Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Balandžio » 17

Kiek spinduliuotės skleidžia populiarūs išmanieji telefonai?

Išmanieji telefonai tapo neatsiejama mūsų kasdienio gyvenimo dalimi. Nuo darbo ir mokyklos iki kasdienių užduočių - šie nešiojamieji prietaisai viską sutalpino į mūsų rankas.

Dauguma žmonių kasdien praleidžia 5-6 valandas prie telefonų. Kaip toliau išsamiai aprašo "Visual Capitalist" žurnalistai Anshoolas Deshmukhas (Anshool Deshmukh) ir Sabrina Lam (Sabrina Lam), atsižvelgiant į tai, kad telefonai skleidžia nedidelį radiacijos kiekį, kasdien valandų valandas esame veikiami radiacijos.

Tačiau skirtingi telefonai skleidžia skirtingą spinduliuotės kiekį.

Naudodamiesi Vokietijos federalinės radiacinės saugos tarnybos surinktais duomenimis, vizualizuojame kai kurių šiandien rinkoje esančių populiarių išmaniųjų telefonų skleidžiamą spinduliuotę.

Kiek spinduliuotės skleidžia populiarūs išmanieji telefonai?

Išmaniųjų telefonų spinduliuotės ir SAR vertės

Išmanieji telefonai ir kiti mobilieji prietaisai skleidžia nedidelį radijo dažnio (RF) spinduliuotės kiekį. Žmonės gali sugerti šią spinduliuotę, kai išmanusis telefonas yra naudojamas arba guli neaktyvus bet kur šalia jų kūno.

Telefonų skleidžiamai spinduliuotei matuoti naudojamas parametras - savitasis sugerties koeficientas (SAR). Tai matavimo vienetas, rodantis elektromagnetinės energijos kiekį, kurį sugeria kūnas, kai naudojamas mobilusis prietaisas.

Europos Sąjungos Taryba nustatė, kad mobiliųjų telefonų spinduliuotės standartai yra 2,0 vato vienam kilogramui, matuojant per 10 gramų audinių, kurie sugeria daugiausia signalo.

SAR vertės skaičiuojamos prie ausies (kalbant telefonu) ir prie kūno (laikomo kišenėje). Šiame straipsnyje naudojome pirmuosius skaičiavimus.

Išmanieji telefonai, kurių skleidžiamos spinduliuotės lygis yra didžiausias

Didžiausią spinduliuotės emisiją turi "Motorola Edge", kurio SAR vertė yra 1,79 vato spinduliuotės vienam kilogramui. Tai gerokai daugiau nei dauguma kitų šiuo metu rinkoje esančių išmaniųjų telefonų modelių ir beveik atitinka ES nustatytas mobiliųjų telefonų ribas.

Antroje vietoje yra ZTE "Axon 11 5G" su 1,59, o trečioje - "OnePlus 6T" su 1,55 W/kg. Penketuką užbaigia "Sony Experia AX2 Plus" su 1,41 ir "Google Pixel 3 XL" bei "3A XL" su 1,39.

Štai 10 išmaniųjų telefonų, skleidžiančių didžiausią spinduliuotę:

Išmanieji telefonai, kurių skleidžiamos spinduliuotės lygis yra didžia

Dabar, kai išsamiai apibūdinome didžiausius pažeidėjus, apžvelkime išmaniuosius telefonus, kurie skleidžia mažiausią radiacijos lygį.

Išmanieji telefonai, skleidžiantys mažiausią spinduliuotės kiekį

Išmanusis telefonas, kurio SAR vertė yra mažiausia, yra "ZTE Blade V10" - 0,13 vato spinduliuotės vienam kilogramui.

Vieni mažiausių radiacijos pavojų kelia "Samsung" mobilieji įrenginiai. Bendrovė turi keturis telefonus, kurie laikomi geriausiais šioje kategorijoje. Galaxy Note 10+ yra geriausias jų linijos modelis, skleidžiantis vos 0,19 vato vienam kilogramui.

Toliau apžvelgiame 10 išmaniųjų telefonų, kurie skleidžia mažiausią radiaciją:

Išmanieji telefonai, skleidžiantys mažiausią spinduliuotės kiekį

Šiuo metu nėra jokių reikšmingų tyrimų, įrodančių žalingą telefono spinduliuotės poveikį.

Nepaisant to, žmonės, ilgą laiką bendraujantys su savo prietaisais, gali bent jau kiekybiškai įvertinti spinduliuotės poveikį ir pasirinkti, kurie prekės ženklai atitinka jų poreikius.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
09.08.2022 laikas 20:00 Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas
Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas. Pradžia: 19:00 val. Po transliacijos laidą rasite Rumble ir Brighteon kanaluose.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 20:08 Vaistažolė: Gydomės trūkažolėmis

Trūkažolės gali aprūpinti mus vitaminais ištisus metus: kai kurios rūšys išsaugo vertingąsias savybes, net ilgai laikant šaldytuve ar rūsyje. Trūkažolių šaknys plačiai naudojamos, ruošiant konditerijos gaminius, konservuojant, bet ypač dažnai jos dedamos į natūralią kavą ir kavos gėrimus, kuriems...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 19:38 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: Kas laukia pasaulio rudenį?
Po Nancy Pelosi vizito Taipėjuje Kinija sudavė Amerikai skaudų smūgį, uždrausdama eksportuoti smėlį, kuris naudojamas mikroprocesorių substratams gaminti, ir dabar Taivanas apimtas panikos: na, kur dar Žemėje yra šio rečiausio mineralo telkinių?...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 17:54 Ukrainos Zaporožė artėja prie referendumo dėl Rusijos
Maskvos remiama pietryčių Ukrainos Zaporožės regiono valdžia pirmadienį pareiškė, kad toliau planuoja surengti referendumą dėl prisijungimo prie Rusijos.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:50 Billas Gatesas socialinio kredito balus vadina ‘turtu’
Indijoje veikia didžiausia pasaulyje nacionalinė biometrinių skaitmeninių tapatybės duomenų sistema "Aadhaar" (hindi kalba reiškia "pamatas").

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:38 Receptai | Patiekalai Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis
Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis - vasariškas patiekalas su daug baltymų ir vasariškų skonių. Tinka valgyti tiek pusryčiams, tiek pietums. Man jis skanus ir šaltas. Šio patiekalo proporcijas lengva pakeisti. Galima naudoti daugiau ar mažiau kiaušinių....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:54 Tauta Siūlo Naisių skandalas priminė sovietinius laikus
Taip sako kultūros atstovai, kalbėdami apie situaciją, kai festivalyje „Naisių vasara" paskutinę akimirką dalyvauti atsisakė kone visi turėję groti atlikėjai. Viešai išsakyti pasitraukimo argumentai - išskirtinai politiniai....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:48 Tauta Siūlo Kyla G.Paškevičiaus palaikymo banga
Pastaruoju metu renginiuose ir viešojoje erdvėje nematyti ne tik plačiai aptarinėjamo SEL`o, bet ir tikros muzikos legendos - Gyčio Paškevičiaus. Po to, kai šoumenas Arūnas Valinskas savo rašinyje atlikėją ir jo sūnų pasiuntė ant „trijų raidžių", šiandien socialiniame tinkle kyla G.Paškevičiaus pala...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto