Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Ligos, Mutacijos » 2017 » Gruodžio » 7

95% planetos gyventojų nesveiki

Tarptautinis medikų kolektyvas atliko savotišką planetos gyventojų surašymą ir padarė išvadą, kad maždaug 95% gyventojų negalima laikyti sveikais žmonėmis, o maždaug trečdalis Žemės rutulio gyventojų kenčia nuo 5 ir daugiau ligų tuo pačiu metu.

„Paplitę sveikatos praradimo šaltiniai, kuriuos galima pašalinti, tokie kaip rimti judėjimo aparato pažeidimai ar psichikos bei elgesio sutrikimai, nesusilaukia tokio dėmesio iš sveikatos apsaugos sferų pusės, kokios turėtų susilaukti. Šitų problemų sprendimas pareikalaus pakeisti sveikatos apsaugos sistemos darbo prioritetus visame pasaulyje. Dabar mes turime ne tik padėti žmonėms sulaukti senatvės, bet ir likti sveikiems“ – pareiškė Teodoras Vosas (Theodor Vos) iš Vašingtono universiteto.

95% planetos gyventojų nesveiki

Vosas ir jo kolegos padarė tokią išvadą suvesdami tarptautinio projekto GBD rezultatus. Šiame projekte medikai mėgino įvertinti žmonijos imlumą įvairioms ligoms globaliame lygmenyje ir nuspręsti, kiek gyvenimo metų tos ligos vidutiniškai atima iš mūsų. – sakoma straipsnyje, kurį išspausdino leidinys Lancet.

Svarbiausia šio tyrimo išvada buvo ta, kad sergančių žmonių dalis pasaulio visuomenėje sparčiai augo per pastaruosius 20-25 metus, kai tuo tarpu mirtingumas didėjo ne taip smarkiai.

Rezultatai: beveik 95% mūsų planetos gyventojų kenčia vienokį ar kitokį negalavimą ir maždaug trečdalis jų kenčia 5 ir daugiau susirgimų. Dėl viso to žmonija kasmet praranda apie 370 milijonų gyvenimo metų dėl ligų – tiek mirtinai pavojingų, tiek ir palyginti nekaltų.

Situacija suprastėjo, lyginant su praėjusio šimtmečio pabaiga dėl dviejų priežasčių – bendro planetos gyventojų senėjimo ir gausėjimo problemų, kurios iškyla jau gimstant vaikui. Medikai teigia, kad tik nedidelė dalis šiandien gyvenančių pagyvenusių žmonių (8-9 metų amžiaus) turėjo analogiškų problemų praeityje, kai tuo tarpu šiandien apie 60% vaikų trečiojo pasaulio šalyse gimsta jau ligoniais.

Europoje didžioji dalis sveikatos problemų susijusios su pagyvenusių žmonių kritimais ant laiptų, slidžių grindų ir kitų pavojingų paviršių, o besivystančiose šalyse pagrindinį vaidmenį vaidina diabetas ir traumos, gautos per karinius konfliktus, o taip pat parazitai.

Labiausiai išplitusios ligos pavadintos „didžiuoju trejetu“ – nugaros skausmai, depresija ir anemija, nuo kurių vidutiniškai kenčia kas šeštas planetos gyventojas. Šalia to į dešimtuką patenka kariesas, diabetas, migrena ir kaklo skausmai.

Kaip mano Vosas ir jo kolegos, šie duomenys liudija, jog medikams laikas persijungti nuo kovos su mirtimi į kovą su ligomis, kurios pagrobia iš planetos gyventojų didžiulį jų nugyvento gyvenimo metų skaičių.

Žmonės ligoti, nes pernelyg daug chemijos jų organizme – vaistai, maistas, vanduo, drabužiai, higienos priemonės, namai, baldai, oras – visur pilna chemijos. Chemija sukelia žmonėms mutacijas, kurias jie laiko ligomis. Mutacijos persiduoda paveldėjimo keliu iš kartos į kartą ir silpnina jas. Dėl to jau ir vaikai pradėjo gimti ligotais – įvairiose mutacijos stadijose.

Mutacijų cheminėmis priemonėmis neišgydysi. Priešingai, mutacija pereis į naują lygmenį. Geriau pagal galimybes pakeisti visą chemiją natūraliais produktais ir daiktais.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
13.08.2022 laikas 22:07 CDC pagaliau pripažino "asmenų" teisę rinktis savo sveikatą - daugiau jokių priverstinių kovidų skiepų ar karantinų

Naujos JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centro (CDC) gairės padarė galą privalomam skiepijimui nuo Wuhan koronaviruso (Covid-19) "vakcinos" - bent jau CDC atžvilgiu.

Skaityti daugiau

13.08.2022 laikas 21:34 8 svarbiausios vėžio priežastys, apie kurias greičiausiai dar NEŽINOTE
Neįtikėtina, bet milijardai žmonių visame pasaulyje mano, kad vėžiu susergama dėl genetinio polinkio arba tiesiog nesiseka. Tada, jam susirgus, jie mano, kad vienintelis šansas jį įveikti yra operacija, chemoterapija ir spindulinis gydymas...

Skaityti daugiau

13.08.2022 laikas 21:04 CŽV vadovas: ‘Mes nužudysime Trumpą, jei jis bus pripažintas kaltu’

Buvęs CŽV ir NSA direktorius Michaelas Haydenas (Michael Hayden) pažadėjo, kad Donaldui Trumpui (Donald Trump) bus įvykdyta egzekucija, jei jis bus pripažintas kaltu dėl šnipinėjimo.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, s...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus a...

Skaityti daugiau