Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2022 » Rugpjūčio » 24

Rinkitės savo vertės lygio žmones

Anksčiau maniau, kad žmogus gali būti bet kas: net vagis, net chamas, net apgavikas, bet aš noriu, kad aplink mane būtų kitokios tvarkos žmonės, visiškai kitokios...

Anksčiau maniau, kad žmogus gali būti bet kas: vagis, chamas ar apgavikas. Kad tai lėmė jo gyvenimas šeimoje, tėvų auklėjimo būdas arba kad jo dvasia turėjo išgyventi tokias pamokas.

Net ir dabar tai suprantu, bet noriu, kad aplink mane būtų kitokios tvarkos žmonių. Tai žmonės, kuriems svarbu garbė, žodis, orumas ir sąžinė.

Tikriausiai dėl to paties užsiėmimo namų ūkyje moterys retai susimąsto apie šias kategorijas. Tiksliau tariant, pripažįstama, kad jos neturi nieko bendra su moteriškumu, todėl neverta dirbti su savybėmis, kurios neugdo moteriškumo, nepadeda susirasti vyro ir ištekėti ir, atrodo, tik trukdo realizuoti save išoriniame pasaulyje. Tai klaidinga nuomonė. Bet kokie santykiai gali būti ilgalaikiai ir kokybiški tik tuo atveju, jei žmonių vertybės sutampa.

Man labai neramu dėl žmogaus, kuris negali paaiškinti, ką jam reiškia garbė ir gebėjimas laikytis duoto žodžio. Jei sąžinę jis apibrėžia taip: "Stengiuosi nemeluoti, daugiausia tiesiog tyliu", tai jo, kaip žmogaus, paveikslas yra liūdnas. Sąžinė yra neabejotinai daugiau nei tai. Jei žmogus negali pats apibrėžti moralinių kategorijų, kontroliuoti savęs, vertinti savo veiksmų, tai labai liūdna.

Psichologai gali paaiškinti bet kokį žmogaus elgesį. Kalbant apie tai, kaip rasti sau pasiteisinimą, tai labai patogus mokslas. Ar žmogus turi daugybę seksualinių santykių, manipuliuoja, vengia atsakomybės? Taigi jis yra nemylimas vaikas, turi prisirišimo sutrikimų dėl traumuojančių santykių su motina ir dar daugiau.

Bet jei užaugote, jei tapote suaugusiu žmogumi, mokykitės! Ieškokite savo savimonės! Visada galite rasti pasiteisinimų skausmui, kurį sukeliate kitiems, tačiau dažniausiai matote, ką darote, bent jau pagal reakciją, kurią suprantate. Jei jūsų smegenys sveikos (be organinių pažeidimų, atsiradusių vaikystėje), turėtumėte sugebėti analizuoti. Net jei kažkokia nežinoma jėga verčia jus pavogti ar pasinaudoti kito žmogaus kūnu tik vieną kartą, jūs sugebate suprasti, pamatyti, pajusti, kad darote kitam žmogui bloga. Ir jūs matote! Tačiau jūs mieliau nustumiate šias abejones į tolimą proto kampą ir teisinatės.

Jei žmogų valdo žemo lygio vertybės: pinigai bet kokia kaina, malonumai bet kokia kaina, pataikavimas savo užgaidoms, jis virsta purvinu žemo lygio padaru.

Psichologiškai kalbant, gyvūnas "Tai" perima "Aš", kai visiškai nėra "Super Aš". "Aš" suvokia ir tenkina "To" nesąmoningus troškimus ir poreikius, remdamasis "Super Aš" normomis ir dėsniais. Visų trijų sudedamųjų dalių - "ego", "aš" ir "superego" - buvimas žmogaus psichikoje paverčia jį išbaigta, pilnaverte asmenybe. Priešingu atveju gausite surogatą, nepilnavertį žmogų, su kuriuo neįmanoma sukurti nieko visaverčio.

Nei protas, nei intelektas, nei išsilavinimas neapibrėžia aukštų vertybių. Šias vertybes formuoja vidinis tyrumas ir pilnatvė, nenuilstamas darbas su savimi. Jie daro žmogų ne tik gyva būtybe, bet ir žmogumi. Tik aukštos vertybės: orumas, pagarba, savigarba, valia ir tvirtybė, sąžinė kelia aukštas sielos vibracijas ir daro žmogų tyrą ir šviesų.

Tokie žmonės negali gyventi, draugauti ar dirbti su nešvariais žmonėmis. Jie niekada nebus suprasti. Juos neišvengiamai bus siekiama nuslopinti ir sunaikinti. Pasąmonė yra daug kartų galingesnė ir stipresnė už pasąmonę.

Rinkitės savo vertės lygio žmones ir būsite laimingi!

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau