- 14.09.2023
- 5.0 Reitingas
- 809 Peržiūros
- Komentarai
Oficialus tyrimas atskleidė, kad mobiliųjų telefonų signalai gali būti naudojami biologiniams ar cheminiams kroviniams iš grafeno oksido, kuris į žmogaus organizmą įvedamas per mRNA injekcijas, išlaisvinti.
2022 m. rugsėjį paskelbto dokumento pavadinimas yra "Nuotoliniu būdu valdoma elektroreaktyvioji nanoterapija pagal pareikalavimą, pagrįsta aminu modifikuotu grafeno oksidu, skirta sinergetiniam dvigubam vaistų pristatymui".
Tyrime atskleidžiama, kaip mobilusis telefonas gali skleisti signalus, aktyvuojančius žemos įtampos srovę, kuri sąveikauja su grafeno oksido (GO) molekulėmis, sukeldama veiksmingą vaistų krovinio pristatymą:
Šiuo tyrimu siekiama nustatyti žemos įtampos valdomą dvigubo vaisto (aspirino ir doksorubicino) išsiskyrimą iš GO paviršiaus. Čia pademonstravome, kaip vaisto išsiskyrimo greitį galima valdyti nuotoliniu būdu, naudojant patogų mobilųjį telefoną, o neveikimo metu pasyvus išsiskyrimas yra nulinis.
Naturalnews.com praneša: Dėl itin didelio paviršiaus ploto ir sudėtingos struktūros sudėties grafeno oksidas, pasirodo, yra puiki molekulė biologiniams ar vaistiniams kroviniams pristatyti į organizmo vidų. Iš tyrimo:
Šie privalumai daro GO itin potencialia nanokompozitine medžiaga kaip vaistų nešikliu biomedicinos ir biotechnologijų srityje, derinant ją su polimerine ar neorganine matrica.
Svarbu tai, kad užtenka tik tam tikro dažnio žemos įtampos srovės buvimo, kad grafeno oksidas išlaisvintų savo krovinį.
5G mobiliojo ryšio bokštų signalai sukuria mikro sroves organizme
Jau žinome, kad 5G signalai gali sukurti elektros sroves žmogaus kūno viduje, net ir esant dideliam atstumui. Svarbiame daktaro Džozefo Merkolos (Joseph Mercola) straipsnyje, paskelbtame žurnale "Childrens Health Defense", atskleidžiama, kad 5G korinio ryšio signalų spinduliuotė sukelia išmatuojamus biologinius ir cheminius pokyčius žmogaus organizmo viduje. Iš jo straipsnio:
- 5G pirmiausia remiasi milimetrinių bangų dažnių juosta, kuri, kaip žinoma, sukelia skausmingą deginimo pojūtį. Ji taip pat siejama su akių ir širdies problemomis, imuninės sistemos funkcijos slopinimu, genetine žala ir vaisingumo problemomis.
- Federalinė ryšių komisija (FCC) pripažįsta, kad agentūra ar telekomunikacijų pramonė neatliko ir nefinansuoja jokių 5G saugos tyrimų ir kad tokių tyrimų neplanuojama atlikti.
- FCC užvaldė telekomunikacijų pramonė, kuri savo ruožtu ištobulino prieš tai tabako pramonės naudotas dezinformacijos strategijas.
- Nuolatinis mikrobangų dažnių, tokių kaip mobiliųjų telefonų, poveikis gali sukelti mitochondrijų disfunkciją ir branduolio DNR pažeidimus dėl laisvųjų radikalų, susidarančių iš peroksinitrito.
- Pernelyg didelis mobiliųjų telefonų ir Wi-Fi tinklų poveikis siejamas su lėtinėmis ligomis, tokiomis kaip širdies aritmija, nerimas, depresija, autizmas, Alzheimerio liga ir nevaisingumas.
Mobiliųjų telefonų darbo grupės interneto svetainėje ("Cellular Phone Task Force" svetainėje) išvardyta daugybė viso pasaulio vyriausybių ir agentūrų perspėjimų, kuriuose įspėjama apie mobiliųjų telefonų spinduliuotę ir jos žalingą poveikį žmogaus biologijai.
Radijo dažnio mikrobangų spinduliuotė sukelia įtampos pokyčius organizmo ląstelėse, keičia kalcio kanalus.
Be to, įtikinami tyrimai, kuriems vadovavo Vašingtono valstybinio universiteto biochemijos ir pagrindinių medicinos mokslų profesorius emeritas daktaras Martinas Pallas, atskleidė, kad mobiliųjų įrenginių ir belaidžių maršrutizatorių skleidžiama mikrobangų spinduliuotė sukelia įtampos pokyčius organizmo ląstelėse, suaktyvindama vadinamuosius "įtampos valdomus kalcio kanalus" (VGCC), esančius išorinėje ląstelių membranoje. Nuo šios membranos priklauso, kas patenka į ląstelę ir išeina iš jos.
Žr. visą daktaro Martino Palo (Martin Pall) atliktą tyrimą "Elektromagnetiniai laukai veikia aktyvuodami įtampos valdomus kalcio kanalus ir sukelia teigiamą arba neigiamą poveikį". Šiame tyrime paaiškinama:
Be to, šių kanalų savybės, susijusios su įtampa, gali būti biofiziškai tikėtini elektromagnetinių laukų biologinio poveikio mechanizmai.
Iš daktaro Mercolos straipsnio, kurio nuoroda pateikta pirmiau: (paryškinta papildomai)
Remiantis Pall tyrimais, radijo dažnio mikrobangų spinduliuotė, pavyzdžiui, sklindanti iš jūsų mobiliojo telefono ir belaidžio maršruto parinktuvo, suaktyvina ląstelių išorinėje membranoje esančius įtampos valdomus kalcio kanalus (VGCC).
Pasak Pall, VGCC yra 7,2 mln. kartų jautresni mikrobangų spinduliuotei nei įkrautos dalelės, esančios ląstelėse ir už jų ribų, o tai reiškia, kad saugos standartai tokiam poveikiui yra 7,2 mln. kartų prastesni.
Žemo dažnio mikrobangų spinduliuotė atveria VGCC, todėl į ląstelę patenka nenormalus kalcio jonų antplūdis, kuris savo ruožtu suaktyvina azoto oksidą ir superoksidą, kurie beveik akimirksniu reaguoja ir sudaro peroksinitritą, kuris vėliau sukelia karbonato laisvuosius radikalus, kurie yra viena žalingiausių žinomų reaktyviųjų azoto formų ir laikomi pagrindine daugelio šiuolaikinių lėtinių ligų priežastimi.
Tai reiškia, kad mobiliųjų telefonų spinduliuotė (ir 5G korinio ryšio bokštų spinduliuotė) iš tiesų sukelia įtampos pokyčius žmogaus organizme ir kad šie įtampos pokyčiai turi labai realų biocheminį poveikį, iš kurių kai kurie gali būti pavojingi žmogaus sveikatai (pvz., peroksinitrito molekulių susidarymas).
Susijusiomis naujienomis, apie kurias pranešė "Reuters", Prancūzijos reguliavimo institucijos įspėjo "Apple" nutraukti prekybą "iPhone 12" telefonais dėl per didelės prietaisų skleidžiamos spinduliuotės. Apple išmaniajame telefone viršijama leistina teisinė radiacijos riba. Šiuo telefonu prekiaujama nuo 2020 m.
5G signalai gali būti naudojami tam, kad grafeno oksidas žmogaus organizme išleistų naudingąjį krovinį
Sujungus visa tai, 5G signalai gali būti naudojami žemai įtampai žmogaus organizme generuoti, todėl grafeno oksido molekulės išlaisvina iš anksto nustatytus naudinguosius krovinius organizmo viduje. Paskelbtame straipsnyje, kurio nuoroda pateikta pirmiau:
Išorinius dirgiklius panaudojus, daugelis medžiagų gali išleisti vaistus. Tačiau daugumai jų reikia sudėtingų priemonių, išskyrus elektrinį stimuliavimą. Elektrostimuliuojamas vaistų tiekimas patraukė dėmesį dėl nedidelių išlaidų, neskausmingumo ir valdymo įrangos nešiojamumo, todėl ją galima valdyti individualiems taikymams. Šiame tyrime panaudojome NVO kaip elektrai jautrią medžiagą vaistams tiekti kontroliuojamu būdu.
"Tai pirmas kartas, kai panaudojome ASP ir DOX kaip modelinį vaistą, kurį galima vienu metu tiekti naudojant išorinę įtampą", - teigiama straipsnyje. Straipsnio išvadose priduriama: (paryškinta papildomai)
Apibendrinant galima teigti, kad čia parodėme, jog NVO gali būti naudojama kaip dvigubo vaistų pristatymo agentas, o vaistų atpalaidavimą galima valdyti išorine įtampa. Siekdami išnaudoti sinergetinį ASP ir DOX poveikį, mes modifikavome NVO ir prijungėme prie jos du vaistus. Mūsų laboratorijoje sukurtas nuotoliniu būdu valdomas prietaisas veiksmingai išlaisvino priešvėžinį vaistą. Atpalaidavimo procesą galima lengvai įjungti ir išjungti mobiliuoju telefonu, keičiant šališkumo įtampą.
Grafeno oksidas gali nešti biologinius ar cheminius ginklus kaip naudingąjį krovinį
Pirmiau cituotame moksliniame straipsnyje naudingasis krovinys buvo aspirinas ir įprastas vaistas nuo vėžio. Tačiau naudinguoju kroviniu gali būti beveik bet kas, kas yra pakankamai mažo dydžio, įskaitant hidrofilines ir hidrofobines molekules. Iš tyrimo: "Mes taip pat pademonstravome, kaip hidrofiliniai (ASP) ir hidrofobiniai vaistai (DOX) gali būti pristatomi naudojant vieną pristatymo platformą".
Tai reiškia, kad stiprūs cheminiai ginklai - teoriškai įskaitant nervus paralyžiuojančias medžiagas, kurios mirtinos jau nuo nanogramų poveikio - galėtų būti įkeliami į grafeno oksido molekules, kurios būtų slapta tiekiamos į organizmą per agresyviai propaguojamas medicinines intervencijas, pavyzdžiui, suklastotas vakcinas ar kovidinius tamponus. Teoriškai tokie ginklai galėtų būti tiekiami gyventojams ir per maistą. Patekus į organizmą, nedidelis naudingojo krovinio nuotėkis gali sukelti tam tikro lygio nervų pažeidimus paskiepytoms aukoms, tačiau tikrasis naudingojo krovinio pristatymas neįvyks tol, kol paskiepytiems gyventojams nebus perduotas tinkamas 5G signalas, naudojant "paleidimo dažnį", kuris sukuria reikiamą įtampą naudingajam kroviniui išlaisvinti.
Kitaip tariant, tinkamo dažnio 5G transliacijos signalas galėtų akimirksniu priversti grafeno oksido molekules išlaisvinti naudingąjį krūvį į tų žmonių, kurie anksčiau buvo skiepijami tuo naudinguoju krūviu, kūnus. Tai vyktų vienu metu visoje populiacijoje, kuri yra transliavimo dažnių, sukuriančių reikiamą įtampą organizme, veikimo zonoje.
Jei naudingasis krovinys būtų nervus paralyžiuojanti medžiaga, realus poveikis pasaulyje būtų staigus didelės dalies gyventojų mirtis miestuose, kuriuose 5G transliacijos gali juos prisotinti. Jei naudingasis krovinys būtų į virusą panašios nanodalelės, dėl naudingojo krovinio pristatymo didelė dalis gyventojų staiga galėtų atrodyti "užsikrėtę" neįsivaizduojamu greičiu plintančiu pandeminiu virusu.
Kitaip tariant, ši technologija galėtų būti naudojama kaip "žudymo jungiklis", kad būtų sunaikinta bet kuri populiacijos dalis, prieš tai paskiepyta naudingąjį krūvį nešančiu GO.
Ant vaistų kapsulių atspausdintas "juodasis rašalas" yra magnetinis ir jame gali būti grafeno oksido
Rašant šį straipsnį mane pasiekė papildoma informacija. Ant vaistų kapsulių šonų atspausdintas juodas rašalas iš tikrųjų susideda iš paslaptingų juodų taškelių, kurie yra magnetiniai. Vienas kontaktinis asmuo atsiuntė man vaizdo įrašą, pavaizduotą toliau pateiktoje ekrano nuotraukoje, kuriame matyti kelias valandas vandenyje mirkytos farmacijos kapsulės, po to juodas kapsulių "rašalas" virto juodais taškeliais, pasižyminčiais stulbinančiomis magnetinėmis savybėmis. Šioje nuotraukoje matote, kaip juodos dėmelės susitelkia prie bendro magneto, laikomo prie stiklo:
Kaip atskleidžiama šiame LiveScience.com straipsnyje, naujuose stulbinančiuose tyrimuose nustatyta, kad grafeną galima paversti magnetiniu, surinkus sluoksnius tam tikra sukimosi orientacija. Taip atsiranda magnetizmas, nors pagrindiniai atominiai elementai yra tik anglis. Iš straipsnio:
Mokslininkai pranešė spalio 12 d. žurnale "Nature Physics", kad magnetinį lauką sukuria ne įprastas elektronų sukimasis atskiruose grafeno sluoksniuose, o kolektyvinis elektronų sukimasis visuose trijuose sukrautos grafeno struktūros sluoksniuose.
Ar grafenas naudojamas "rašale", kuris spausdinamas ant receptinių vaistų šonų? Tiksliai to nežinome, tačiau tai, kad šis rašalas yra akivaizdžiai magnetinis, kelia nerimą.
Grafeno oksidas taip pat gali perduoti gigahercinius signalus į netoliese esančius imtuvus
Be to, esant tam tikroms egzotiškoms grafeno oksido (GO) medžiagų taikymo sritims, asmenys, kurių kūnus suaktyvina mobiliųjų bokštų transliacijos, dėl GO gebėjimo veikti kaip siųstuvai patys galėtų veikti kaip elektromagnetiniai "kartotuvai".
Šis gebėjimas gerai dokumentuotas 2010 m. žurnale "Applied Physics Letters" paskelbtame tyrime "Radio-frequency characteristics of graphene oxide" ("Grafeno oksido radijo dažnių charakteristikos"). (https://doi.org/10.1063/1.3506468) Tame tyrime paaiškinta: (paryškinta papildomai)
Patvirtiname, kad grafeno oksidas, dvimatė anglies struktūra nanoskalių lygmeniu, gali būti stiprus kandidatas į didelio efektyvumo jungčių
radijo dažnių diapazone. Šiame straipsnyje tiriame grafeno oksido aukšto dažnio charakteristikas 0,5-40 GHz diapazone. Radijo dažnių perdavimo savybės buvo išskirtos kaip S-parametrai, kad būtų galima nustatyti grafeno lakštams būdingą kintamosios srovės perdavimą, pavyzdžiui, impedanso kitimo priklausomybę nuo dažnio. Didėjant dažniui grafeno lakštų varža ir varža drastiškai mažėja. Šis rezultatas patvirtina, kad grafeno oksidas turi didelį potencialą perduoti signalus gigahercų diapazone.
Kitaip tariant, grafeno oksido medžiagos gali tiek pernešti naudingąjį krovinį, kuris pristatomas nuotoliniu mobiliojo telefono signalu, tiek perduoti signalus kitiems netoliese esantiems imtuvams.
Teoriškai tai galėtų būti panaudota "grandininei reakcijai" pradėti, kai 5G mobiliojo ryšio bokšto signalai iš vieno žmogaus perduodami kitam. Teoriškai taip būtų galima išplėsti "išjungimo signalo" transliaciją toli už pradinio pačių 5G korinio ryšio bokštų veikimo nuotolio ribų.
Iš to paskelbto dokumento išvadų:
Tikimės, kad GO galėtų būti naudojama perdavimo linijoms kito etapo elektronikoje ir galėtų būti labai stiprus kandidatas į nanokarbono elektroniką.
Išvados
- Grafeno oksidas gali pernešti cheminius arba biologinius krovinius.
- Grafeno oksidas, turintis naudingųjų krovinių, gali būti įvedamas į organizmą vakcinomis arba tamponais.
- Šių naudingųjų krovinių išsiskyrimą galima valdyti išoriniais ląstelių bokštelio signalais, kurie sukelia specifinius įtampos pokyčius žmogaus ląstelėse.
- Jau žinoma, kad tam tikri įtampos pokyčiai atsiranda veikiant mobiliųjų bokštų spinduliuotei, ypač 5G.
- Grafeno oksido naudingieji kroviniai gali apimti "žudymo jungiklio" naudinguosius krovinius, pavyzdžiui, nervus paralyžiuojančias medžiagas arba infekcines medžiagas.
- Todėl 5G bokšto sistema gali veikti kaip cheminio ginklo naudingojo krovinio išleidimo infrastruktūros sistema, kad būtų pasiektas gyventojų, kurie prieš tai buvo užkrėsti naudingąjį krovinį nešančiu GO, "masinis nužudymas".
- Covid vakcinos - kurios, kaip dabar plačiai žinoma, neturi nieko bendro su bet kokios pandemijos sustabdymu (nes net Baltieji rūmai ir CDC pripažįsta, kad jos nesustabdo viruso perdavimo ar infekcijų plitimo) - teoriškai galėjo būti naudojamos skiepijant žmones grafeno oksido naudinguoju kroviniu, kuris dar nebuvo aktyvuotas.
Taigi tikėtina, bet neįrodyta, kad vakcinos + 5G korinio ryšio bokštai galėtų būti panaudoti kaip depopuliacijos ginklų sistema, siekiant beveik vienu metu masiškai išnaikinti didelę dalį žmonių populiacijos, paprasčiausiai aktyvuojant GO naudingojo krovinio išleidimą tam tikru transliacijos energijos intensyvumu ir dažniu.
Atsižvelgiant į tai, kad Vakarų pasaulio vyriausybės šiuo metu akivaizdžiai bando išnaikinti savo pačių gyventojus, ši išvada turėtų kelti nerimą visiems, kurie nori išgyventi visuotinės depopuliacijos darbotvarkę.
Šiame straipsnyje cituojami šie šaltiniai:
https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S2468519422002166
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/23802593/
P.s. O, sąmokslas tampa mokslų patvirtintai tyrimais.... Patarimas ... žinote, ką daryti su 5G...? jų telefonais? tie kurie panaudojo medicininius preparatus. Ar, dar nesupratote? Gal kas padėkos....
...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.
Susijusios naujienos:
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau
Skaityti daugiau