Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2022 » Liepos » 13

Elektroniniai laiškai patvirtina, kodėl CDC pakeitė vakcinos, skiepijamo asmens apibrėžimus

Autorius: Zachary Stieber per "The Epoch Times" (paryškinta mūsų),

Naujai gauti elektroniniai laiškai patvirtina, kad Ligų kontrolės ir prevencijos centras (CDC) pakeitė "vakcinos" ir "paskiepyto" apibrėžtis, nes žmonės atkreipė dėmesį, kad apibrėžtys neatrodo taikytinos COVID-19 vakcinoms.

"Mūsų paskelbtas vakcinos apibrėžimas yra problemiškas, ir žmonės juo naudojasi teigdami, kad vakcina COVID-19 nėra vakcina, remiantis mūsų pačių apibrėžimu", - 2021 m. rugpjūčio 25 d. elektroniniame laiške kolegai rašė CDC pareigūnė Alycia Downs.

Apibrėžimas pateiktas puslapyje, pavadintame "Imunizacijos pagrindai".

"Vakcina" CDC bent nuo 2011 m. buvo apibrėžiama kaip produktas, sukeliantis imunitetą, o "skiepas" - kaip injekcija, apsauganti nuo ligos, rodo archyvinės puslapio versijos. Tačiau užklausų dėl apibrėžčių antplūdį sukėlė tai, kad COVID-19 vakcinos buvo vis mažiau veiksmingos nuo užsikrėtimo COVID-19 sukeliančiu virusu, rodo elektroniniai laiškai.

"Mūsų klausimas - kaip CDC ir likusiam pasauliui leidžiama skiepą vadinti vakcina, kai jis net neatitinka jūsų pačių apibrėžimo", - rašė vienas asmuo CDC.

"Dešinieji covid-19 pandemijos neigėjai naudojasi jūsų "vakcinos" apibrėžimu, kad įrodytų, jog mRNA vakcinos nėra vakcinos", - teigė kitas.

Tiek "Pfizer", tiek "Moderna" COVID-19 vakcinos yra sukurtos naudojant pasiuntinių RNR technologiją. Tai dvi iš trijų Jungtinėse Valstijose esančių COVID-19 vakcinų.

Daunsas ir jo kolegos Allison Michelle Fisher, Cynthia Jorgensen, Valerie Morelli ir Andrew (pavardė nenurodyta) dirbo siekdami pakeisti "vakcinos" ir "skiepo" apibrėžtis, teigiama elektroniniuose laiškuose.

Pakeitimai buvo prastumti atitinkamai 2021 m. rugpjūčio 31 d. ir 2021 m. rugsėjo 1 d.

Apibrėžčių keitimas

"Vakcina" dabar apibrėžiama kaip "preparatas, kuris naudojamas organizmo imuniniam atsakui į ligas stimuliuoti". Vakcinos paprastai suleidžiamos adatinėmis injekcijomis, tačiau kai kurios gali būti suleidžiamos per burną arba purškiamos į nosį".

Ankstesnė apibrėžtis buvo tokia: "preparatas, kuris stimuliuoja žmogaus imuninę sistemą, kad ji sukurtų imunitetą konkrečiai ligai ir apsaugotų žmogų nuo tos ligos. Vakcinos paprastai suleidžiamos adatinėmis injekcijomis, tačiau kai kurios gali būti suleidžiamos per burną arba purškiamos į nosį."

Daugiau skaitykite čia...

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
21.06.2019 laikas 06:22 Receptai Skanūs bulviniai blynai su morkomis

Skanūs bulviniai blynai su morkomis. Bulvinių blynų receptas. Skanaus!

Skaityti daugiau

01.08.2019 laikas 08:07 Receptai Mielinės tešlos receptas keptiems pyragėliams
Jei jūs seniai susiruošėte pagaminti pyragėlius – šis straipsnis specialiai tau! Pyragėliai pagal šį receptą pavyksta visada ir visiems! Net jei jūs tik vakar pradėjote gaminti!

Skaityti daugiau

14.11.2017 laikas 13:25 Receptai Svogūnas nuo kosulio
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Kosulys. Ingredientai: svogūnas, pienas.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.01.2025 laikas 07:29 Dukra ištekėjo už vyro, kuris ją tempia žemyn ir manipuliuoja ja, kaip jam patinka
Jaunos šeimos gyvenimas su tėvais gali atrodyti kaip patogus sprendimas, tačiau tai dažnai atneša nesusipratimų ir įtampų. Šiame straipsnyje nagrinėsime iššūkius, su kuriais susiduria poros, kai tėvai nori padėti, o jaunųjų šeimos nariai nesuvokia, k...

Skaityti daugiau

20.01.2025 laikas 07:40 Mano vyro tėvai nenorėjo mums padėti įsigyti butą, tačiau patys nusipirko naują automobilį

Šeimos dinamikos dažnai yra sudėtingos, ypač kai kalbama apie finansinę paramą. Mano vyro tėvai, nors ir gyvenantys gerai, atsisako padėti mums nusipirkti nuosavą būstą. Tai sukėlė daug klausimų ir iššūkių mūsų santykiuose. Šiame straipsnyje pasid...

Skaityti daugiau

20.01.2025 laikas 07:14 Senovės kinų horoskopas: stichijų įtaka jūsų charakteriui
Senovės kinų horoskopas, pasiremiantis penkiomis stichijomis – ugnimi, vandeniu, žeme, medžiu ir metalas – siūlo unikalų požiūrį į asmenybės bruožus ir likimo iššūkius. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip gimimo metų paskutinis skaičius gali atskleist...

Skaityti daugiau

19.01.2025 laikas 22:31 Meilės transformacija: kaip vyras keičiasi, kai įsimyli
Meilė – tai jausmas, kuris transformuoja ne tik mūsų emocijas, bet ir elgesį. Kai vyras įsimyli, jis dažnai nustemba, kaip pasikeičia jo vertinimai ir prioritetai. Šis straipsnis nagrinėja, kaip meilė keičia vyrų požiūrį į moterų elgesį, ir kokius da...

Skaityti daugiau

17.01.2025 laikas 22:09 Draugystė ir meilė: Ar verta dirbti dėl santykių?
Draugystė ir meilė – tai dviejų skirtingų, tačiau labai artimų santykių formų junginys. Dažnai susiduriame su klausimu: ar verta pastangų, kai santykiai atrodo nebe tokie, kokie turėtų būti? Šiame straipsnyje nagrinėsime, kaip elgesys, abipusis palai...

Skaityti daugiau