Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Kovo » 22

SGT ataskaita: 5G bokštai, išmanieji telefonai ir mRNA injekcijos yra neatskiriamai susiję

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

5G bokštai, išmanieji telefonai ir Vuchano koronaviruso (COVID-19) mRNA vakcinos yra neatsiejamai susiję, teigia laidos "SGT Report" vedėjas Šonas Turnbulas (Sean Turnbull). Virtualioje diskusijoje jis teigė, kad visi jie yra susiję, nes yra susiję su eugenikų žudymo tinklu.

"Manau, kad įrodymai ir informacija, kuria čia dalijamasi, yra labai svarbūs. Ir mes ir toliau apie tai kalbėsime, nes manau, kad mRNA injekcijos, 5G bokštai ir išmanieji telefonai yra neatsiejamai susiję. Manau, kad būtent tai čia ir atradome. Ir todėl turime toliau tirti šį klausimą, perspėti žmones ir bandyti rasti priemonę šiam neįtikėtinai klastingam antihumaniškam sąmokslui", - sakė Turnbullas, kuris pridūrė, kad 5G tikrai yra susijęs su pandemija ir kad 5G tinklas yra daug didesnė problema, nei žmonės iš pradžių manė.

Turnbullas pasidalijo vaizdo įrašu iš "La Quinta Columna", kuriame parodyta, kad žiūrint mobiliajame telefone turinį, keliantį grėsmę valdžiai, radiacijos lygis pakyla iki neregėto lygio.

Tuomet teisininkas Toddas Callenderis (Todd Callender) pristatė daktaro Pito Chamberso (Pete Chambers), Jungtinių Valstijų kariuomenės pulkininko leitenanto, patyrusio traumą, kuri, atrodo, yra susijusi su 5G, o gal net ir su ankstesnėmis kartomis, atvejį. Callenderis sakė, kad 5G yra tik su elektroniniu karu susijusių kartų pavadinimas.

P. Chambersas, kuris taip pat dalyvavo panelinėje diskusijoje, pasidalijo, kad neseniai liudydamas COVID vakcinos bylose federaliniame apygardos teisme Floridoje patyrė smegenų miglą. Jis sakė nesąs tikras, ar jie buvo nukreipti prieš jį, tačiau toje vietovėje tikrai buvo daug EML arba elektromagnetinių laukų.

Callenderis pridūrė, kad tai yra dalykų derinys, susijęs su COVID klaida, skiepais nuo vakcinos ir tuo, kaip tai susiję su tuo, kas vyksta 5G pasaulyje arba elektroniniame pasaulyje.

Pasak technologijų tyrėjo Nicko Winterso (Nick Winters), yra daugiau nei 100 įvairių JAV patentų, susijusių su 5G technologija, pavyzdžiui, smegenų bangas sukeliančiomis terapinėmis elgesio modifikavimo programomis ir pasąmoninių žinučių generatoriumi ir kt. Jis pridūrė, kad jie buvo daromi nuo septintojo ir aštuntojo dešimtmečių ir tiesiog šokiruoja, kad dabar tai iškyla į pirmą planą.

5G bokštų galia gali užkurti visą miestą

Kita vertus, medicinos tyrėjas ir autorius Johnas Lukachas (John Lukach) sakė, kad 5G bokštai turėtų kelti susirūpinimą, nes jų žalios galios kiekis gali išvirti arba iškepti visą miestą, nurodydamas, kad vienas iš bokštų turi ne daugiau kaip tris megavatus galios, kurie maitina magnetroną.

Lukachas pažymėjo, kad yra daug spekuliacijų dėl 5G įrangos nustatymų. Jis sakė, kad tai susiję su vakcinos turiniu, pavyzdžiui, mikroelementais ir elementais, tokiais kaip grafeno oksidas.

Jis pridūrė, kad spinduliavimas grafeno oksidu kartu su kai kuriais kitais mikroelementais, pavyzdžiui, mineralinėmis druskomis, leis jam savaime susikaupti. Medicinos tyrėjas paminėjo, kad laisvai tekantis grafeno oksidas žmogaus organizmo sistemoje yra labai problemiškas, nes nėra jokios realios apsaugos nuo jo.

Lukachas taip pat sakė, kad tam tikro dažnio nejonizuojančiosios spinduliuotės, kurią skleidžia mobiliojo ryšio bokštas, poveikis gali sukelti grafeno oksido sankaupas organizme. Jis pridūrė, kad grafeno oksidas gali padauginti ir fizinę masę net 30 kartų ir susijungti su viskuo, kas yra aplinkui.

"Taigi, jei norite paimti visą grafeno oksidą savo kūne, paversti jį grafeno hidroksidu ir užtvindyti savo kraujagysles mažais nano-razoro ašmenimis, kaip mus įspėjo Andreasas Noackas (Andreas Noack). Štai kaip tai daroma. Taigi jie naudojasi šia infrastruktūra, kad sukurtų daiktus. Kūno naudojimas kaip gamyklos yra tik substratas. Taigi niekas apie tai nekalba, nes to nėra medicininėje literatūroje", - aiškino Lukachas.

Pasak Lukacho, visi skirtingi grafeno medžiagos alotropai gali būti generuojami spontaniškai, esant tinkamam EMP dažnių ruožui, ir kad jis gali tiesiogine prasme keisti savo alotropą iš lakštų, stygų, cilindrų ir buckyballs, be kitų skirtingų dalykų.

Lukačas taip pat paminėjo daktarą Robertą Jangą (Robert Young), kuris paskelbė ilgą ataskaitą apie visus neatskleistus dalykus, esančius keturiose pagrindinėse COVID vakcinos formulėse, pavyzdžiui, grafeno oksidą, parazitus, sunkiuosius metalus, nerūdijantį plieną, titaną ir kt.

Jis taip pat kalbėjo apie mikroburbulus, kurie sprogsta ir išleidžia savo turinį, kai susiduria su tam tikro dažnio EML signalu.

Medicinos tyrėjas taip pat pabrėžė, kad 5G bokštas skirtas ne tam, kad gautume šaunų mobilųjį telefoną, bet tam, kad palaikytume technologinę ryšių infrastruktūrą, galinčią pernešti pakankamai duomenų, kad jais pirmyn ir atgal bėgtų trilijonai baitų informacijos apie žmogaus genomo seką.

Žiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą ir sužinokite, kaip mRNA injekcijos, 5G ir išmanieji telefonai yra susiję su žudymo tinklu.

Šaltiniai:

Brighteon.com

EuropereLoaded.com

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.05.2022 laikas 20:48 Kodėl špinatai turėtų atsidurti mitybos racione?
Špinatai – lapinė daržovė, kurią lengva rasti beveik bet kurioje maisto prekių parduotuvėje. Špinatus galima vartoti įvairiais būdais: valgyti virtus arba žalius, dėti į salotas ar trintus kokteilius. Tai ne tik skani, bet ir sveikatai naudinga daržovė, turtinga vitaminais bei mineralinėmis medžiago...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 18:24 ATSKLEISTA: Vuchano laboratorija atliko beždžionių raupų tyrimo rezultatus

Liūdnai pagarsėjusio Vuhano virusologijos instituto mokslininkų paskelbtame moksliniame žurnale buvo paskelbtas neseniai atliktas beždžionių raupų tyrimas, kuriame, kaip paaiškėjo, buvo naudojamasi funkcijos padidinimo tyrimais - prieštaringai vertinamu patogenų tyrimo metodu, galinčiu padidinti ...

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:53 Naujose JK gairėse teigiama, kad beždžionių raupų atvejų kontaktiniai asmenys turėtų 21 dieną izoliuotis

Remiantis naujausiomis JK vyriausybės gairėmis, artimi beždžionių raupų ligonių kontaktai turėtų būti izoliuoti 21 dieną.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:41 Popiežius tyli, kai Kinijoje ir Honkonge Kinijos KKP areštuoja ir įkalina katalikų lyderius
Popiežius Pranciškus nieko nepasakė apie katalikų lyderių areštus ir įkalinimą Kinijoje ir Honkonge.

Skaityti daugiau

23.05.2022 laikas 17:28 Kinijos Vuchano laboratorijoje 2021 m. buvo eksperimentuojama su beždžionių raupais
Praėjusiais metais liūdnai pagarsėjusi Wuhano laboratorija Kinijoje eksperimentavo su beždžionių raupais, o šių metų pradžioje net paskelbė tyrimų ataskaitą tarptautiniame žurnale.

Skaityti daugiau

20.05.2022 laikas 08:06 Receptai | Patiekalai Sluoksniuotos tešlos pyragėliai su pievagrybiais (video)

Į įkaitintą keptuvę pilkite aliejų ir dėkite sviestą. Suberkite pusžiedžiais pjaustytus svogūnus ir apkepkite 5 minutes. Suberkite cukrų, žiupsnį druskos ir kepkite dar 15 minučių, kol svogūnai susikaramelizuos. Atidėkite į šalį.

...

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:12 Receptai | Patiekalai Konservuotų žirnelių sriuba su mėsos kukuliais
Galima sakyti, kad niekada į mėsos faršą aš nededu šviežio česnako. Iš anksto neapdorotas termiškai, po to kepant arba troškinant patiekalą, jis suteikia (bent jau mano asmenine nuomone) nelabai kokį skonį.

Skaityti daugiau

18.05.2022 laikas 22:05 Receptai | Patiekalai Keptas maskarponės sūrio pyragas su sausainiais ir kondensuotu pienu
Šį keptą maskarponės sūrio pyragą su kondensuotu tikrai pagamins net virtuvėje tik pradedantys naujokai. Šaldytuve atvėsintam desertui dar daugiau gaivos suteiks šviežios uogos - visi smaližiai garantuotai paprašys dar vieno gabaliuko....

Skaityti daugiau