Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Liepos » 23

Trys absoliučios nuodėmės. Moteriai neturėtų būti atleista už šiuos 3 dalykus

Visada norisi suprasti, kur slypi ta nematoma riba, kurią peržengusi moteris jau nebegali tikėtis vyro atleidimo. Yra begalė įvairių silpnybių ir nusižengimų, už kuriuos galima ir reikia atleisti moteriai, jeigu ją mylite. Mes visi ne be nuodėmės ir turime suprasti, kad kuriame šeimos gyvenimą su tokiu pačiu klystančiu žmogumi kaip ir mes patys.

Esu įsitikinęs, kad santykiai iš abiejų partnerių reikalauja nuolaidų ir kompromisų.

Tačiau tokiose situacijose, kurios pateiktos žemiau, gali būti tik viena išeitis – bekompromisinis visų tiltų sudeginimas ir naujo gyvenimo pradžia. Bus labai sunku, bet jei moteris tai padarys, gyvenimas su ja yra tik tuščias, beprasmiškas nervų ir laiko švaistymas.

Ji paliko tave bėdoje

Moteriai negalima atleisti už tai, kad ji paliko jus bėdoje. Jei gyvenime prasidėjo realūs sunkumai ir jums reikia realaus palaikymo, moteris turėtų jį duoti. Čia nesvarbu, kiek stipriai ji jus myli. Tai elementarus žmogiškumo testas

Pasitaiko įvairių situacijų. Kartais pakanka tiesiog atvažiuoti ir padėti išspręsti tą ar kitą situaciją. Ir jeigu ji sako „neturiu laiko“ arba „pats kapstykis savo problemose“, reiškia, jog tai – pabaiga. Tai – išdavystė.

Apskritai, užmegzdami santykius su moterimi, mes vienaip ar kitaip tikimės sukurti šeimą. Tai štai, jei nesate tikri, kad jūsų potenciali išrinktoji jūsų lauks, net jei atsidursite kalėjime, jei abejojate, kad ji slaugys jus sunkioje ligoje – tokius santykius tęsti beprasmiška. Patikėkite mano darbo psichologijos srityje patirtimi – iš to nieko gero neišeis. Jums nuo tokių santykių skaudės, labai skaudės.

Ji viešai tave žemina

Nei vyrai, nei moterys negali viešai žeminti savo partnerio. Šiuo atveju aš nedarau jokio skirtumo tarp lyčių. Jeigu jūs toleruojate, kai jūsų žmona ar mergina jus žemina prieš draugus, man jūsų labai gaila. Akivaizdu, kad su jumis kažkas negerai.

Galite turėti begalę ydų ir neigiamų charakterio savybių, galite būti visiškas dundukas ir nevykėlis, tačiau diskutuoti šiomis temomis galima tik dviese, akis į akį. Normalus šeimyninis gyvenimas neįmanomas, kai moteris tiesiogine prasme iškastruoja jus jūsų draugų akivaizdoje.

Tokį elgesį savo adresu galite nutylėti tik vieną kartą, pirmą ir paskutinį. Niekada negali žinoti, gal moteris pernelyg kvaila ir nesupranta, kad toks elgesys su kitu žmogumi, nesvarbu su kuo, yra nepriimtinas. Po pirmojo incidento vyras turi pasakyti tiesiai ir šviesiai: „Dar kartą taip padarysi, ir mūsų santykiai bus baigti“. Atleisite jai dar sykį ir su jūsų vyriška savigarba bei pačia asmenybe bus baigta. Nuo šiol moteris nuolat „šluostysis į jus kojas“. Kitaip nebūna.

Ji buvo jums neištikima

Kalbu tik apie fizinę neištikimybę. Įvairius susirašinėjimus ir flirtus visiškai įmanoma atleisti, jeigu tą moterį mylite. Atvirai kalbant, bendravimas socialiniuose tinkluose, apsilankymas kavinėje su kitu vyriškiu ne visada baigiasi išdavyste. Nereikia savęs gąsdinti.

Kai sužinosite, kad jūsų mylima moteris permiegojo su kitu, pamiršti to bus neįmanoma. Ši mintis visada bus su jumis. Nuo šio momento bet koks pavydas, bet kokie įtarimai bus absoliučiai pagrįsti. Prasidės neurozė.

Moteris puikiausiai žinojo, kad neištikimybė – blogas poelgis. Tačiau ji tai padarė. Moteris žinojo, kad jums dėl to labai skaudės. Ir ji vis tiek tai padarė. Kaip jūs ją apkabinsite, bučiuosite, sakysite meilės žodžius, žinodami, kad joje „gyvena“ kitas vyras?

Jus gali privesti jai atleisti: baimė likti vienam, mintys, kad negalite be jos gyventi, iliuzija, kad ji viską suprato ir atgailauja.

O kur garantija, kad ji daugiau tavęs neišduos? Vienintelė garantija – jos žodžiai ir krokodilo ašaros. Jūsų gailestis ir bandymai save apgauti.

Miegoti vienoje lovoje su išdaviku – absurdas ir kvailystė. Jūs turite tik vieną gyvenimą, ir tik jūs patys galite nuspręsti, ar skirti jį vertam žmogui, ar kentėti su išdaviku, belaukiant, kad jis taps vertu žmogumi.

Žinau, kad labai sunku palikti tą, kurį myli. Tačiau yra dalykas, kuris vyrui yra dar sunkesnis – gyventi negerbiant savęs, gyventi gyvenimą, kiekvieną akimirką laukiant, kad tau kažkas įvarys peilį į nugarą.

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
12.08.2022 laikas 22:01 Parlamento nariai giria Nyderlandų vyriausybę dėl WEF Didžiojo persitvarkymo darbotvarkės
Išrinktieji atstovai apklausė Nyderlandų vyriausybę, kiek tiksliai ūkių bus priversti uždaryti, kad būtų įgyvendinta Europos Sąjungos žalioji darbotvarkė "Didysis perkrovimas".

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 21:36 Klauso Schwabo WEF planuoja cenzūruoti internetą naudodamas dirbtinį intelektą

Klauso Schwabo Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) paskelbė apie planus moderuoti internetą naudojant dirbtinį intelektą, kuris identifikuotų "dezinformaciją", kenksmingą turinį ar bet ką kitą, kas, Klauso Schwabo nuomone, turėtų būti cenzūruojama.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 20:38 Viskas baigta: CDC teigia, kad COVID paveiktiems žmonėms nebereikia karantino

Jei per šį siaubingą laikotarpį jums pavyko išsaugoti vientisumą, sveikinu! Esate viena iš šios istorijos roko žvaigždžių. Esate tvirta asmenybė, turinti drąsos ir stovinti tvirtai bei aukštai, kai tai buvo svarbiausia.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 18:15 Žolelės “iššluos” smėlį ir akmenis

Akmenis iš tulžies pūslės ir inkstų galima pašalinti ir be operacijos. Vaistažolės malšina tulžies latakų uždegimą, gerina skrandžio ir virškinimo trakto veiklą, įveikia fibromiomas, mastopatiją, cistas; praeina disbakteriozė, chlamidiozė; sprendžiamos problemos su širdimi, oda ir kt.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:13 Liaudiški patarimai (receptai) padeda įveikti ligas!
Tai išvis miško karalius! Šie stebuklingi vaisiai padeda pratęsti gyvenimą daugybei žmonių (onkologinių ligonių). Tai nepakeičiama priemonė tiems, kurie serga mastopatija, mioma, endometrioze, artritu, prostatos adenoma, podagra, reumatizmu, osteochondroze, inkstų ligomis....

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, sriubos....

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus apdovanotojo vardą.

...

Skaityti daugiau

Naujienos iš interneto