Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Liepos » 25

Didysis perkrovimas: Airija "palaipsniui atsisakys" ūkių WEF vardu

Airija paskelbė apie planus prisijungti prie Nyderlandų ir Kanados ir palaipsniui atsisakyti ūkių pagal WEF "Didžiojo persitvarkymo" darbotvarkę žmonijai.

Nyderlandų ūkininkai jau kelias savaites protestuoja po to, kai vyriausybė parengė naują planą, kuriuo siekiama juos sužlugdyti ir sukelti maisto trūkumą visoje Europoje.

Opozicijos lyderis Geertas Vildersas (Geert Wilders) paskelbė piktą laišką, kuriame atskleidė, kaip globalistinė Nyderlandų vyriausybė nori nusavintą žemės ūkio paskirties žemę panaudoti prieglobsčio centrams.

Apie tai praneša Thegatewaypundit.com: Savaitgalį apie 40 000 olandų ūkininkų sunkvežimiais ir traktoriais paralyžiavo eismą Nyderlanduose ir užblokavo apie 20 maisto paskirstymo centrų.

Breitbart.com pranešė: "Nyderlandai ir jų ūkininkai, kaip ir jų kaimynai, yra išvykę į užsienį:

Ataskaitoje teigiama, kad Airijos vyriausybė, mėgstanti įgyvendinti ekologinę darbotvarkę, ketina įpareigoti ūkininkus sumažinti išmetamųjų teršalų kiekį maždaug 28 proc.

Airijos ūkininkai netrukus gali būti priversti keisti savo verslą, nes Airijos vyriausybės ministrai, pasisakantys už klimato kaitą, ketina sumažinti šio sektoriaus išmetamųjų teršalų kiekį maždaug 28 proc.

Airijos vyriausybės pareigūnai jau kurį laiką tariasi, kaip smarkiai šalies ūkiams taikyti ekologiškus teisės aktus, nepaisant to, kad kitos ES valstybės narės Nyderlandų ūkininkai jautriai reaguoja į azoto išmetimo ribojimą, nes ES įkvėpti apribojimai pakenks jų verslui.

Pasak "The Times" pranešimo, Airijos žemės ūkio ministras Charlie McConalogue jau sutiko priversti šalies žemės ūkio sektorių sumažinti išmetamųjų teršalų kiekį 27 arba 28 proc.

Šią savaitę Kanados tironas Justinas Trudeau (Justin Trudeau) taip pat paskelbė, kad toliau įgyvendina planą, kuriuo siekiama sumažinti Kanados trąšų naudojimą ir sužlugdyti ūkininkus.

Dėl to ūkininkai bankrutuos, jų žemę nusipirks tarptautiniai milijardieriai, o pasaulinis maisto trūkumas dar labiau padidės.

Nesulaukę, kada tai įvyks, valgysite vabalus, nesvarbu, ar to norite, ar ne!

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
14.08.2022 laikas 21:26 Įrodymai patvirtina, kad lėktuvą TWA 800 numušė JAV kariuomenė, o po to vyko masinis koordinuotas slėpimas
Oficiali 1996 m. liepos 17 d. įvykusios tragiškos oro bendrovės "Trans World Airlines" (TWA) reiso 800 lėktuvo katastrofos versija teigia, kad lėktuvas tiesiog "sprogo" iš niekur ir kad nebuvo jokio teroristinio nusikaltimo....

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 21:04 Tyrimo rezultatai rodo, kad apie 30 % jaunų žmonių, kuriems buvo atlikta COVID injekcija, patiria širdies pažeidimų
Nauji Tailande atlikti tyrimai parodė, kad iš 10 vaikų, "paskiepytų" nuo Wuhan koronaviruso (COVID-19), trims iš jų dėl to išsivysto širdies problemų.

Skaityti daugiau

14.08.2022 laikas 20:43 Gėjų pedofilų pora įsivaikino berniukus tik tam, kad kurtų vaikų pornografiją
Waltono apygardoje, Ga. valstijoje, netoli Atlantos, gyvenančiai homoseksualų porai pareikšta daugybė kaltinimų lytiniais nusikaltimais prieš vaikus.

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 10:27 Tauta Siūlo „Naisių vasara 2022. ŽOLINĖ“: Atsisakę kiršinti ir skaldyti visuomenę

Šią savaitę pasirodžius galutinei antrojo šiemet festivalio Naisiuose programai, internetas tiesiog ūžia. Į sceną čia lips ne tik Lietuvos muzikos pasaulio legenda Gytis Paškevičius, bet ir puikiai žinomi atlikėjai.

...

Skaityti daugiau

12.08.2022 laikas 08:53 Receptai | Patiekalai Sorų kruopų nauda tavo sveikatai, receptai
Pagal baltymų ir riebalų kiekį sorų kruopos lenkia miežines, perlines, grikių kruopas, o pagal kaloringumą nenusileidžia grikių ir ryžių kruopoms. Iš sorų kruopų ruošiama košė su vandeniu ir pienu, užkepėlės, kotletai, kroketai, s...

Skaityti daugiau

10.08.2022 laikas 17:18 Tauta Siūlo G. Nausėda pasirašė dekretą dėl M. Drobiazko ir P. Vanago išbraukimo iš apdovanotojų sąrašo

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą, kuriuo išbraukė ledo čiuožėjų porą Margaritą Drobiazko ir Povilą Vanagą iš apdovanotųjų Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino 5-ojo laipsnio ordinu sąrašo, pažeminus a...

Skaityti daugiau