Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2017 » Gruodžio » 7

95% planetos gyventojų nesveiki

Tarptautinis medikų kolektyvas atliko savotišką planetos gyventojų surašymą ir padarė išvadą, kad maždaug 95% gyventojų negalima laikyti sveikais žmonėmis, o maždaug trečdalis Žemės rutulio gyventojų kenčia nuo 5 ir daugiau ligų tuo pačiu metu.

„Paplitę sveikatos praradimo šaltiniai, kuriuos galima pašalinti, tokie kaip rimti judėjimo aparato pažeidimai ar psichikos bei elgesio sutrikimai, nesusilaukia tokio dėmesio iš sveikatos apsaugos sferų pusės, kokios turėtų susilaukti. Šitų problemų sprendimas pareikalaus pakeisti sveikatos apsaugos sistemos darbo prioritetus visame pasaulyje. Dabar mes turime ne tik padėti žmonėms sulaukti senatvės, bet ir likti sveikiems“ – pareiškė Teodoras Vosas (Theodor Vos) iš Vašingtono universiteto.

95% planetos gyventojų nesveiki

Vosas ir jo kolegos padarė tokią išvadą suvesdami tarptautinio projekto GBD rezultatus. Šiame projekte medikai mėgino įvertinti žmonijos imlumą įvairioms ligoms globaliame lygmenyje ir nuspręsti, kiek gyvenimo metų tos ligos vidutiniškai atima iš mūsų. – sakoma straipsnyje, kurį išspausdino leidinys Lancet.

Svarbiausia šio tyrimo išvada buvo ta, kad sergančių žmonių dalis pasaulio visuomenėje sparčiai augo per pastaruosius 20-25 metus, kai tuo tarpu mirtingumas didėjo ne taip smarkiai.

Rezultatai: beveik 95% mūsų planetos gyventojų kenčia vienokį ar kitokį negalavimą ir maždaug trečdalis jų kenčia 5 ir daugiau susirgimų. Dėl viso to žmonija kasmet praranda apie 370 milijonų gyvenimo metų dėl ligų – tiek mirtinai pavojingų, tiek ir palyginti nekaltų.

Situacija suprastėjo, lyginant su praėjusio šimtmečio pabaiga dėl dviejų priežasčių – bendro planetos gyventojų senėjimo ir gausėjimo problemų, kurios iškyla jau gimstant vaikui. Medikai teigia, kad tik nedidelė dalis šiandien gyvenančių pagyvenusių žmonių (8-9 metų amžiaus) turėjo analogiškų problemų praeityje, kai tuo tarpu šiandien apie 60% vaikų trečiojo pasaulio šalyse gimsta jau ligoniais.

Europoje didžioji dalis sveikatos problemų susijusios su pagyvenusių žmonių kritimais ant laiptų, slidžių grindų ir kitų pavojingų paviršių, o besivystančiose šalyse pagrindinį vaidmenį vaidina diabetas ir traumos, gautos per karinius konfliktus, o taip pat parazitai.

Labiausiai išplitusios ligos pavadintos „didžiuoju trejetu“ – nugaros skausmai, depresija ir anemija, nuo kurių vidutiniškai kenčia kas šeštas planetos gyventojas. Šalia to į dešimtuką patenka kariesas, diabetas, migrena ir kaklo skausmai.

Kaip mano Vosas ir jo kolegos, šie duomenys liudija, jog medikams laikas persijungti nuo kovos su mirtimi į kovą su ligomis, kurios pagrobia iš planetos gyventojų didžiulį jų nugyvento gyvenimo metų skaičių.

Žmonės ligoti, nes pernelyg daug chemijos jų organizme – vaistai, maistas, vanduo, drabužiai, higienos priemonės, namai, baldai, oras – visur pilna chemijos. Chemija sukelia žmonėms mutacijas, kurias jie laiko ligomis. Mutacijos persiduoda paveldėjimo keliu iš kartos į kartą ir silpnina jas. Dėl to jau ir vaikai pradėjo gimti ligotais – įvairiose mutacijos stadijose.

Mutacijų cheminėmis priemonėmis neišgydysi. Priešingai, mutacija pereis į naują lygmenį. Geriau pagal galimybes pakeisti visą chemiją natūraliais produktais ir daiktais.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Nutiko kažkas, ko negalite paaiškinti? Persekioja paranormalūs reiškiniai? Žinote liaudies receptą ir ne tik? Pasidalinkite savo istorija - rašykite patys. Nemokamai! Laukiame Jūsų straipsnių, naujienų, apžvalgų ar istorijų.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
15.08.2020 laikas 12:27 Nuo skausmų gelbsti garstyčios ir medus
Skausmas baisiai išsekino. Matyt, ir mano veidas turėjo tokią skausmingą išraišką, kad viena pagyvenusi moteris, iš manęs pirkusi vaisius, paklausė, kas man. Papasakojau jai apie varginančius sąnarių skausmus.

Skaityti daugiau

15.08.2020 laikas 11:45 Paslaptingasis kolitas. Kaip gydyti kolitą?
Storosios žarnos gleivinės uždegimas - kolitas - laikomas vienu iš labiausiai paplitusių skrandžio ir virškinimo trakto susirgimų, ypač pagyvenusiems žmonėms. Tačiau šią ligą gaubia nemažai paslapčių, net ir gydytojai dar iki galo nesutaria, ką iš tiesų laikyti kolitu....

Skaityti daugiau

15.08.2020 laikas 10:59 Širdies aritmijos profilaktika ir gydymas
Skiriamos kelios aritmijos rūšys: sinusinė (tachikardija, bradikardija, ekstrasistolija), virpamoji prieširdžių arba skilvelių aritmija, paroksizminė tachikardija, širdies blokada.

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 20:18 Miškuose pasirodė kažkas, kas žudo arklius
Per paskutines kelias visa Europos ir JAV žiniasklaidoje intensyviai buvo diskutuojama apie keistą, žiaurų arklio nužudymą Prancūzijoje.

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 16:49 Skausmas krūtinės ląstoje: dusulys, pneumonija
Sergant pneumonija, skausmai krūtinės ląstos srityje gali būti paviršutiniai ir gilūs. Paviršutiniai skausmai atsiranda dėl tarpšonkaulinių raumenų uždegimo. Skausmai paprastai sustiprėja, giliai įkvėpus.

Skaityti daugiau

14.08.2020 laikas 16:11 Loch Neso pabaisa

Jau pusantro tūkstančio metų žmonės stengiasi sugauti Nesę, keistą gyvūną, neva gyvenantį Škotijos Loch Neso ežere. Anot metraščių, pirmą kartą šį povandeninį monstrą, labai panašų į priešistorinį pleziozaurą, pamatė net VI mūsų eros amžiuje. Nuo tų laikų juoda pabaisa su ilgu kaklu ir dviem kupr...

Skaityti daugiau