Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugpjūčio » 11

Kaip atleisti sau neištikimybę už tai, kad niekam apie tai nesakėte(-iau)

Aplink yra daug patrauklių žmonių, bet jūs pasirinkote tai, kas, jūsų manymu, jums labiausiai tinka.

Ir vis dėlto jį apgavote.

Jei tai skaitote, turėjote turėti priežastį. Padarėte klaidą ir bandote išsiaiškinti, ką daryti.

Įsijauskite į partnerio vietą - ar norėtumėte išgirsti tiesą? Verčiau rinksiuosi tiesą, nei visą likusį gyvenimą bijosiu, kad jis sužinos iš ko nors kito, net jei tai įvyks po daugelio metų.

Sukčiauti yra sunku. Tačiau suvokimas, kad mano partneris nebuvo sąžiningas su manimi ir negerbė manęs pakankamai, kad prisipažintų, mane palaužtų.

Tačiau visi esame skirtingi ir jūs geriau žinote, kaip elgtis savo situacijoje. Jei nusprendėte tylėti, štai keletas patarimų, kaip gyventi toliau:

1. Pripažinkite, kad tai padarėte.

Esame suaugę žmonės ir turime prisiimti atsakomybę už savo klaidas. Nereikia teisintis, kaltinti kitų ar vengti tiesos. Pripažinkite, kad padarėte klaidą. Jau padarėte tai, todėl dabar galite tik stengtis sumažinti pasekmes.

2. Nutraukite ryšius su asmeniu, su kuriuo apgaudinėjote.

Juk nenorite, kad tai pasikartotų, ar ne? Bus lengviau atsispirti, kai to žmogaus nebus šalia. Nustokite atsakinėti į jo žinutes ir skambučius.

3. Išsiaiškinkite su savimi, kodėl apgaudinėjote.

Ar tai buvo kažko trūkumas jūsų santykiuose? O gal tai buvo tiesiog aistra? Nustatę priežastį galite išspręsti problemą, kad ji nepasikartotų. Pradėkite dirbti su savimi.

Neištikimybė skaudina jūsų partnerį. Jūs tai žinote, kitaip nebūtumėte to skaitę. Jei nuspręsite papasakoti, nesileiskite į detales - jis jas prisimins visą likusį gyvenimą. Atminkite, kad vien atsiprašymo nepakanka. Vietoje įrodykite, kad jūsų santykiai jums svarbūs ir kad jis nėra problema (moters neištikimybė stipriai smogia vyro savigarbai), jei taip nėra.

Nesiteisinkite. "Buvau girtas", "Man reikėjo, kad kas nors būtų šalia", "Maniau, kad tai nekaltas flirtas...". To niekam nereikia. Padarėte didžiulę klaidą - pripažinkite ją. Vyras jumis pasitikėjo, o jūs išdavėte jo pasitikėjimą - dabar ne metas įrodinėti savo meilę jam.

4. Apmąstykite savo santykius - kas juose negerai?

Taip, tai jūsų kaltė, jei apgaudinėjote, tačiau slaptos priežastys, paskatinusios jus tai padaryti, galėjo būti iš išorės.

5. Nustokite kaltinti save.

Neužsisklęskite kaltės jausme. Tiesiog darykite viską, ką galite, kad taptumėte geresni ir pagerintumėte santykius, kurie jums rūpi.

Gyvenimas nebebus toks, koks buvo anksčiau. Turėsite susitaikyti su padaryta klaida ir jos pasekmėmis. Tačiau galite leisti, kad jis sugriautų viską, ką turite, arba kovoti už savo meilę.

6. Susitelkite į ateitį.

Venkite "kas būtų, jeigu būtų" ir "bet". Palikite praeitį praeityje. Blogiausia jau įvyko, nereikia sau to nuolat priminti. Nekartokite praeities klaidų, kitaip tai bus ne klaida, o sąmoningas pasirinkimas.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.10.2022 laikas 21:30 Visatos signalas, kad žmogus jums netinka
Yra toks nemalonus žodis kaip "tolerantiškas". Tai žmogus, kuris yra spardomas, žeminamas, kartais net atvirai šluostomas kojomis. Jis viską toleruoja, prisiima visą kaltę, stengiasi gerinti santykius. Ir jis netgi gali sumokėti savo pinigus, kad išs...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 21:15 Kaip ir kodėl renkamės savo artimuosius?

"Žmonės dera tarpusavyje kaip dėlionės - kai vienas turi iškilimą, kitas - iškilimą. Iš visų gyvenime sutiktų žmonių kai kurie palieka mus abejingus, o kai kuriuos beprotiškai įsimylime. Vienus žmones praleidžiame ramiai, o nuo kitų negalime ...

Skaityti daugiau

05.10.2022 laikas 18:36 Škotija tiria "paslaptingą" naujagimių mirčių šuolį po "Jab" diegimo
Škotijos sveikatos priežiūros institucijos pradėjo oficialų tyrimą dėl didžiulio naujagimių mirčių skaičiaus padidėjimo po to, kai buvo pradėtas taikyti COVID skiepas.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau