Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Gegužės » 26

Nereikia panikuoti dėl beždžionių raupų

Žinomas epidemiologas ir kardiologas daktaras Peteris McCulloughas (Peter McCullough) sakė visuomenei išlikti ramiai pasirodžius pranešimams apie dar vieną virusų protrūkį, šį kartą dėl beždžionių raupų viruso.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

"Turiu jums pasakyti, kad mes turime tokį laiko tarpą, per kurį ši liga gali užklupti", - sakė P. McCulloughas neseniai vykusiame laidos "The Alex Jones Show" epizode.

"Nereikėtų kelti jokios panikos. Tai beveik analogiška vėjaraupiams, ir žmogus, turintis daug pūlingų vezikulinių pažeidimų, yra lengvai identifikuojamas. Mes galime tai suvaldyti. Gydymas iš tikrųjų labai gerai toleruojamas. TPOXX vaistas, vartojamas du kartus per dieną, yra visiškai tinkamas".

Dalase dirbantis internistas pridūrė, kad Amerikos žmonėms nereikia 13 mln. vakcinos nuo beždžionių raupų dozių, turėdamas omenyje, kiek vakcinų nuo šios ligos užsakė federalinė vyriausybė po to, kai JAV teritorijoje buvo patvirtintas tik vienas ligos atvejis.

McCullough teigė, kad žmonės dar niekada nesulaukė tiek daug naujienų apie mikrobų keliamas grėsmes žmonių populiacijai ir žmogus gali tik numanyti, kad tiek daug jų yra išgalvota. Su tuo sutiko ir laidos vedėjas Aleksas Džounsas (Alex Jones), prie kurio epizode prisijungė ir rašytojas Džonas Likas (John Leake). Jis sakė, kad dėl beždžionių raupų protrūkio yra daug triukšmo ir PR pardavimo kampanijos.

J. Leake'as tai pavadino operacija, kuria siekiama sukelti pinigų antplūdį, neva skirtą ekstremaliai situacijai likviduoti.

Vuchano koronaviruso (COVID-19) pandemija, matyt, suteikė valdžios pareigūnams puikų planą, kaip uždirbti pinigų iš sveikatos krizių. "Infowars" įkūrėjas Jonesas pažymėjo, kad COVID-19 pandemijai visame pasaulyje įvairios vyriausybės išleido trilijonus dolerių.

Leake'as, kartu su McCullough knygos "Drąsa susidurti su COVID-19" bendraautorius, sakė, kad 2020 m. kovo mėn. priimtas CARES aktas per naktį sukūrė 10 proc. bendrojo JAV vidaus produkto pandemiją rengusiems ir planavusiems žmonėms. Jis pridūrė, kad įprastiniai įtariamieji ir vėl prisidėjo prie beždžionių raupų protrūkio.

Todėl McCullough mano, kad visuomenei būtina žinoti, jog nereikia panikuoti dėl beždžionių raupų.

Jis paaiškino, kad beždžionių raupai priklauso tai pačiai šeimai, kaip ir raupai, ir sukelia pūlingo tipo ligą arba odos ligą. Ji turi labai mažai kvėpavimo komponentų ir ją gyvūnai perduoda žmonėms.

Kardiologas pridūrė, kad per pastarąjį pusšimtį metų užregistruota tik 700 beždžionių raupų atvejų ir kad beveik visi atvejai buvo užregistruoti Kongo regione Afrikoje. McCullough priminė, kad 2003 m. JAV buvo užregistruotas 70 atvejų protrūkis. Jis sakė, kad tą kartą beždžionių raupų virusą žmonėms perdavė grupė gyvūnų iš Afrikos.

Milijonų vakcinos dozių pirkimas yra hiperbolizuotas atsakas

M. McCulloughas milijonų vakcinos nuo beždžionių raupų dozių pirkimą pavadino "hiperbolizuotu atsaku". Jis pridūrė, kad negali įsivaizduoti, jog bendrovė, kuri nepardavė savo vakcinos nuo beždžionių raupų, gautų milijonų dolerių grynųjų pinigų injekciją.

Be to, McCullough teigė, kad yra sukauptos dviejų milijonų dozių geriamųjų vaistų atsargos, todėl milijonų vakcinų pirkimas dar labiau glumina.

McCullough pridūrė, kad beždžionių raupai lengvai gydomi turimais vaistais ir kad tai daugiausia odos pažeidimas. Jis taip pat sakė, kad vienintelis mirtingumas, kuris pasitaiko, yra tuose regionuose, kur nėra bendrosios medicininės pagalbos pacientams, kurie, be kita ko, suserga, dehidratuoja.

Gydytojas ir knygos autorius, vadovavęs medicininei reakcijai į COVID-19 katastrofą, pažymėjo, kad jau dabar yra įkrauta baimė, jog raupų virusai bus specialiai panaudoti bioterorizmui.

Po to Džounsas paleido vaizdo įrašą, kuriame Bilas Geitsas (Bill Gates) kalba apie kitą būsimą pandemiją.

Klipe B. Gatesas paminėjo, kad Pasaulio sveikatos organizacijos lygmens Pasaulinė pandemijos darbo grupė vykdo stebėjimą ir "mikrobų žaidimus", kad pasiruoštų galimam bioteroristiniam išpuoliui.

Džounsas atkreipė dėmesį, kad vienas iš "Microsoft" įkūrėjų ir filantropas jau praėjusių metų lapkričio mėn. pasakojo žmonėms apie kitą didelį dalyką.

Leikis sakė, kad žmonės tikrai turėtų labai atidžiai išnagrinėti šį protrūkį, kai Gatesas staiga prabilo apie beždžionių raupus. Jis taip pat paminėjo, kad per 2003 m. beždžionių raupų protrūkį kartu su jūrų kiaulytėmis buvo laikomos Ganos maišelių žiurkės, kurios buvo atvežtos iš Afrikos ir galiausiai užkrėtė 70 žmonių Amerikoje.

Autorius sakė, kad tuo metu nebuvo jokios isterijos ir kalbų apie tai, kad reikia pirkti milijonus vakcinų dozių.

Daugiau naujienų apie dabartinį beždžionių raupų protrūkį sekite Outbreak.news.

Norėdami sužinoti daugiau apie beždžionių raupų protrūkį, žiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą.

P komentaras: tiesa slypi kažkur anapus, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
03.07.2022 laikas 21:13 Mokslininkai įspėja, kad dirvožemis staiga sukelia "žudikišką" širdies ligą

Mokslininkai įspėja sodininkus, kad dirvožemyje randama paslaptinga medžiaga sukelia staigų širdies ligų protrūkį.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 17:58 Singapūro alaus darykla pristato naują alų, pagamintą iš perdirbto nuotekų vandens

Kaip sunkiai klostosi situacija pasaulyje? Ką gi, Singapūre pradedamas gaminti naujas "susižavėjimo vertas" alus, gaminamas iš "perdirbtų nuotekų".

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 14:57 Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją

Sietlo policija pradėjo areštuoti žmones, kurie viešai skaito Bibliją, nes tai gali įžeisti LGBTQ+ bendruomenės narius

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:52 Prancūzijos vyriausybė "rekomenduoja" žmonėms vėl pradėti dėvėti veido kaukes ir svarsto dar vieną įpareigojimą
Prancūzijos vyriausybės pareigūnai pradėjo "kviesti" arba "rekomenduoti" žmonėms vėl dėvėti veido kaukes, nes sergančiųjų kokliušu* skaičius pradeda augti.

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 13:34 Honkongo įstatymų leidėjo Covid testas po nuotraukos su Xi teigiamas
Honkongo įstatymų leidėjas, kuris pozavo bendrai nuotraukai su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu (Xi Jinping) per šią savaitę vykusį šalies vadovo vizitą į šį finansų centrą, sekmadienį patvirtino, kad jo koronaviruso testas buvo teigiamas....

Skaityti daugiau

03.07.2022 laikas 08:11 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas karpis gabaliukais su bulvėmis ir daržovėmis
Jei jau kalbėti apie žuvis, visada mano didžiausiais favoritais būdavo upėtakis, lašiša arba dorada. Karpį buvau jau ganėtinai senokai buvau primiršusi.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 22:16 Receptai | Patiekalai Virta kepta karka orkaitėje su raugintais kopūstais
Ar mėgstate ruošti kiaulienos karką? Man asmeniškai tai vienas skaniausių patiekalų iš kiaulienos, kurį galėčiau valgyti, kad ir kasdien.

Skaityti daugiau

02.07.2022 laikas 14:01 Receptai | Patiekalai Skaniai keptas upėtakis ant grotelių su petražolėmis ir citrina

Greitai pagaminamas, lengvas, fantastiško skonio kepto upėtakio ant grotelių patiekalas. Man šitaip skaniai paruošta žuvis yra kažkas tokio. Atrodo, kad galėčiau valgyti tiesiog nesustodama.

Skaityti daugiau