Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 9

"Amazon", Billas Gatesas ir Kinija perka žemę visoje JAV, ruošdamiesi Didžiojo persitvarkymo darbotvarkei

Amazon, Billas Gatesas (Bill Gates) ir komunistinė Kinija supirkinėja nekilnojamąjį turtą visose Jungtinėse Valstijose, kad sukurtų koncentracijos stovyklas, ruošdamiesi Didžiajam persitvarkymui.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, kurie atspindi autoriaus nuomonę

"Ką jie planuoja? ... Na, jie planuoja statyti stovyklas. Jie planuoja statyti FEMA stovyklas", - perspėjo Džošas Sigurdsonas (Josh Sigurdson) iš "World Alternative Media". "Manau, kad šiuo metu gana aišku, jog jie ruošia stovyklas, ruošia FEMA stovyklas, ruošia nuosavybę, kad galėtų sukurti... GMO maistą būsimoms maisto normoms, kurios ateis labai greitai... nes jie kontroliuoja tiekimo grandinės žlugimą."

"Amazon" keičia verslo modelį, perimdama nekilnojamojo turto įsigijimą ir plėtrą į savo rankas

Nepaisant to, kad pastaraisiais mėnesiais dėl energijos ir darbo jėgos sąnaudų šuolio drastiškai sumažino savo sandėlių plotą, "Amazon" vis tiek toliau perka žemę ir nekilnojamąjį turtą visose Jungtinėse Valstijose.

Savo nekilnojamojo turto imperiją "Amazon" plečia nuo 2020 m., kai jau ir taip didžiulė bendrovė pradėjo ieškoti nekilnojamojo turto pagrindinėse JAV rinkose. Vienas naujausių "Amazon" pirkinių - 193 akrų žemės sklypas netoli Round Rock, Teksase. Iki šiol nuo 2020 m. "Amazon" įsigijo apie 4 000 akrų tuščios žemės.

Anksčiau "Amazon" labai pasikliaudavo plėtotojais, kurie rasdavo, įsigydavo ir statydavo naujus biurus ir sandėlius įvairiose teritorijose. Dabar, kai "Amazon" didelę dalį nekilnojamojo turto įsigijimo ir vystymo proceso perima į savo rankas, ji galės apsaugoti savo žemės valdas nuo pašalinių akių ir galės daug labiau kontroliuoti, kaip vystomos jos naujos nekilnojamojo turto valdos.

Billas Gatesas, Kinija, žemės ūkio paskirties žemės pirkimas visoje Amerikoje

Šandongo (Kinija) bendrovė "Fufeng Group", kurios specializacija - skonio stipriklių ir cukraus pakaitalų gamyba, ką tik sumokėjo 2,6 mln. dolerių už 300 akrų žemės ūkio paskirties žemės Grand Forkso mieste Šiaurės Dakotoje.

Atsitiktinai šis žemės sklypas yra netoli karinių oro pajėgų bazės, kurioje saugomos jautrios dronų technologijos.

"Kinija neabejotinai nori gauti informacijos apie JAV dronus ir džiaugiasi turėdama žemės JAV", - rašė Joe Hoftas leidinyje "Gateway Pundit".

Taip pat reikėtų pažymėti, kad Grand Forksas (Grand Forks) yra vos už 40 mylių nuo Graftono, kur Billui Geitsui priklausanti ribotos atsakomybės bendrovė neseniai sumokėjo 13 mln. dolerių už daugiau kaip 2 000 akrų geriausios bulvių auginimo žemės.

Technologijų milžinas turėjo dantis ir nagus kovoti, kad būtų patvirtintas jo LLC žemės pirkimas, įskaitant kovą su valstijos įstatymais teismuose. Visą šį incidentą Šiaurės Dakotos gyventojai įvertino labai nepalankiai.

"Dėl to sulaukiau didelių atgarsių aiškiai visoje valstijoje, tai net ne iš tos apylinkės", - sakė Šiaurės Dakotos žemės ūkio komisaras Dougas Goehringas (Doug Goehring) per interviu vietinei televizijai. "Tie žmonės yra nusiminę, bet yra ir tokių, kurie dėl to tiesiog įsiutę".

Tai tik naujausias Gateso žemės įsigijimas. Milijardierius technokratas jau laikomas didžiausiu privačios žemės ūkio paskirties žemės savininku Amerikoje. Šiuo metu jam priklauso daugiau kaip 270 000 akrų žemės ūkio paskirties nekilnojamojo turto. Dėl to visos Gateso valdomos žemės plotas yra dvigubai didesnis nei JAV teritorija Guamas Ramiojo vandenyno vakaruose.

Žiūrėkite šį laidos "World Alternative Media" epizodą, kuriame laidos vedėjas Joshas Sigurdsonas (Josh Sigurdson) pasakoja apie koncentracijos stovyklas, kurias Jungtinėse Amerikos Valstijose stato "Amazon", Bilas Gatesas ir komunistinė Kinija.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
09.08.2022 laikas 20:00 Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas
Varlinas tiesiogiai - 2022 08 09 - Tobulas štormas. Pradžia: 19:00 val. Po transliacijos laidą rasite Rumble ir Brighteon kanaluose.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 20:08 Vaistažolė: Gydomės trūkažolėmis

Trūkažolės gali aprūpinti mus vitaminais ištisus metus: kai kurios rūšys išsaugo vertingąsias savybes, net ilgai laikant šaldytuve ar rūsyje. Trūkažolių šaknys plačiai naudojamos, ruošiant konditerijos gaminius, konservuojant, bet ypač dažnai jos dedamos į natūralią kavą ir kavos gėrimus, kuriems...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 19:38 Aiškiaregis Krzysztofas Jaczkowskis: Kas laukia pasaulio rudenį?
Po Nancy Pelosi vizito Taipėjuje Kinija sudavė Amerikai skaudų smūgį, uždrausdama eksportuoti smėlį, kuris naudojamas mikroprocesorių substratams gaminti, ir dabar Taivanas apimtas panikos: na, kur dar Žemėje yra šio rečiausio mineralo telkinių?...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 17:54 Ukrainos Zaporožė artėja prie referendumo dėl Rusijos
Maskvos remiama pietryčių Ukrainos Zaporožės regiono valdžia pirmadienį pareiškė, kad toliau planuoja surengti referendumą dėl prisijungimo prie Rusijos.

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:50 Billas Gatesas socialinio kredito balus vadina ‘turtu’
Indijoje veikia didžiausia pasaulyje nacionalinė biometrinių skaitmeninių tapatybės duomenų sistema "Aadhaar" (hindi kalba reiškia "pamatas").

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 16:38 Receptai | Patiekalai Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis
Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis - vasariškas patiekalas su daug baltymų ir vasariškų skonių. Tinka valgyti tiek pusryčiams, tiek pietums. Man jis skanus ir šaltas. Šio patiekalo proporcijas lengva pakeisti. Galima naudoti daugiau ar mažiau kiaušinių....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:54 Tauta Siūlo Naisių skandalas priminė sovietinius laikus
Taip sako kultūros atstovai, kalbėdami apie situaciją, kai festivalyje „Naisių vasara" paskutinę akimirką dalyvauti atsisakė kone visi turėję groti atlikėjai. Viešai išsakyti pasitraukimo argumentai - išskirtinai politiniai....

Skaityti daugiau

05.08.2022 laikas 11:48 Tauta Siūlo Kyla G.Paškevičiaus palaikymo banga
Pastaruoju metu renginiuose ir viešojoje erdvėje nematyti ne tik plačiai aptarinėjamo SEL`o, bet ir tikros muzikos legendos - Gyčio Paškevičiaus. Po to, kai šoumenas Arūnas Valinskas savo rašinyje atlikėją ir jo sūnų pasiuntė ant „trijų raidžių", šiandien socialiniame tinkle kyla G.Paškevičiaus pala...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto