Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Birželio » 16

Slapta filmuota medžiaga atskleidžia, kad Indianos laboratorijoje atliekami bandymai su gyvūnais - beždžionėmis, ereliais.

Slaptai filmuota medžiaga, kurią pateikė informatorius, atskleidė, kad Mount Vernone, Indianos valstijoje, esančioje laboratorijoje buvo atliekami bandymai su beždžionėmis ir bebrais.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę

Slaptas tyrėjas, dirbantis Jungtinių Amerikos Valstijų Humanitarinės draugijos (HSUS) užsakymu, įrašė filmuotą medžiagą "Inotiv Inc." Mount Vernono įmonėje. Septynis mėnesius jis buvo paskirtas dirbti su daugiau kaip 70 toksiškumo tyrimų, kuriuos užsakė daugiau kaip 12 farmacijos įmonių. Tyrimuose dalyvavo daugiau kaip 6 000 gyvūnų.

HSUS tyrėjo teigimu, laboratorijos darbuotojai pririšo beždžiones ir beždžionėles, kad joms būtų galima į gerklę įkišti vamzdelius. Beždžionės buvo laikomos už kaklo surakintose kėdėse, joms buvo apribotos rankos ir kojos. Po to į jų skrandžius buvo pumpuojamos cheminės medžiagos, pridūrė jis.

Tyrėjas teigė, kad vienu atveju beždžionei nuolat buvo leidžiami chemikalai, nors ji jau buvo patyrusi rimtą neigiamą vaisto poveikį. Laboratorijos veterinarijos gydytojas liepė technikui dozuoti beždžionei tą patį vaistą. "Labai atsiprašau, galbūt tai bus paskutinė tavo dozė. Aš šiek tiek tikiuosi, kad taip ir bus, nes šiuo metu tai kankinimas", - sakė tyrėjas.

Kitu atveju mažiausiai 80 biglių veislės šuniukų buvo priversti kelis mėnesius kasdien per skrandžio vamzdelį nuryti chemines medžiagas. Vėliau buvo nufilmuota, kaip šunys narvuose kniaukia ir klumpa iš skausmo. Pasak HSUS, vienas šuniukas net nugriuvo ant grindų.

Be beždžionių ir bebrų, "Inotiv" laboratorijoje buvo atliekami bandymai ir su kitais gyvūnais, pridūrė gyvūnų gerovės grupė. Buvo užfiksuota, kad kiaulių nugarų oda buvo kruvina, nes ant jų buvo tiesiogiai užteptos cheminės medžiagos. Žiurkės taip pat buvo įspraustos į plastikinius mėgintuvėlius, kad bandymų metu būtų imobilizuotos.

Tyrėjo teigimu, pasibaigus bandymams gyvūnai eutanazuojami. Po to, kai gyvūnai buvo paskersti, jie buvo autopsiškai ištirti, kaip cheminės medžiagos pažeidžia jų organus.

Dr. Anthony Fauci finansuoja siaubingus laboratorinius bandymus su bebrais

"Negalima ignoruoti nerimą keliančių išvadų šioje įstaigoje, - sakė HSUS prezidentė ir generalinė direktorė Kitty Block. "Raginame paleisti erelius, kurie, kaip žinome, šiandien kenčia laboratorijoje ir netrukus bus eutanazuoti, tačiau tai tik mūsų darbo pradžia."

Tuo tarpu "Inotiv" atsakė į HSUS mestus kaltinimus - argumentuodama, kad jos atliekami tyrimai "teisiškai reikalingi JAV kuriant gyvybes gelbstinčius vaistus, medicinos prietaisus ir biologinius preparatus". Vaistų įmonė savo pareiškime vis dėlto teigė, kad nagrinėja gyvūnų gerovės grupės teiginius apie gyvūnų kankinimą.

Tyrimai su gyvūnais, ypač su bebrais, buvo atskleisti po to, kai buvo pranešta apie Baltųjų rūmų vyriausiojo patarėjo medicinos klausimais daktaro Anthony Fauci dalyvavimą siaubinguose eksperimentuose su gyvūnais. Užkrečiamųjų ligų ekspertas, eidamas Nacionalinio alergijos ir infekcinių ligų instituto (NIAID) direktoriaus pareigas, šiam tikslui finansavo kelias institucijas JAV ir už jos ribų.

Cituodama dokumentus, gautus pagal Informacijos laisvės akto prašymą, organizacija "White Coat Waste Project" (WCWP) teigė, kad Fauci patvirtino, jog vienai JAV mokslinių tyrimų įstaigai buvo skirta 424 455 JAV dolerių suma tyrimui, kuriame buvo naudojami bebrai. Sveikiems šunims buvo duodamas eksperimentinis vaistas, o po to jie buvo tyčia apkrėsti musėmis, pernešančiomis žmonėms pavojingą ligos sukėlėją. Pasak WCWP, kai kurie šunys eksperimento metu "vokalizavo iš skausmo".

Vėliau WCWP atskleidė, kad M. Fauci vėl patvirtino 375 800 JAV dolerių skyrimą kitam tyrimui, kuriame dalyvavo bebrai. Šį kartą pinigai atiteko laboratorijai Tunise, kurioje tyrėjai šunis apsvaigino narkotikais ir įkišo jų galvas į tinklinius narvus, pripildytus smėlio musių. Be to, tinkliniuose narvuose esančius erelius jie veikė intensyvi Sacharos dykumos temperatūra.

WCWP galiausiai apibūdino Fauci kaip "pasmerkiantį erelius mirčiai už mokesčių mokėtojų pinigus", nes jis finansavo tyrimus, susijusius su erelių kankinimu.

Žiūrėkite šį vaizdo įrašą, kuriame Faučis ir NIAID laboratorijoje kankina erelius.

P komentaras: užsienis rašo, bet Lietuva tikrina ir nusitikrina, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite kas teisus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
29.06.2022 laikas 11:27 Skyrybos be santuokos: kaip pasidalinti kartu užgyventą turtą?
Bendras gyvenimas nesusituokus – kasdienybė reikšmingai daliai mūsų šalies gyventojų. Dalis tokių porų ilgainiui susituokia, tačiau dalies keliai išsiskiria po daugelio metų taip ir nesumainius žiedų. Kaip susiklosčius tokioms aplinkybėms pasidalinti bendrai užgyventą turtą?...

Skaityti daugiau

29.06.2022 laikas 11:20 Meilės kodas. Kaip renkamės antrąją pusę?

Antrosios pusės pasirinkimas – vienas svarbiausių sprendimų gyvenime. Vis dėlto neretai jį sunku logiškai paaiškinti. Kartais tie, kurie siūlo viską, širdies nė kiek nesuvirpina. O poreikių neatliepiantis partneris priverčia pilve skraidyti drugelius. Tad kas gi vyksta smegenyse, kai įsimyl...

Skaityti daugiau

28.06.2022 laikas 22:00 Senato ginklų seržantas, rytoj turėjęs liudyti Kongresui, rastas negyvas

Buvęs Senato ginkluotės seržantas, kuris sausio 6 d. buvo atsakingas už Kapitolijaus saugumą, rastas negyvas, pranešė "Fox News". "Fox" patvirtino, kad mirė Senato ginkluotės seržantas Maiklas Stengeris (Michael Stenger), kuris buvo atsakingas už Senato saugumą Kapitolijaus ri...

Skaityti daugiau

28.06.2022 laikas 21:29 JAV taiko G7 sankcijas Rusijos kariuomenei ir auksui
Antradienį Vašingtonas paskelbė apie veiksmus, kuriais siekiama įgyvendinti naujas sankcijas Rusijai, dėl kurių susitarė Didžiojo septyneto (G7) šalių vadovai, nukreiptas prieš Maskvos gynybos pramonę ir uždraudžiančias aukso importą iš šios šalies....

Skaityti daugiau

28.06.2022 laikas 21:24 JAV paskelbs apie "ilgalaikį" karinį pastiprinimą Europoje: pareigūnas
Antradienį Madride vyksiančiame NATO aukščiausiojo lygio susitikime Jungtinės Valstijos paskelbs apie naują ilgalaikį karinį pastiprinimą Europoje, pranešė JAV pareigūnas.

Skaityti daugiau

29.06.2022 laikas 15:25 Receptai | Patiekalai Šiltos grikių salotos su tunu, avokadu ir vyšniniais pomidorais
Aš tikrai labai mėgstu grikius, bet kažkodėl vis nutinka taip, kad ne taip dažnai juos gaminu sau, kaip norėčiau. Nes įprastai vaikai pusryčiams renkasi kažką kitką, vyras taip pat nėra jų mėgėjas.

Skaityti daugiau

29.06.2022 laikas 13:23 Receptai | Patiekalai Troškinti švieži kopūstai su dešrelėmis
Jau esu pasakojusi kaip labai skaniai troškinu raugintus kopūstus su dešrelėmis, tačiau šį kartą noriu papasakoti kitokį variantą, kai yra naudojami švieži kopūstai.

Skaityti daugiau

25.06.2022 laikas 21:52 Receptai | Patiekalai Sultingas vištienos blauzdelių šašlykas su soja, medumi ir aliejumi
Geriausiai šiam sultingam šašlykų receptui tinka vištienos blauzdelės arba kumpeliai be kaulų ir odos. Iškepus, mėsa būna nepaprastai skani ir sultinga! Paruošimas itin paprastas, ingredientai taip pat. Tikrai labai rekomenduoju pamėginti jau artimiausiomis dienomis!...

Skaityti daugiau