Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 10

Naujasis Kosta Rikos prezidentas nutraukia "neteisėtus" Covid vakcinos įpareigojimus

Naujoji vyriausybė pradės tyrimą dėl ankstesnės vyriausybės sutarties su "Pfizer-BioNTech".

Naujai išrinktas prezidentas Rodrigo Čavesas (Rodrigo Chaves) pareiškė: "Kosta Rikos gyventojai nėra galvijai, kuriuos reikia mušti medžio gabalu, kad jie būtų paskiepyti".

Istorinėje spaudos konferencijoje R. Čavesas paskelbė, kad panaikins šalyje galiojančius skiepų reikalavimus.

Kalbėdamas kartu su savo sveikatos apsaugos ministre Joselyn Chacón, Čavesas sakė, kad skiepai ne tik nebėra privalomi; bet ir bet kokie veiksmai, kurių bus imtasi prieš asmenis, nenorinčius pasiskiepyti, pažeis įstatymus. Čavesas taip pat paragino grąžinti į darbą neskiepytus darbuotojus, kurie neteko darbo, ir paskelbė pradedantis tyrimą dėl vakcinų sutarčių, kurias ankstesnė vyriausybė pasirašė su "Pfizer-BioNTech".

Čakonas taip pat teigė: "Mes galime atsidurti kalėjime", jei atskleisime buvusios vyriausybės sutarties su "Pfizer" detales".

Rair Foundarion praneša: Dar prieš kelias dienas Kosta Rika buvo viena iš nedaugelio šalių, kuriose skiepijimas nuo "Covid" buvo privalomas. Nuo rugpjūčio 3 d. tai baigėsi. Brutali "Covid" politika įvarė pleištą į Kosta Rikos visuomenę. Nesuskaičiuojama daugybė žmonių buvo atleisti iš darbo arba nušalinti nuo pareigų už tai, kad atsisakė vartoti eksperimentinį mRNA gydymą.

Kairiųjų šmeižtas

Naujai išrinktas prezidentas kreipėsi į spaudą kartu su sveikatos apsaugos ministru Josely Chaconu. Prieš juos abu politiniai oponentai ir spauda pradėjo tipišką kairiųjų šmeižto kampaniją "prieš skiepus". Mat jie jau seniai yra privalomo skiepijimo priešininkai. Tačiau praėjusią savaitę Čavesas davė atkirtį žiniasklaidai ir savo oponentams.

Spaudos konferencijoje vadovai paaiškino, kad Nacionalinė vakcinacijos ir epidemiologijos komisija (CNVE) pažeidė įstatymus, o komisijos nariai neteisėtai užėmė savo pareigas, todėl visi jų pasisakymai yra neteisėti. Tada prezidentas paragino: "Kosta Rikos žmonės nėra galvijai, kuriuos galima mušti medžio gabalu ir versti skiepytis.

Panaikinti skiepų ir kaukių įpareigojimai

"Nuo šios dienos skiepai nebėra privalomi, - spaudos konferencijoje sakė Čavesas, - bet kokie veiksmai, kurių imamasi prieš asmenį, nenorintį skiepytis, yra veiksmai, prieštaraujantys įstatymams". Po to sekė plojimai. Jis jau anksčiau norėjo panaikinti privalomą skiepijimą, tačiau Komisija atsisakė. Taigi, praėjus vos keturioms dienoms po to, kai pradėjo eiti pareigas, Čavesas pasirašė du dekretus. Vienas jų turėjo panaikinti prievolę skiepytis, o kitas - prievolę dėvėti kaukę.

Spaudos konferencijoje jis taip pat pabrėžė, kad nei Pasaulio sveikatos organizacija, nei Panamerikos sveikatos organizacija nerekomenduoja privalomai skiepyti nuo Kovido. Priešingai, abi organizacijos pasisako už tai, kad piliečiai injekcijas gautų savanoriškai. Nepaisant to, Kosta Rika pasielgė visai kitaip.

Čavesas nuo gegužės 8 d. eina Kosta Rikos prezidento pareigas. Praėjus trims mėnesiams nuo jo atėjimo į valdžią, jo administracija ir šalininkai švenčia jo sėkmę. Jis pakartojo, kad "nėra nusiteikęs prieš skiepus". Jo vyriausybė netgi rekomenduotų skiepytis, tačiau piliečiai galėtų pasirinkti, ar nori gauti injekcijas. Jis pabrėžė: "Kosta Rikos gyventojai nėra galvijai, kuriuos reikia mušti medžio gabalu, kad jie būtų paskiepyti".

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 21:30 Visatos signalas, kad žmogus jums netinka
Yra toks nemalonus žodis kaip "tolerantiškas". Tai žmogus, kuris yra spardomas, žeminamas, kartais net atvirai šluostomas kojomis. Jis viską toleruoja, prisiima visą kaltę, stengiasi gerinti santykius. Ir jis netgi gali sumokėti savo pinigus, kad išs...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 21:15 Kaip ir kodėl renkamės savo artimuosius?

"Žmonės dera tarpusavyje kaip dėlionės - kai vienas turi iškilimą, kitas - iškilimą. Iš visų gyvenime sutiktų žmonių kai kurie palieka mus abejingus, o kai kuriuos beprotiškai įsimylime. Vienus žmones praleidžiame ramiai, o nuo kitų negalime ...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 18:36 Škotija tiria "paslaptingą" naujagimių mirčių šuolį po "Jab" diegimo
Škotijos sveikatos priežiūros institucijos pradėjo oficialų tyrimą dėl didžiulio naujagimių mirčių skaičiaus padidėjimo po to, kai buvo pradėtas taikyti COVID skiepas.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau