Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » NSO, Ateiviai » 2022 » Liepos » 17

Ar ateiviai mūsų vandenynuose apsigyveno anksčiau, nei Žemėje atsirado žmonės?

Povandeninių NSO bazių tema yra labai plati ufologijos dalis, šimtus kartų buvo pastebėta, kaip po vandeniu buvo paslėpti arba iš vandens iškilo keistų skraidančių objektų. Ir jei ateiviai iš tiesų turi povandeninių bazių Žemėje, prieš kiek laiko jos buvo pastatytos?

Tikriausiai ne veltui NSO taip dažnai seka JAV karo laivus - didžiuliai lėktuvnešiai patys savaime atrodo grėsmingai ir įspūdingai, o jei jie taip pat yra netoli įtariamų NSO povandeninių bazių, tuomet ateiviai turi dėl ko nerimauti.

Atsižvelgiant į tai, kad amerikiečių jūreiviai NSO dažniausiai stebėjo tuo metu, kai lėktuvnešiai vykdė manevrus netoli JAV krantų, o daugelio pagrobtųjų teigimu, povandeninės NSO bazės, į kurias jie buvo perkelti, yra ne kur nors tolimoje vandenyno pusėje, bet ir netoli kranto, ši teorija turi teisę egzistuoti.

Žinoma, pranešimų apie tikėtinas povandenines NSO bazes yra daugelyje mūsų planetos vietų, tačiau prie JAV krantų jų kažkodėl ypač daug. Tai gali būti tiesiog statistinis požymis, nes JAV NSO tyrinėtojų yra daugiau nei ufologų iš kitų šalių, o gali būti ir kitaip.

Jei manytume, kad NSO priklauso būtybėms, kurios Žemėje gyvena jau daug tūkstančių, o gal net milijonus metų, jos čia buvo gerokai anksčiau nei žmonės ir jų protėviai, o tokiu atveju žmonijos kaip rūšies raida vyko jų akyse. Amerika yra paskutinis žemynas (žinoma, neskaitant Antarktidos), kuriame gyvena žmonės.

Taigi, laiku perkėlę savo povandenines bazes į Amerikos krantus, šie padarai ilgą laiką galėjo stebėti žmones iš labai patogios vietos ir likti kuo mažiau pastebėti.

Britų bulvarinis laikraštis "Daily Star" neseniai paskelbė interviu su amerikiečių ufologe Anna Whitty, kuris susijęs su naujo dokumentinio filmo apie Rosvelo incidentą "Rosvelas 75: galutinis įrodymas" (premjera įvyko liepos 7 d. per BLAZE) pasirodymu. Whitty teigė, kad ateiviai galbūt yra "pažengusi žmonių forma", kuri yra vietinė Žemės gyventoja ir "visada čia buvo", gyvenanti po vandeniu.

ateiviai, NSO, žmonija, povandeniniai NSO

Pasak Whitty, ji labai išsamiai išnagrinėjo slaugytojos Shirley Wright, kuri tariamai lydėjo Albertą Einšteiną į karinę bazę, kur jiems abiem buvo parodyti žuvusių ateivių (ir vieno išgyvenusio) kūnai iš laivo, 1947 m. sudužusio netoli Rosvelo, Naujosios Meksikos valstijoje, parodymus. Jau anksčiau paskelbėme straipsnį apie šią įdomią istoriją.

Whitty sako, kad Shirley pavyko susikalbėti su išlikusia būtybe, nes ji suprato anglų kalbą ir galėjo ja kalbėti. Vienu metu būtybė labai susidomėjusi klausinėjo Širlės apie tai, kaip toli "į vandenyną" prasiskverbė žmonės.

"Jei tai, ką mums papasakojo Širlė, yra tiesa, tuomet paaiškėja, kad šie "ateiviai" tikriausiai mus aplankė ne iš kitos planetos, o iš kažkur vandens gelmėse", - sako Whitty.

Whitty taip pat mano, kad šios būtybės iš tikrųjų nėra ateiviai, o atsirado Žemėje kaip žmonių rasė ir tam tikru metu tiesiog paniro po vandeniu, kad pasislėptų arba nuo ko nors apsisaugotų.

Pagal Whitty versiją jie galėjo bėgti nuo neišvengiamų kataklizmų, kurie tam tikru visuomenės raidos laikotarpiu ima persekioti išsivysčiusią žmonių civilizaciją ir "nubloškia" ją atgal į "akmens amžių".

Whitty mano, kad, nukeliavę po vandeniu ir radikaliai pakeitę savo gyvenimo būdą, šie padarai sugebėjo išvengti panašaus likimo, todėl dabar jie gerokai lenkia mus technologijomis, o gal net ir savo kūno bei proto galimybėmis.

"Taip pat gali būti, kad jie yra visai ne tokie, kokie mums atrodo, bet jie gali priversti jus manyti, kad matote dalykus, kurie nėra tikri."

Kodėl šios būtybės dabar persekioja žmones, Whitty mano, kad jos nori kažką pakeisti mūsų elgesyje ir padėti mums tobulėti, galbūt tam, kad išvengtume tos pačios "perkrovimo" krizės.
 

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
10.08.2022 laikas 23:56 Paskutinė santykių riba jau peržengta. Ribos ženklas

Meilės, draugystės, giminystės ir kantrybės riba – tai anaiptol ne abejingumas. Yra dar baisesnė ir galutinė riba, nors tasai žodis laikomas geru, teigiamu.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 23:50 Jei moteris praranda savo moteriškąją energiją

Jeigu taip atsitinka, ji paprasčiausiai pavirsta, atleiskite už išsireiškimą – „boba“. Be to, pati moteris labai retai pastebi šią savo transformaciją. Priešingai, jai atrodo, kad ji tapo kieta ir stipri, taip pat sėkminga ir savarankiška. Tačiau aplinkiniai ją mato visai kitaip...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:43 Naujasis Kosta Rikos prezidentas nutraukia "neteisėtus" Covid vakcinos įpareigojimus

Naujai išrinktas prezidentas Rodrigo Čavesas (Rodrigo Chaves) pareiškė: "Kosta Rikos gyventojai nėra galvijai, kuriuos reikia mušti medžio gabalu, kad jie būtų paskiepyti".

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:28 "Pfizer" pradeda Laimo ligos vakcinos 3 fazės tyrimą
Šią savaitę bendrovė "Pfizer" pranešė pradėjusi paskutinį eksperimentinės vakcinos, skirtos Laimo ligos prevencijai 5 metų ir vyresniems žmonėms, bandymų etapą.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 20:17 Kyla abejonių dėl JK Meteorologijos tarnybos teiginių apie kylančią JK ir pasaulio temperatūrą

Paskelbus kaltinamąją ataskaitą apie JAV meteorologijos stotis, kyla pagrįstų abejonių dėl JK meteorologijos tarnybos deklaruojamo visuotinio atšilimo masto.

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:12 Tauta Siūlo Žmonės dėl civilinės sąjungos nori referendumo
Nors dabartinė Seimo dauguma vis bando prastumti įstatymų projektus, homoseksualias poras prilyginančias šeimoms, panašu, visuomenės perkalbėti nepavyksta. Naujausia apklausa rodo, kad gyventojai nepritaria tokiems siūlymams, o klausimus dėl homoseksualių šeimų įteisinimo norėtų spręsti patys refere...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 16:25 Receptai | Patiekalai Mes su vyru pamėgome šiuos skanėstus – dingsta kaip saulėgrąžos
Kiaušinius suplakame šluotele, pilame kambario temperatūros kefyrą, pabarstome kepimo milteliais ir permaišome. Dedame varškę, sūdome ir permaišome. Beriame smulkiai pjaustytus svogūnų laiškus, petražoles ir permaišome....

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto