laiške.

Jei kandidatūra bus svarstoma, V. Zelenskis ir Ukrainos liaudis dėl 2022 m. premijos varžysis su tokiomis asmenybėmis kaip NBA žaidėjas Enesas Kanteris Freedomas ir buvęs Baltųjų rūmų patarėjas Džaredas Kušneris (Jared Kushner).

Anksčiau Ukraina turėjo šešis Nobelio premijos laureatus, tačiau nė vienas ukrainietis niekada nebuvo apdovanotas Nobelio taikos premija.

Visa straipsni skaitykite angliškai - (Pasaulio naujienos kitaip...)

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau