Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gegužės » 2

"BlackRock" ir "Vanguard" perima centralizuotas maisto gamybos technologijas ir beveik visiškai kontroliuos būsimą maisto tiekimą Amerikoje

Daugelis žmonių vis dar palaimingai nesuvokia, kas įvyko, tačiau pasaulinį maisto tiekimą iš esmės perėmė oligarchai, įskaitant finansų milžinus BlackRock ir Vanguard.

Pasirodo, "BlackRock" ir "Vanguard" palaipsniui užgrobė gamybos priemonių nuosavybę ir dabar ketina viešpatauti masėms, centralizuodami visas maisto gamybos technologijas Jungtinėse Valstijose ir pavergdami visus savo kontroliuojamus žmones.

Tarp trijų didžiausių pasaulyje trąšų bendrovės "CD Industries Holdings" akcininkų yra ir "BlackRock", ir "Vanguard". BlackRock" ir "Vanguard" taip pat yra didžiausi "Union Pacific" - geležinkelio milžinės, kuri visoje šalyje gabena trąšas ir kitas žemės ūkiui reikalingas medžiagas - akcininkai.

Dešimties didžiausių pasaulyje maisto pramonės įmonių didžioji dalis akcijų taip pat priklauso "BlackRock" ir "Vanguard". Tai Nestlé, PepsiCo, General Mills, Kellogg's, Associated British Foods, Mondel?z, Mars, Danone, Unilever ir Coca-Cola.

"Kas bus, kai jie kontroliuos ir visas sėklas, produktus bei mėsą?" - klausia "Corey's Digs".

"Kas atsitiks, kai visi produktai ir mėsa bus auginami saugomose patalpose po genų sujungimo arba Petri lėkštelėje, o žemės ūkio naudmenos dėl pernelyg griežtų taisyklių, tiekimo trūkumo ir gaminamos infliacijos ims merdėti?"

Bendrovės "BlackRock" vadovas Larry Fink sako, kad "atėjo laikas priversti žmones keisti savo elgesį".

"BlackRock" ir "Vanguard" įtaka bendrovėms "CF Industries Holdings" ir "T. Rowe Price Associates" daro didelį ir tiesioginį poveikį ūkininkavimui Vidurio Vakaruose. Taip pat svarbu pažymėti, kad "Union Pacific" neseniai pradėjo įpareigoti 20 proc. sumažinti geležinkelių vežimus, o tai dar labiau paveiks Amerikos žemės ūkį.

"Tai tiesiogiai paveiks pagrindines žemės ūkio sritis, tokias kaip Ajova, Ilinojus, Kanzasas, Nebraska, Teksasas ir Kalifornija", - priduria Corey's Digs. "Galiausiai tai turės įtakos maisto produktų tiekimui ir kainoms. "CF Industries" yra tik viena iš 30 įmonių, kurioms taikomi šie apribojimai."

Pranešama, kad kitas stambus žemės ūkio prekių vežėjas - Kanados nacionalinis geležinkelis (CN) - stengiasi padėti augti trąšų rinkai. Tačiau didžiausias jos savininkas yra ne kas kitas, o milijardierius eugenikas Bilas Geitsas (Bill Gates), apie kurį pranešėme, kad jis supirkinėja tiek Amerikos žemės ūkio paskirties žemės, kiek tik gali pasiekti jo gležnos demoniškos rankos.

Grįžtant prie "BlackRock" ir "Vanguard", šie finansų milžinai taip pat yra pagrindiniai Kentukyje įsikūrusios žemės ūkio bendrovės "AppHarvest", kuri gali pasigirti vienu didžiausių pasaulyje šiltnamių - 2,76 mln. kvadratinių pėdų 60 akrų ploto. Įmonėje auginami tik pomidorai, kurie parduodami "Kroger", "Meijer" ir "Walmart" parduotuvėse.

Dar yra Pensilvanijoje įsikūrusi "Hydrofarm Holdings". Ši bendrovė taip pat augina augalus kontroliuojamoje aplinkoje, naudodama vertikalaus ūkininkavimo technologiją. BlackRock ir Vanguard taip pat yra pagrindiniai šios bendrovės akcininkai.

Šiuo metu "BlackRock" gali pasigirti daugiau kaip 20 trilijonų JAV dolerių investicijomis, kurios visos atitinka ESG ir "socialiai atsakingas" gaires, kurių reikalauja jos generalinis direktorius Larry Fink. L. Finkas liūdnai pareiškė, kad "atėjo laikas priversti žmones keisti savo elgesį", ir jis, matyt, tai daro perimdamas Amerikos žemės ūkio kontrolę.

"Nepaisant LED apšvietimo, robotų, kompiuterinės duomenų analizės ir vėdinimo sistemų, reikalingų tokio dydžio vertikalioms auginimo patalpoms maitinti, kadangi taupomas vanduo ir naudojama mažiau Billo Gateso žemės ploto, investicijos plaukia į šias tariamai tvarias ir ekologiškas patalpas, taip pat didžiulius šiltnamius", - toliau aiškina "Corey's Digs".

Tuo tarpu Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) užvaldo mediciną ir sveikatos priežiūrą, sparčiai siekdama priimti naują "pandeminę sutartį", kuri suteiks Jungtinėms Tautoms visišką visuomenės sveikatos kontrolę. Šis dvigubas smūgis, kai užgrobiamas ir maistas, ir medicina, reiškia niūrią totalitarinio fašizmo ateitį visame pasaulyje.

Daugiau susijusių naujienų apie suplanuotą pasaulinio maisto tiekimo sprogimą galite rasti Collapse.news.

P komentaras: tiesa slypi kažkur anapus, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.07.2022 laikas 18:55 93-ejų metų geras vaikinas su ginklu kritiškai sužeidė užpuoliką, kuris jį užpuolė jo namuose

93-ejų metų pensininkas santechnikas, sėkmingai apsaugojęs save ir savo turtą po to, kai į jį nusitaikė gauja, kuri išlaužė duris ir užpuolė jį jo paties namuose, panaudojo šautuvą su vienu šoviniu.

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 09:04 Bezosas kritikuoja Bideno kreipimąsi dėl mažesnių benzino kainų
"Amazon" įkūrėjas Džefas Bezosas (Jeff Bezos) sukritikavo JAV prezidentą Džo Bideną ( Joe Biden) už tai, kad šis paragino naftos bendroves sumažinti itin aukštas benzino kainas, todėl Baltieji rūmai sekmadienį stojo ginti JAV vadovo....

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 08:57 Izraelio ekspertas įspėja, kad Indijoje atsirado naujas "Omicron" porūšis "Covid", galintis kelti nerimą

Izraelio eksperto teigimu, maždaug dešimtyje Indijos valstijų aptiktas naujas Omicron BA.2.75 subvariantas, kuris gali būti "nerimą keliančio" pobūdžio.

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 08:48 Per šaudynes Kopenhagos prekybos centre žuvo keli žmonės, 22 metų įtariamasis suimtas
Per šaudymą Kopenhagos prekybos centre sekmadienį keli žmonės žuvo ir keli buvo sužeisti, pranešė Danijos policija ir pridūrė, kad suėmė vieną dvidešimtmetį asmenį.

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 08:38 Šri Lankoje dėl degalų krizės mokyklose paskelbtos savaitės trukmės atostogos

Šri Lanka, neturėdama degalų transportui, nuo pirmadienio paskelbė savaitės trukmės atostogas mokykloms.

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 11:08 Receptai | Patiekalai Skanūs kalakutienos kotletai - kepsniukai su daržovėmis

Turiu prisipažinti, kad ganėtinai ilgai svarsčiau ar pasidalinti šiuo receptu su visais ar ne. Mano galvoje vis sukosi dvejopos mintys. Tarsi ir reikia, nes skoniu šie kalakutienos kotletai-kepsniukai su daržovėmis gavosi fantastiški ir pradingo lėkštėse žaibo greičiu, bet iš kitos pusės - lyg ir...

Skaityti daugiau

04.07.2022 laikas 10:46 Receptai | Patiekalai Sveiki ir sultingi kalakutienos kotletai su cukinija be miltų ir džiūvėsėlių
Minkšti, sultingi ir labai skanūs kalakutienos kotletai su cukinija. Juos gaminsime be miltų ir be džiūvėsėlių, tad jie bus tikrai sveiki. Mano šeimai šis patiekalas labai patinka ir jį dažnai gaminu. Tikiuosi ir Jūsų šeimai jis patiks, tad pamėginkite jau šiandien!...

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau