Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Gegužės » 26

Aiškėja daugiau neigiamo Covid vakcinos poveikio ir slėpimo atvejų

Nors didžioji žiniasklaida ir Didžioji farmacija deda visas pastangas, kad medikai ir nukentėję pacientai nekalbėtų apie neigiamą "Covid" vakcinų poveikį, apie šiuos atvejus pradedame girdėti vis dažniau, nes jų skaičius tampa per didelis, kad būtų galima į jį nekreipti dėmesio.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Kaip daugelis baiminosi, kai šios vakcinos buvo skubiai pateiktos rinkai beveik neišbandytos, tik laikui bėgant kai kurie padariniai tampa akivaizdesni. Vienas iš pavyzdžių - dvylikametės mergaitės, dalyvavusios "Pfizer" saugumo tyrime prieš išleidimą, atvejis. Senatoriaus Rono Džonsono (Ron Johnson) pristatyme apie šeimas, nukentėjusias nuo "Covid" vakcinų, Maddie de Garay motina pasakojo, kad dėl šios vakcinos ji dabar yra prikaustyta prie neįgaliojo vežimėlio. Be to, kad jai visam laikui pažeistos smegenys ir ją reikia maitinti per zondą, jai nuolat kartojasi priepuoliai.

Dar labiau įžeidžia tai, kad Maddie saugumo vertinime, kuris buvo pateiktas FDA, vienintelis šalutinis poveikis, kurį "Pfizer" nurodė, buvo skrandžio skausmas. Senatoriaus pranešime dalyvavo dar keli žmonės, kurių istorijos buvo panašios.

Japonijos Informacijos laisvės akto ieškinys, kuriuo "Pfizer" buvo priversta paviešinti biologinio pasiskirstymo tyrimą, atskleidė dar vieną melą. Ataskaita, kurią "Pfizer" aiškiai norėjo nutylėti, parodė, kad bendrovės teiginiai, jog vakcinos turinys lieka injekcijos vietoje, buvo melagingi, o jos pačios atliktas tyrimas parodė, kad jis greitai išplinta po visą organizmą per kraują.

Pačių vakcinų gamintojų tyrimai rodo, kad jos kaupiasi daugelyje kūno organų

Be to, tyrimas parodė, kad potencialiai mirtinai pavojingi nanolipidų nešikliai labai didelėmis koncentracijomis kaupiasi keliuose organuose, ypač vyrų ir moterų lytiniuose organuose, taip pat širdyje, kepenyse, smegenyse, blužnyje ir kaulų čiulpuose.

Vienas iš gydytojų, išdrįsusių kalbėti apie vakcinos poveikį, yra Aidaho patologas daktaras Ryanas Cole'as (Ryan Cole), kuris pastebėjo, kad tarp žmonių, gavusių vakciną, smarkiai padaugėjo labai agresyvių vėžinių susirgimų, apie kuriuos nepranešė pagrindinė žiniasklaida. Tarp jo pastebėtų vėžio rūšių yra gimdos vėžys ir labai invazinės melanomos tarp jaunų žmonių. Be to, gauta pranešimų, kad skiepytiems pacientams vėl suaktyvėjo anksčiau kontroliuotas vėžys.

Dar vienas susirūpinimą keliantis dalykas yra didelė smailių baltymų koncentracija kiaušidėse, nustatyta biologinio pasiskirstymo tyrime. Tai reiškia, kad vakcina potencialiai gali pakeisti jaunų moterų menstruacijas, pakenkti jų vaisingumui ir net padidinti kiaušidžių vėžio riziką. Dar vieną susirūpinimą sukėlė motinos ir vaisiaus medicinos ekspertas daktaras Džeimsas Torpas (James Thorpe) - 50 kartų didesnis persileidimų dažnis, susijęs su nėštumo metu skiepijamomis Covid-19 vakcinomis, nei su visomis kitomis vakcinomis kartu sudėjus. Nepaisant to, Amerikos akušerijos ir ginekologijos koledžas, kuris taip jau sutapo, kad gauna didelį finansavimą iš "Pfizer", patvirtino skiepų saugumą moterims visais nėštumo ir žindymo etapais.

Tai, kad vakcinų medžiagos kaupiasi kaulų čiulpuose, yra dar blogesnė žinia, nes visiems gresia leukemijos ir limfomos pavojus, o tai ypač neramina dabar, kai vakcinomis skiepijami vos penkerių metų vaikai, o ateityje gali būti dar jaunesni.

Žinoma, nebuvo atlikta jokių ilgalaikių tyrimų, kuriuose būtų tiriamas šių vakcinų ir vėžio ryšys, o vėžiu sergantys pacientai vis dar raginami pasiskiepyti. Tiesą sakant, kol kas neatlikti tyrimai, susiję su vakcina ir daugeliu įprastų ir potencialiai mirtinų ligų, tokių kaip širdies ligos, diabetas, neurodegeneracinės ligos ir autoimuniniai sutrikimai.

Tačiau iš ankstesnės patirties, susijusios su gripo vakcinomis, žinome, kad su farmacijos įmonėmis susijusių gydytojų ir tyrėjų atlikti saugumo tyrimai buvo skirti neigiamam poveikiui nuslėpti ir teigiamoms išvadoms padaryti. Deja, ši sistema jau seniai yra korumpuota, o žmonės visur už tai moka savo sveikata, o vis dažniau ir gyvybe.

P komentaras: tiesa slypi kažkur anapus, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"...

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
01.07.2022 laikas 16:43 Dr. Zelenko, kuris perspėjo, kad yra įtrauktas į "Big Pharmas Assassination List", rastas negyvas

Amerikiečių šeimos gydytojas daktaras Vladimiras "Zev" Zelenko, kuris išgarsėjo ankstyvuoju COVID-19 pandemijos laikotarpiu, pasisakydamas prieš Didžiąją farmaciją ir skatindamas alternatyvius gydymo būdus, ketvirtadienį rastas negyvas savo namuose. Jam buvo 49 metai.

...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 09:19 Atskleidė paprastą būdą, kuris padės efektyviai atsikratyti nereikalingų kilogramų
Prasidėjęs pavasaris ir šylantys orai daugelį skatina susirūpinti kūno formomis ir atsikratyti vieno kito papildomo kilogramo. Vaistinėje dažnai teiraujamasi, ar nėra vaisto, kuris padėtų sulieknėti.

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 09:14 Chiromantija: gyvenimo linija

Chiromantija yra senovės magijos praktika, leidžianti pažinti žmogaus praeitį ir ateitį per kalvas ir linijas ant delnų. Deja, dabar šis būrimo būdas naudojamas retai. Ir tai nesąžininga, nes mūsų rankose įspausta informacija gali ne tik pasakyti apie ateitį, bet ir įspėti apie jau vykstančias ar...

Skaityti daugiau

30.06.2022 laikas 22:43 Vokietija palengvins teisinį lyties keitimą
Ketvirtadienį (birželio 30 d.) Vokietijos vyriausybė pristatė planus, kaip palengvinti translyčiams asmenims oficialiai pasikeisti vardą ir lytį, pripažindama, kad galiojantys teisės aktai yra pasenę ir "žeminantys"....

Skaityti daugiau

30.06.2022 laikas 22:34 Ketanji Brown Jackson prisaikdinta pirmąja juodaode moterimi JAV Aukščiausiajame Teisme
Ketvirtadienį Jungtinės Valstijos įėjo į istoriją - Ketanji Brown Jackson buvo prisaikdinta pirmąja juodaode moterimi, dirbančia Aukščiausiajame Teisme.

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:30 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas omletas su šonine, špinatais ir sūriu

Omletas iškeptas orkaitėje su šonine, špinatais ir sūriu yra nuostabus patiekalas ne tik savaitgalio pusryčiams, bet ir tomis dienomis, kai ryte visiškai nereikia niekur skubėti.

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:16 Receptai | Patiekalai Kepta dorada orkaitėje - folijoje

Dorada - nuostabi žuvis, kepta folijoje orkaitėje. Ši žuvis turi tankią baltą mėsą ir labai nedaug kaulų. Įdėkite daugiau prieskonių ir citrinos, bus labai skanu! Aš Jums tai pažadu. Paruošimas labai paprastas, o skonis nepakartojamas! Einame gaminti jau dabar!

...

Skaityti daugiau

01.07.2022 laikas 10:08 Receptai | Patiekalai Paprastai kepta lašiša keptuvėje su soja ir medumi
Lašiša kepta keptuvėje su soja ir medumi - paprastai, labai greitai ir skaniai. Šitaip iškeptos lašišos skonis yra tiesiog fantastiškas. Ji atsiskleidžia viename geriausių savo pavidalų. Lašišos gabaliukus marinavau maždaug 20 minučių. Kadangi naudojau ir šiek tiek citrinos, lašišos nereikėtų marinu...

Skaityti daugiau