Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Liepos » 13

Elektroniniai laiškai patvirtina, kodėl CDC pakeitė vakcinos, skiepijamo asmens apibrėžimus

Autorius: Zachary Stieber per "The Epoch Times" (paryškinta mūsų),

Naujai gauti elektroniniai laiškai patvirtina, kad Ligų kontrolės ir prevencijos centras (CDC) pakeitė "vakcinos" ir "paskiepyto" apibrėžtis, nes žmonės atkreipė dėmesį, kad apibrėžtys neatrodo taikytinos COVID-19 vakcinoms.

"Mūsų paskelbtas vakcinos apibrėžimas yra problemiškas, ir žmonės juo naudojasi teigdami, kad vakcina COVID-19 nėra vakcina, remiantis mūsų pačių apibrėžimu", - 2021 m. rugpjūčio 25 d. elektroniniame laiške kolegai rašė CDC pareigūnė Alycia Downs.

Apibrėžimas pateiktas puslapyje, pavadintame "Imunizacijos pagrindai".

"Vakcina" CDC bent nuo 2011 m. buvo apibrėžiama kaip produktas, sukeliantis imunitetą, o "skiepas" - kaip injekcija, apsauganti nuo ligos, rodo archyvinės puslapio versijos. Tačiau užklausų dėl apibrėžčių antplūdį sukėlė tai, kad COVID-19 vakcinos buvo vis mažiau veiksmingos nuo užsikrėtimo COVID-19 sukeliančiu virusu, rodo elektroniniai laiškai.

"Mūsų klausimas - kaip CDC ir likusiam pasauliui leidžiama skiepą vadinti vakcina, kai jis net neatitinka jūsų pačių apibrėžimo", - rašė vienas asmuo CDC.

"Dešinieji covid-19 pandemijos neigėjai naudojasi jūsų "vakcinos" apibrėžimu, kad įrodytų, jog mRNA vakcinos nėra vakcinos", - teigė kitas.

Tiek "Pfizer", tiek "Moderna" COVID-19 vakcinos yra sukurtos naudojant pasiuntinių RNR technologiją. Tai dvi iš trijų Jungtinėse Valstijose esančių COVID-19 vakcinų.

Daunsas ir jo kolegos Allison Michelle Fisher, Cynthia Jorgensen, Valerie Morelli ir Andrew (pavardė nenurodyta) dirbo siekdami pakeisti "vakcinos" ir "skiepo" apibrėžtis, teigiama elektroniniuose laiškuose.

Pakeitimai buvo prastumti atitinkamai 2021 m. rugpjūčio 31 d. ir 2021 m. rugsėjo 1 d.

Apibrėžčių keitimas

"Vakcina" dabar apibrėžiama kaip "preparatas, kuris naudojamas organizmo imuniniam atsakui į ligas stimuliuoti". Vakcinos paprastai suleidžiamos adatinėmis injekcijomis, tačiau kai kurios gali būti suleidžiamos per burną arba purškiamos į nosį".

Ankstesnė apibrėžtis buvo tokia: "preparatas, kuris stimuliuoja žmogaus imuninę sistemą, kad ji sukurtų imunitetą konkrečiai ligai ir apsaugotų žmogų nuo tos ligos. Vakcinos paprastai suleidžiamos adatinėmis injekcijomis, tačiau kai kurios gali būti suleidžiamos per burną arba purškiamos į nosį."

Daugiau skaitykite čia...

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
02.10.2022 laikas 21:40 "Nord Stream Spėlionės: CŽV pirštas į ukrainiečius

Toliau aiškinamasi, kas ir kodėl įvykdė didžiausią nuo Antrojo pasaulinio karo laikų pramoninio sabotažo aktą - pirmadienį, rugsėjo 26 d., susprogdino "Nord Stream 1" ir "Nord Stream 2" dujotiekius.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:47 Atvejo ataskaitoje patvirtinta, kad mirusio vyro širdyje ir smegenyse rasta mRNA smailių baltymų

Dr. Michaelis Mörzas (Michael Mörz), dirbantis Drezdeno-Friedrichštato ligoninėje Vokietijoje, pateikė 76 metų vyro, sergančio Parkinsono liga (PD), kuris mirė praėjus trims savaitėms po trečiosios COVID-19 injekcijos, atvejo ataskaitą.

...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 20:08 Pulkininkas Dougas MacGregoras- "Niekas nenori kariauti su Rusija, išskyrus Lenkiją ir keletą žmonių Vašingtone."
Buvęs gynybos sekretoriaus patarėjas Dougas MacGregoras (Doug MacGregor) pasvarstė, kas nutiks, jei Ukraina įstos į NATO, taip pat apie tai, kas stovi už dujotiekių Europoje sunaikinimo.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau